Rychlý sex

Od: Datum: 31.01.13 09:10 odpovědí: 42 změna: 13.02.13 10:51
Zdravím.Abych začala psát-Mám přítele se kterým se zatím jen sexuálně sdružuji.Nic víc.Problém je v tom,že zřejmě nemá výdrž.Předehra je taková valná někdy už rovnou s vyvrcholením.Pak mi přijde trapný když se začne omlouvat a sama jsem zklamaná,jenže skryt pocity prostě neumím.Když dojde k aktu stačí mu málo.Nanejvýš deset vteřin.Takže můj pocit z milování je podobný jako zneužití.Děje se tak pokaždé.Když jsem s ním o tom opatrně promluvila řekl mi,že problém měl vždy a u každé partnerky.
Je mu 32let.Existuje něco jako znecitliveni nebo aspoň něco co by se dalo použít aby nebyl hned hotový?Alkohol taky nefungoval.Může ta to masturbace?Nevím... a děkuji za poznatky:)

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 31.01.13 09:30

Krkovičko, jen mě napadlo, zkoušeli jste, po takto nevydařeném aktu, chvilku počkat a zkusit vše ještě jednou? Je možná na vás moc natěšený, tak to jde hrozně rychle. Možná druhý pokus už by byl lepší.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 31.01.13 09:50
avatar

Naprostý souhlas s Ron ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 11:26
Ne.I když bych chtěla.
Od: ladaadal*
Datum: 31.01.13 09:33

Napadlo mě to co Rona, jinak mám dojem, že když projdeš nějaké sexshopy na netu, tak jsem kdysi něco takového viděl, na prodloužení styku. Ještě mě napadlo, dva kondomy - více znecitlivý a nebude ho to tak vzrušovat.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.01.13 09:39
avatar

Zdravím Krkovičko. V drogeriích, i v lékárnách se dají koupit znecitlivující krémy a gela, ale zkuste vyzkoušet i změnu polohy. Nejvhodnější polohu sexuologové doporučují "na koníčka" při tomto problému. Napadlo mne ještě, pokud má takovýto problém Váš přítel dlouhodobě, co návštěva sexuologa a porada s ním? Někdy se to srovná samo, až si partneři přestanou být tolik "vzácní"..Jinak ten sexuolog by nebyl od věci...Hezký den.

doplněno 31.01.13 09:40:

opr. gely..

doplněno 31.01.13 09:48:

Určitě by s tím měl něco dělat především on sám, abyste byli spokojeni oba dva. Jinak si budete připadat jen jako "podržholka" (omlouvám se, jiný výraz mně nenapadl) a nebude to mezi vámi fungovat dlouho...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.01.13 09:44
avatar

Je dost možné, že takovým bude napořád, zvláště když říkal, že to takto měl s každou partnerkou. Kdyby byl jako chlap co k čemu, tak se bude věnovat i vám, jsou snad i jiné způsoby uspokojení než samotný coitus. Jeho to buď vůbec nenapadne, nebo na vás v tomto ohledu nemyslí a stačí mu těch jeho deset vteřin a konec zvonec, omluva to spraví... Buď ho vyměňte za lepší model, nebo si s ním pořádně promluvte. Podle mě je buď jelito a se ženskými to neumí, nebo mu to tak stačí a je sobec.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: artik*
Datum: 31.01.13 10:00

a co když slečna už znovu nechce? Proč mu v tom slečna nepomůže ,když on je hned hotovej? Proč mu neřekne co má ráda? Ještě je otázka jak často jste spolu . Berte to jako výhodu , poprvé je hned hotovo ,ale pak může jak dlouho budete chtít .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 09:49

Podle mě může svůj důvod mít nízký věk partnera a jakási nevybouřenost, ale spíš půjde o poměrně známou a obvyklou poruchu - viz.:

http://www.sexporadna.cz/pred…akulace-priciny-rady-a-lecba/

Z lékařského hlediska jde o o chorobu a existuje na ní jakási léčba, zkuste si pročíst.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 14:06
Děkuji.Velice zajímavý článek.
Od: au1
Datum: 31.01.13 09:55

v tomhle ženský docela lituju :D chlap když nemá dlouho sex, tak je to pak rychlovka... :) chvilku to potrvá, vydrž to, určitě se to časem zlepší .) zatím bych to na nějakou nemoc neviděl, zjisti jak dlouho před tebou měl pauzu, a z toho lze pak odvozovat závěry

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 11:32
Nevím co je pro chlapa dlouhá chvíle.Jestli hodina,den,týden,dva...vidíme se dvakrát týdně.Mám takový pocit že když už to měl předemnou s jinou a stálou partnerkou tak to nebude výkonností,ale nějakou odchylkou.Třeba jen nervové zakončení v penisu.Co já vim,jak to chlapům má fungovat...
Od: ladaadal*
Datum: 31.01.13 12:10

Každému kapku jinak stejně jako holkám:D. Ale dvakrát týdně není zase tak málo, aby to bylo nadržeností. To by musel být supervýkonný. Ale stálo by za to zkusit si chvilku odpočinout a pokračovat do druhého kola. Mívali jsme to s manželkou obráceně, takže jsme to taky museli řešit více koly. Někdy to vyšlo, že udělala i 5 kol na jedno moje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 14:05
Že jsem tě nepoznala dřív *haha*
Od: ladaadal*
Datum: 31.01.13 18:10

Potvoro*smich*, buď ráda, už bysme třeba byli rozvedený a hádali se o děti a majetek. No, já vlastně žádnej nemám, tak leda o ten tvůj.:D*haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 13.02.13 07:59
Moje království je velké kam se jen podíváš.Zn.Hledáme se :-* *haha*
Od: ladaadal*
Datum: 13.02.13 08:06

Tak pořád lepší, když se najdou dva chuďasi, než když se to míchá. To po pár letech nedělá dobrotu.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 16:38

Krkovicko,tohle vypada na dotaz pro odbornika.Navstivte sexuologa,nejdrive sama,poradte se.Ono bude problem,aby to treba chtel resit.zrejme tam muze byt psychicky problem a to si nekdy muzi nechteji priznat.Podle me,neni partner tak stary,aby mel tyto potize a mlady taky ne.Navic rikate,ze problem mel s kazdou.Ostatni to zrejme resily rozchodem a ono take,pokud to nebude chtit resit,muze opravdu zustat sam a nebo zkouset dalsi zenu,jak dlouho bude mit trpelivost.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.01.13 12:03
avatar

pred sexem at se udela a zachvili muzete skocit primo na to , nebo dat druhe kolo , to vzdy pomuze

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 31.01.13 12:58

Existuji kondomy, které by údajně měly pomáhat oddalovat vyvrcholení, možná se to prodává i jako přípravek samotný. Za vyzkoušení nic nedáte.

A jak to tedy dopadne, když takhle rychle vyvrcholí - nešlo by chvíli počkat a pak si užít znovu (a třeba déle)?

Za zásadní ale považuji, jak s tím ten muž naloží - tohle možná ovlivní stěží, ale jinak se vám v posteli věnuje? Udělá dobře i vám, i když třeba jinými formami? Jestli ne, tak nejen, že má púroblém s výdrží, ale je to sobecký hlupák.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 14:04
Nene.Někdo to má posunutý někde jinde.Tak jako já.Mám ráda když si někdo semnou hraje.On zřejmě na to není.Takže ano,buď je to sobectví nebo zkrátka to neudrží.Druhý kolo se nikdy nekonalo.
doplněno 31.01.13 14:14: Artik-proč?Páč je tak unavený že usne.
Od: artik*
Datum: 31.01.13 14:09

a proč né?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 31.01.13 14:12

Já chápu, že to neudrží a že s tím možná může těžko něco dělat, to je nešťastné, ale nejspíš ne sobecké. Ale že vám to nijak nevynahradí, i když jinou formou, než stykem, je teda smutné a podle mě i sobecké. Sexuálních praktik je nepřeberné množství.

Co z takovéhu sexu vlastně vůbec máte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 14:16
Askmenow.Byla jsem plná očekávání že se to zlepší nebo to prostě příště vyjde.Nic se neděje.Žádná změna.Takže asi se budu držet odpovědi Eualie.
doplněno 31.01.13 14:21: Problém nastane už u předehry.Přitom se ho snažím jen málo dotýkat.Takže mazlit se sním je prostě na nic.Měla jsem předním
v životě 4 sexuální partnery ale tenhle je opravdu jediný kdo neudrží dřív než si k němu lehnu.Když to mám napsat takhle.
Od: askmenow*
Datum: 31.01.13 14:58

Chápu, člověk doufá. Jak říká, chápala bych, že má nějaký problém, ale nemám pochopení pro to, že se vám to nesnaží vynahradit jinak. Ke spoustě věcí erekci nepotřebuje, když to tak řeknu. To už je pak charakterová vada, že ohn si užije a dál se nestzrará. Biď bych mu jasně vysvětlila, že také něco očekávám, nebo, pokud by ani to nepomohlo, na sex s ním bych asi přestala mít chuť, připadala bych si jako nafukovací panna.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: artik*
Datum: 31.01.13 15:23

a víte určitě , že mu to partnerka dovolí? Není to náhodou tak , že slečna už pak nechce? Jinak nechápu , proč nepokračujete . Nadrženej chlap jako je on , může klidně celou noc , tak se snažte .

doplněno 31.01.13 16:08:

to je radost číst tady ty ženské rady a žvásty . Ten kdo tento problém měl chápe čím to je . Né nadarmo se říká , která si ho nepostaví tak ta si ho nezaslouží . Sám s tím neudělá vůbec nic a jestli to tady čte tak už má jasno .

Jsme si na 100% jistej , že on by chtěl znovu souložit ,ale ta slečna už nechce , protože si myslí , že je hotovo .

doplněno 31.01.13 16:10:
tak tady je vaše odpověď na celej problém - Snažit se po fiasku ani moc nechci.Není o co . jste sobecká
Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 31.01.13 17:37

1. Ona si ho postaví. Podle vaší logiky by naopak musela být sexbomba a diva, když se partner tak bleskově udělá. Tady jste sám sebe utloukl argumenty.

2. A proč se po fiasku nesnaží on? Vždyť on, když to tak hnusně řeknu, už se udělal, ukojil. A teď by snad měl uspokojit partnerku, ne?

3. I kdyby chtěl znovu souložit, neznamená to výhru. Mě by třeba několik (bůh ví jestli) dvouminutových souloží za noc s pauzama, aby chudáček chlap nabral sílu za večer stejně neuspokojilo, když by mezi tím nedocházelo k ničemu zajímavému.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 17:46
avatar

Nezlobte se, ale některé Vaše rady mají hodně útočný, až urážlivý ráz.

Kde berete jistotu, že je nadrženej? Předčasná ejakulace nemusí vůbec souviset s nějakou nadržeností.

Mohu zahrát zpět s tím, že je super číst chlapské žvásty "která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží". To vymyslel opravdu velmi jednoduchý chlap. V tom případě se ptám - chlap, který neudělá ženskou, si ji také nezaslouží? A že pán odmítá orál, to je vlastně taky chyba Krkovičky, ne?

Jste velmi odvážný, když tvrdíte, že je Krkovička sobecká a pán ještě na 100% chce druhé kolo. Možná podle sebe soudím tebe, ale tak to v životě bohužel (a také bohudík) nechodí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 31.01.13 18:32

Artíku, tentokrát se zastanu holek. Krkovička jasně napsala, že pak už nechce on a tím pádem se ani ona nemá chuť dál snažit. Já naopak tvrdím, že chlap, kterej to ženský neudělá si může stříkat třeba desetkrát za sebou a furt to bude ubožák bez kouska hrdosti. Ale to je vedlejší. Tento evidentně nemá ani snahu partnerce udělat dobře, což považuju za sobectví nejvyššího řádu. Sex je právě o tom, aby bylo dobře tomu druhému, v opačném případě by bylo úplně jedno jestli to děláš s někým nebo sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 22:40
Děkuju za zastání i Martině.Nikdy jsem neměla problém a taky si nikdo nestěžoval jestli jsem dobrá muže uspokojit nebo jsem méně aktivní...Prakticky si není na co stěžovat.Chtěla jsem jen objektivní názor na tuto věc která se prostě nevydaři...Musela jsem zde obhajovat v hadankach,detaily netřeba znát.Nechci aby mě nikdo moralizoval.Když se to stane jednou,dvakrát-fajn stane se.Ale pokaždé když k něčemu má dojít a Vy se na to těšíte jak malé dítě nebo aspoň doufate že už to bude lepší...Je to prostě smutný.Vím jak dokáže byt škaredá mužská ješitnost nebo i přecitlivělost tak proto mu nic nevyčítam.Sám mi odpověděl že ten problém má dlouhodobě.Takže se musím spokojit pouze s touto odpovědi.
Od: pepr®
Datum: 31.01.13 16:18
avatar

krkovička: Unavený? A z čeho? *sok*

Vždyť píšete, že orál mu nic neříká, sotva se ho dotknete, tak je hotový, tak z čeho se za takovou chvilku unaví? Jen z toho orgasmu?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 15:33
avatar

Krkovičko, myslím, že to je "v jeho hlavě", a že s tím nic nenaděláte. Chtě-nechtě budete si muset najít jiného partnera.Připomíná mi to seriál Sex ve městě - jak si Charlotte vzala muže, a prostě sex nebyl, a nebo to nestálo za nic... Prostě někteří lidé si sexuálně nesednou - vím o čem mluvím, také jsem to zažila... bohužel...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 15:39
Beru to jako šlápnutí vedle.Kdyby tenhle problém nebyl tak je to úžasný a dokonalý muž.Když už mi řekl že je to jeho celoživotní problém...Opravdu si připadám jako zneužita.Vždyť on mě vlastně ani nepotřebuje.Kdyby měl figurinu udělá líp.Takhle by nikomu neublížil.Zůstaneme asi jen přáteli.Protože jinak je to hodný člověk.
Od: askmenow*
Datum: 31.01.13 15:41

... a vážně se nijak nesnaží tuto "vadu" v posteli kompenzovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 15:49
Ne.Prostě se omluví a finito.Orální sex od něj nelze čekat-prý mu to nikdy nebylo po chuti.Snažit se po fiasku ani moc nechci.Není o co.Jde na něm vidět že se na mě těší nebo mu nejsem lhostejná ale dám za pravdu vám všem že je to sprosty sobectví.Místo toho aby jsme se poznavali co nám je milejší,objevovali to co nas vzrušuje tak veskera snaha končí kdesi u Aaaah "Promiň" Nejde si sednout na postel naproti sobě a říct jeden druhému-tady a tohle budeš dělat a pak jít na věc aby jsme byly oba uspokojení.Nejsem pitomec.
Od: askmenow*
Datum: 31.01.13 17:34

Já myslím, že když mu to nedochází samo, musíte mu to říct. Nějak nechápu, proč by to nešlo.
Jinak přemýšlím nad touhle větou Mám přítele se kterým se zatím jen sexuálně sdružuji.Nic víc. - mám to chápat tak, že šlo o vztah navázaný hlavně za účelem sexu? Pak bych se na to rychle vykašlala. Pokud je to ale jinak, ale skutečně ho berete jako partnera/přítele/kluka/cokoli takového, začala bych otevřenými (!) a upřímnými (!) rozhovory, návrhem nových postupů, pokud by to nezabralo, doporočením, ať navštíví odborníka a až pokud by i toto odmítal, asi bych to začala ukončovat. Jka říkám, jako problém největší bych nebrala hned končící pohotovostní režim, ale spíš jeho přístup. A kdo nemá konstruktivní přístup k řešení takovéhleho problému, jak by asi ve vztahu řešil jiné, že...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.01.13 19:27
Ano je to taková vzájemná výpomoc s navázáním vztahu.Semtam do společnosti,na oběd a pak do postele když na to přijde.Čekala jsem od toho trochu víc možná i soužití,ale je to jinak než jsem očekávala.
Datum: 31.01.13 15:51

Ale zase se rychle neunáhlete...byl jsem shodou okolností svého času na blízku manželství, kde tento problém byl (považte, i takový vztah se dotáhl až k manželství...).

Později byl tento problém na straně chlapa důvodem k rozvodu (samozřejmě, že důvodů bylo víc, ale tenhle byl jaksi významný).

Po několika letech se tito lidé dali zase dohromady a sex najednou byl o několik kategorií lepší, protože muž na sobě zapracoval, i s pomocí lékařů.

Jde spíš o to chtít!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 17:57
avatar

Velmi mi to připomíná píseň od Lily Allen (Not Fair) (text), kde zpívá o super klukovi, se kterým si rozumí, ale neumí ji uspokojit, protože na to jde rychle a ani jí to nijak nevynahradí, protože si myslí, že to je OK. S tím asi nic moc nenaděláte, jestli s tím sám nechce nic dělat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 31.01.13 15:48
avatar

Však nemusí jen "to tam strčit a je hotovo" - má přece ruce a pusu, tak může uspokojovat on vás. Pokud "nechce", protože on už "má hotovo", tak je to ještě vážnější a nevím, co bych v takovém případě dělala.. :/. Je to škoda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 16:20

tak si to zorganizujte tak že nejdřív udělá on vás a pak je na řadě on.. jinak nic nebude... jednoduché jak facka a nebudete se citit zneužitá... otázka je jestli se neudělá při tom, že na vás vůbec sáhne :D

Ohodnoceno: 2x
 
Od: zabu
Datum: 13.02.13 10:51

Ja bych se taky přimlouval za tuhle Honzasovu radu. Nejdřív Vy a teprve potom on. A uvidíte, jestli mu budete stát za to. Pokud ano, je naděje, že se to časem srovná, nebo si alespoň užijete i vy. Když ne... tak sbohem. K čemu takového.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.13 20:31

Krkovicko,prominte mi,ale napada me,ze jsou jen dve moznosti.Bud je natvrdlej a nikdy mu to nedojde a nebo je tak vycuranej a pekny sobec.Co si ho vyzkouset,trosku aby se snazil,jinak poklesne vas zajem?vzdyt vam to nemuze nic prinaset,spis jen nervy.on by se mel touto otazkou zabyvat,ale zda se,ze je v klidku.Bodejd by taky nebyl..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.