Nevim jak si najít holku

Od: Datum: 13.10.12 16:14 odpovědí: 5 změna: 14.10.12 16:37

Ahojte nevím jak si najít holku našel jsem pár inzerátu na které bych chtěl opovědět, ale nevím co naně odepsat abych danou osobu neodradil hned v první větě? Bohužel nemám tolik kamarádu, abych někde chodil po diskotékách a lovil děvčata sliboval jim modré z nebe navíc bydlím na dědině docela bokem od středu dědiny, takže tam se neseznámím a v práci taky nebo tam už není ským


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 13.10.12 16:27

Dobrý den.

Seznámení většinou proběhne náhodně. Říkáte, že nemáte žádné příležitosti. Tak té náhodě trochu pomozte. I když nemáte moc kamarádů, určitě Vám nic nebrání občas zajít do kina, kavárny, do posilovny, taneční zábavu ve Vaší vesnici...kamkoliv, kde je více lidí pohromadě. I na inzerát se dá odepsat. Nic slibovat nemusíte a už vůbec ne modré z nebe. Do inzerátu pište jen pravdu. Sliby, které nemůžete splnit určitě nejsou pro začátek vztahu dobré. Napište do inzerátu něco mále o sobě - co Vás vystihuje, Vaše charakterové vlastnosti, Vaše záliby.

Určitě na Vás někde ta pravá čeká. A je jedno, jestli na vesnici nebo ve městě. Nějaké příležitosti k seznámení se s trochou dobré vůle najdou. Přeji Vám splnění Vašeho přání.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.10.12 16:32
avatar

Dávám bodíka a jen doplním - pokud bude tazatel psát odpověď na inzerát, velký pozor na češtinu. Nic neodradí více než dopis plný chyb, znám dost holek, co by už jen toto odradilo.

doplněno 14.10.12 20:44:

Nevadí, vemte k ruce Pravidla spisovné češtiny nebo nechte dopis zkontrolovat někým, kdo to ovládá a komu věříte:)

Ohodnoceno: 5x
 
Od: martin00000*
Datum: 13.10.12 16:38

no pravě stou češtinou nejsem moc kamarád ale snažím se pravě těch chyb udělat co nejméně

Datum: 13.10.12 17:05
avatar

Inzeraty jsou celkem o nicem , bud zkus pres kamosky , nebo proste zabrusli na diskoteky a hledej ... nic jineho nejde , jen tak si te nenajde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.10.12 16:37
avatar

Nesnažte se hledat, čím byste mohl zaujmout, nebo se do něčeho stylizovat. Vycházejte ze svých hodnot, zájmů a koníčků, případně z toho, čím Vás ty inzeráty zaujaly (např. společnými zájmy, ...).

Víte-li že jste s češtinou trochu na štíru, je to dobrý krok k nápravě. Pro začátek bych ale doporučila nechat si odpovědi někým zkontrolovat. Z počátku by chyby mohly zbytečně odradit i dívku, s níž byste jinak mohl navázat vztah. Až se trochu poznáte, nebude už na chybách tolik záležet (a Vy si navíc mezitím můžete češtinu zlepšit).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.