O čem se bavit s holkou v tanečním?

Od: Datum: 14.10.12 21:05 odpovědí: 14 změna: 06.10.14 17:03

Zdravím, mám takový problém, chodím už 3 týdny do tanečních, a prostě nevím o čem se mám s holkou bavit. Vždy se ji zeptam kam chodím do školy, a tím to tak asi končí. Pak se snažím dlouhou dobu něco vymyslet, a vyleze ze mě maximálně nějaká píčovina. Prosím navrhněte mi co byhc ji měl říci. Nějaký rozhovor. Chtěl bych jednu holku pozvat třeba do kfc po tanečních, ale prostě na to nemám, když jsem tancoval, tak jsem ji řekl, jestli by po tanečních nechtěla zajít do kfc, ona souhlasila, ale nějak sem se s ní neměl o čem bavit :( Hrůza! Prosím o nějakou radu, možná to bude trochu nesmslné co tu píši, ale zrovna jsem se vrátil z tanečních, a ještě jsem naboural Mazdu 6. Jinak je mi 18 let. Pak jsme holku chtěl hodit domů a při tom jsem se polil pitím, zlil jsem si kvádro. Prosím o každkou radu, díky moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.12 21:15

Jsi tak trošku nesmělý,nervozní,možná nemáš sex.zkušenosti.

Sorry že to píšu,ale řešením je jednoznačně návrat do reality prostřednictvím návštěvy erotického salónu.

Uvidíš,že pak ostych a nervozita zmizí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sissane
Datum: 15.10.12 15:03

Zdravím se sexem sice žádné zkušenosti nemám, ale rozhodně nechci jít do erotického salonu.

Od: askmenow*
Datum: 14.10.12 22:49

Rada zajdy nade mnou je nesmyslná.

Jsi nervózní, to je zcela běžné. No... bavit se můžete o čemkoli. Třeba když se zeptáš, do jaké školy chodí, poslechni si, co odpoví. Pak vymysli otázku o jejím oboru, například jestli jí to baví (to jde použít na každého), nebo něco konkrétnějšího. Třeba řekne, že je kadeřnice, tak se zeptej, jestli se nebojí na praxi, že někomu pokazí účes, nebo tak. Nebo si nech od některé vyprvět, co mají za předměty... Zeptej se, jaký jí baví nejvíc. Občas řekni něco o sobě třeba jaký baví tebe... Klidně řekni, jestli pak nezajdete na to jídlo... U jídla se můžete bavit o tom, jaké má ráda jídlo, jaké máš rád ty, o sourozencích, o hudbě, vážně o čemkoli. A taky se spolu můžete bavit o tanci ;) Můžeš jí pochálit šaty, nebo říct, který tanec tě baví nejvíc a zeptat se co jí... a tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.12 23:21
avatar

Dívčina je v tanečních pravděpodobně stejně nebo podobně nervózní jako Vy. Můžete začít pochvalou, že jí to sluší (šaty, účes).

V tanečních se jako další téma nabízí hudební doprovod (máte v tanečních živou hudbu nebo reprodukovanou)? Od ní už je jen krůček k otázce jakou hudbu slečna ráda poslouchá (třeba už zde najdete něco společného) a k dotazu na další zájmy. Prostě mluvte s ní o tom co Vás zajímá, a zajímejte se o to, co zajímá ji.

Chodíte rád do kina nebo do divadla? Mluvte o filmech nebo o divadle. Rád čtete nebo posloucháte hudbu? Tančíte rád? ...

Hovor o škole bych ponechala v záloze pro případ, že by Vám oběma došla témata. Přece jenom taneční jsou příjemnější záležitost než škola či jiné povinnosti a nemá-li dívka školu nebo hovory o ní příliš v oblibě, zbytečně byste jí mohl otrávit část (pod)večera.

Taneční nejsou jenom pravidelné týdenní lekce, ale také prodloužené a plesy. Můžete se o nich s dívkou předběžně domlouvat.

doplněno 14.10.12 23:35:

A souhlasím s Askmenow®, první rada je nesmyslná.

doplněno 16.10.12 06:40:

Askmenov, taneční jsou slavnostnější událost, než cesta do/ze školy. Je jasné, že se mládež o škole baví, ale jako téma do tanečních, do muzea, do divadla ani na koncert ji nevidím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.12 00:13

No,ptát se dívky,co nového ve škole,jaké předměty ji baví,od toho je jen krůček ke změně tanečníka.

Můj první názor považujete za nesmyslný,beru to,možná to nebylo nejšťastněji napsáno,omlouvám se,příště se vyjádřím kulantnější formou.Ale smysl zůstrane stejný.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 15.10.12 00:44

Kydž smysl zůstane stejný, bude to pořád stejně nesmyslný názor ;)
Jinak nevím, já se v době střední školy s vrtevníky bavila o škole často. Naopak jsem se na to i často ptala, střední školu si člověk většinou vybírá podle nějakého zájmu, takže to o člověku dost prozradí, např. zda je orientován spíše technicky, humanitně, atd.

Rozhodně debata o hudebním doprovodu a přechod na oblíbenou hudbu zní velmi dobře... I když, záleží. To jsem třeba zase neměla v té době ráda já, ptal se mě na to každý a jelikož jsem pslouchala věci, co málokdo, moc jsem si nikdy nepokecala a jen vysvětlovala, co že to poslouchám.

Dobré je zkusit vždy vymyslet dívce otázku na míru. Když uvidíš, že má na ruce např. špatně s,myté razítko z klubu, zeptat se jí, kde byla a kam ráda chodí, pokud opakovaně nosí retro šaty, zeptat se, zda je to její oblíbený styl a zda se tak obléká i v "civilu" atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.10.12 06:44
avatar

Nemám dojem, že by erotický salon dokázal pomoci s hledáním témat pro společenské události. Ovšem osobní zkušenost se salony nemám. Třeba se mýlím.;)

doplněno 30.10.12 15:53:

Je hloupost radit někomu, aby se ostychu z rozhovoru s dívkou v tanečních zbavil návštěvou erotického salónu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.10.12 08:14

Tady nejde o to,hledat témata ke konverzaci v erotickém salonu.

Jde o to,že tazatel by v tomto zařízení dokázal překonat svůj ostych,který má před dívkami.

Jestli se nepletu z vašich dřívějších příspěvků,jste žena.A jako taková budete tento způsob samozřejmě odsuzovat.

Ale v tomto případě je nejlepší metodou a myslete si o mně co chcete.

Nemůžete tazateli radit s každým krokem. Nechce-li do salónu,ať si koupí v knihkupectví nějakou příručku,jak zaujmout dívku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sissane
Datum: 15.10.12 15:01

Zdravím, máme v tanečních živou hudbu, Jinak jsem tančil se 2 holkami a obě chodili na gymnázium. Z holkami moc zkušeností nemám, zabývál jsem se především obchodování na aukru...

Takže až oslovím nějakou holku, jestli by se mnou chtěla tančit, při tom se představíme. Pak se ji zeptam, třeba co poslouchá za hudbu, jestli se ji tahle líbí, pak se ji mám zeptat jestli chodí do kina, co má ráda za film, dále jaký tanec se ji líbí nevíc, pak kdyžtak něco o škole, i když o ni se bavím velmi nerad, už jen když říkaj, že chodí na gymnázium a já chodím jen na obchodní akademii...A o čem se mam bavit dál. Už jsem nervózní, když mám holku vyzvat na tanec. Chtěl bych vyzvat jednu holku na tanec, ale nevím, jestli by mě chtěla a pak nevím o čem se s ní bavit.

Nevíte co by se dalo ještě udělat s tím, abych nebyl celej rudej?

Datum: 16.10.12 06:51
avatar

Taneční jsou společenská událost, takže určitě nic nezkazíte výběrem tématu z této oblasti (tím samozřejmé nemyslém bulvár a "celebrity"). Ale do ničeho se nenuťte. Ptejte se dívek na to, co Vás zajímá, uvidíte, jak budou reagovat.

Mezi gymnáziem a obchodní akademií sice je určitý rozdíl, ale zase ne tak velký, abyste s gymnazistkami nedokázal najít společnou řeč. Zájma a koníčky jsou podle mých zkušeností nejlepším začátkem. Nejste o tolik starší než dívky, takže si myslím, že určitě najdete něco, co bude zajímat oba dva.

Jakmile dívka na něco zareaguje - odpoví, zeptáte se, nebo téma rozvede - máte napůl vyhráno.

doplněno 16.10.12 06:52:

Oprava: Zájmy ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.12 09:05
avatar

Za mých mladých let byli kluci v tanečních pěkní kujóni. Málokterý se ostýchal, každý konverzoval jako by měl pusu naolejovanou.

Ze vzpomínek: Slečno, jíte raději hovězí nebo kuřecí?

Slečno, lovíte raději na udici, nebo harpunou?

Slečno, pečete raději z hladké mouky, nebo z polohrubé?

Slečno, také se potíte jako dveře od chlíva?

A protože i já měla pěkně proříznutou pusu, měla jsem ráda legraci a jen tak mě nikdo nedoběhl, hned jsem se ochotně zapojila. Občas jsme se skoro káceli smíchy.

Třeba na ten dotaz ohledně druhu masa jsem odpověděla: Samozřejmě, že kuřecí, kdybych jedla často hovězí, neměla bych tady teď s kým tancovat! *smich* A bylo to. O co si koledovali, to dostali.

Přesto jsem měla hodně tanečníků a nikdy jsem nezůstala "sedět": Dodnes na to ráda vzpomínám. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.12 10:47

babajaga: *palec*

askmenow: Přestože si Vážím Vašich odpovědí na poradně,myslím,že se tentokrát mýlíte.

Stačí,když si stoupnete na autobusové nádraží,když studenti a učni končí vyučování a v hloučcích na zastávce čekají,až jim přijede spoj.Tam neslyšíte dotazy,jak bylo v matice,co písemka,co říkají na novou učební látku apod. Ta mládež má úplně jiná témata. Já z dotazu tazatele vyrozuměl,že jeho zkušenosti s dívkami jsou minimální,možná žádné.Aniž jsem se ho chtěl dotknout,urazit nebo se posmívat,doporučil jsem,co jsem napsal.A věřte mi,že moc dobře vím,proč jsem to psal.

Přeju tazateli,aby svůj ostych překonal,ať už s mou radou či s pomocí školní konverzace.

Hezký den.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 16.10.12 02:22

zajda888: vyhcázím ze svých zkušeností, tedy je samozřejmě možné, že nejde o věci obecně platné a že se vlastně v obecném měřítku mýlím. Brala jsem to podle toho, že sama nejsem zas až tak věkově mimo mísu, je mi pár let přes dvacet, a ačkoli jsem svou střední školu ráda neměla, mluvila jsem o ní často, aspoň jsem si mohla zanadávat ;) Se spolužky po škole na zastávce jsme se o škole samozřejmě nebavili, konec konců proč taky, když jsme stáli na zastávce všichni ze stejné třídy a tedy všichni věděli, co se tomu druhému ve škole stalo. Naopak když jsme se sešli s kamarády "odjinud", vždy jsme školu robrali, stejně jako starší probírají práci. Tak z toho jsem vycházela. Sama jsem ale myslím už výše řekla, a pokud ne, ráda to udělám teď, že například přejít od hudby, která hraje v tanečních v konverzaci plynule na hudbu, kterou má kdo rád, je velmi elegantní řešení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radekv95*
Datum: 06.10.14 17:03

Z vlastní zkušenosti říkám, že téma škola není úplně to ideální ke konverzaci v tanečních hned na začátek. Třeba později, až se znáte, několikrát jste spolu tančili, se klidně o škole bavte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.