Myslite ze me bali?

Od: Datum: 12.10.12 17:58 odpovědí: 7 změna: 13.10.12 10:22
Dobry den, chtela bych vedet co si o tom myslite. Znam jednoho kluka asi tak pet mesicu. Rika o me ze jsem krasna a libim se mu, povidame si, no proste jakoby zacatek pratelstvi. Jelikoz spolu chodime do prace, tak me nasadili ostatni brouka do hlavy, ze me bali. Prislo mi to tak jen jednou, a to ze me vezl domu po odpoledni a byli jsme chvili v aute a povidali si. Porad za mnou chodi, ja to beru jako pratelstvi, to co mezi nama je.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: namyslenecek*
Datum: 12.10.12 18:00

100% vas bali

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.10.12 18:01
avatar

Nevím, jestli vás "balí", ale v takovéhle situaci to je s chlapem prosté. Jestli chcete, je váš, neodmítne. No a jestli nechcete..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.10.12 19:44
avatar

Asi Vás balí, a záleží samozřejmě na Vás, zda máte zájem či ne... My holky máme poslední slovo!;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: patriktorri*
Datum: 12.10.12 21:49
Chce Vás, to je jasné. Teď záleží jen na tom, jestli chcete Vy jeho. Jestli ano, na nic nečekejte.
.
Jinak tohle: "...a to beru jako pratelstvi...", to je pro muže skutečné peklo. Říká Vám, že jste krásná a že se mu líbíte, rozumíte si, trávíte spolu čas, dělá pro Vás všechno možné a Vy myslíte, že je to jen kamarád.
.
Heterosexuální muž nemůže být Váš kamarád. Známý ano, ale to, čemu se říká dobrý kamarád, nebo řekněme nejlepší přítel v žádném případě. To jsou všechno samé jednostranné lásky nebo alespoň sexuální přitažlivost. Muži si přátelské chování žen vždy vykládají po svém. Někteří nikdy nenajdou odvahu něco říct a raději se trápí, jen aby mohli být ve Vaši blízkosti, někteří odvahu najdou a musí nést následky.
.
Takže: jestli ho nechcete, a zároveň ho nechcete ani ztratit a zranit, připravte se, abyste ho odmítla tak, že to nebude pociťovat jako vlastní selhání.
Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 12.10.12 23:20
avatar

Já bych nečekala, co se z toho vyvine ani bych nehledala pomoc v poradně. Promyslela bych si, o co stojím, a promluvila si s ním. Máte-li zájem o přátelství, je podle mne lépe mu to říci rovnou.

___ Poznámka: Vztahy na pracovištích nemívají dlouhé trvání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.10.12 07:17

Já si také myslím, že vás balí.

A chtěl bych dodat, že i heterosexuální muž dokáže být něco jako dobrý přítel nebo dokonce nejlepší přítel. Ale to musí být velmi charakterní člověk a takových je málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: patriktorri*
Datum: 13.10.12 10:22
Samozřejmě, že muž může být ženě přítelem. Jde o to jak to cítí uvnitř. Přátelství mezi ženami a muži jsou účastníky obecně vnímána jako velmi přínosná, ale jeden z přátel obvykle platí mnohem větší cenu. Zamilovaní bývají většinou muži. Pokud by Vám nestačila zkušenost a vlastní pozorování, existuje docela nová vědecká studie.
.
Kdyby Vás to zajímalo, hledejte googlem:
University of Wisconsin-Eau Claire
Friendship Between Men and Women Often Involves Attraction
vedoucí výzkumu je April Bleske-Rechek
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.