Kolik storužků česneku na angínu?

Od: Datum: 11.10.12 15:00 odpovědí: 6 změna: 12.10.12 07:05

Dobrý den, dost často trpím na angíny a už mě nebaví pořád chodit po doktorech a kupovat drahá antibiotika. Jako jindy, i dnes mě postihla angína, na krčních mandlích se mi objevily bílé tečky, tzn, jako příznak infekce na mandlích. Zkouším jíst na zánět česnek, zatím jen jeden - dva stroužky denně. Chci zkusit přírodní léčbu. nevíte, kolik stroužků česneku se má jíst na angínu aby to mělo stejný účinek jako chem.antibiotika? kolik stroužků na angínu denně?

Děkuji všem za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.10.12 15:13

Při chřipce dávám první tři dny, každý den jednu celou hlavu.

Rozdělím to do několika dávek. 3 - 4

Ale pozor český česnek má vyšší obsah účinných látek, takže španělák, nebo čínský česnek nemá ty správné "grády".

Na Anginu nevím, jestli to zabere. Přeci jenom chřipka a angina jsou dost rozdílné nemoci.

Od: ron*
Datum: 11.10.12 15:15

Dobrý den.

Užívání česneku může sloužit pouze jako podpůrná léčba. Pokud máte opravdu angínu, užívání antibiotik a návštěvě lékaře se nevyhnete.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.10.12 15:18

Tak on ten krk je už i tak podrážděný tou nemocí, nevím jestli je dobrý nápad do něj ještě valit česnek...
Můj recept je brutální předávkování vitamínem C (ono se jím vlastně ani předávkovat nedá, protože se přebytky snadno vyloučí). Ale je mi jasný, že na každého účinkuje něco jiného.

Od: pb®
Datum: 11.10.12 16:03

Jestli se Vám nechce k lékaři, můžete zkusit, jestli nezabere Bioparox. To je volně prodejné lokální antibiotikum, účinná látka fusafungin, na který nevzniká rezistence.

Datum: 11.10.12 21:03

Pokud chceš mocí mermo použít česnek,Několik stroužků česneku rozmačkej a zalej půllítrem rumu(nepančovaného)Pak třikrát denně kloktej.Ale můžeš podle chuti i vícekrát,až do oněmění.

JABRAKA

Datum: 12.10.12 07:05

Nejsem si úplně jistá, jestli je česnek tím, co vás může spasit. Česnek je dost agresivní a nemusí se to vůbec líbit celému zažívání. zvláště pak žlučníku a játrům. Nepřehánět dávky česneku. *hej* Vitamín C také není na zničení nemoci, je na posílení imunity. Dokud si organizmus nenajde ty správné mechanizmy, nebude umět s nemocí bojovat. Takže ano, vitamíny a vše, co podporuje imunitu. *hej*Nevšimnul jste si, nemíváte tyhle problémy vždy po nějaké větší zátěží? Třeba po zkoužce, po hádce po nějakém záběru? To by mohlo být ono. Velký stres zeslabí imunitu a ta dovolí bacilům konat to, k čemu jsou. Z toho všeho můžete vyjít jen tak, že budete umět posílit imunitu, která se včas infekci postaví. *placni*

doplněno 12.10.12 07:14:

http://www.irisdiagnostika-poradna.cz/imunitni-system;)Koukněte se na vysvětlení, co to imunitní systém je. Už se příliš nesoustřeďte na to, co vám výrobci na posílení imunity nabízejí, protože to už je za peníze a za kšeft. Každá liška chválí svůj ocas. Když budete dostatečně spát, naučíte se příliš "neprožívat" věci, tedy nestresovat se, být v pohodě, zdravě a pravidelně se stravovat, s dostatkem vitamínů, mít dostatek pohybu, budete potřebovat česnek jen na topínku, do polívky a pod maso. ;) A to říkám, ikdyž česnek miluji a kromě kávy, ho dávám snad do všeho. :D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.