Miluji kamaráda svého přítele

Od: Datum: 11.10.12 18:52 odpovědí: 8 změna: 11.10.12 19:30

Mám takový problém, přítel se ke mě nikdy nechoval dobře a vždy se mnou zacházel jako se svým majetkem. Pak jsem si řekla dost a začala si stavět hlavu, dokonce jsem řekla, že takhle dál nemůžu. Bohužel jsem začala chodit na místo, kam často chodil jeho kamarád. Začali jsme si psát a tak, párkrát jsme se pak sešli. Nakonec to skončilo i u sexu a bylo to vážně užasný, chtěl strašně být se mnou, ale jak už to trvá tak mi příjde, že ztrácí zájem... No a nakonec se muj přítel změnil, když viděl, že už o něj nemam zájem, že už nechci dělat co chce on a je mi jedno co a kde dělá. Jenže se naprosto změnil, najednou jsem jeho všechno a beze mě nemůže žít. A furt je se mnou a snaží se mi dávat všechno co jsem dřív chtěla a vynahrazuje mi to. Ale já ted nevim co, už se v tom patlam 2 měsíce a je to hrozný. Příjdu si jak blázen, když nevim koho pořádně miluju. A jestli vubec příteli mam říct co se stalo. Děkuju za jakou koliv odpověd.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paninkognito
Datum: 11.10.12 18:54

delej co musis, tady ti nikdo neporadi a v takovych pripadech se stejne clovek radama neridi

Datum: 11.10.12 19:07

Tohle je těžký. Záleží, jak dlouho s přítelem jste a jak dlouho se k tobě choval hnusně. Otázka je taky, jak dlouho mu to pěkný chování vydrží. Moc nevěřím na to, že se lidi dokážou v důležitejch věcech fakt úplně změnit. Tak, abys toho pak nelitovala, kdybys s přítelem zůstala. Ale je mi divný, že ten jeho kámoš s tebou spal a chtěl mu tě přebrat. To asi moc velkej kámoš nebude. Seš si jistá, že by s tebou ten jeho kamarád vůbec chodil? Každopádně, jestli budeš chtít s přítelem zůstat, tak bych mu o tom románku mezi jeho holkou a kámošem asi neříkala.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.10.12 19:16

Skoro mi to zní, jako byste byla zklamaná, že přestal existovat vhodný důvod, proč přítele opustit.

Datum: 11.10.12 19:18

Srovnat si vhlavě, co vlastně chcete, a rozhodnout se musíte sama. Každopádně ale s "čistým stolem". Tzn., promluvit si s přítelem, stanovit pravidla, za nichž budete "fungovat" dále.

A určitě nedoporučuji příteli cokoliv zamlčet. Kamarádi si to stejně řeknou v hospodě u piva a pak bude situace horší...

doplněno 11.10.12 19:38:

Souhlasím s Inzinyrkou (níže) i já si myslím, že byste měla ukončit oba vztahy.

doplněno 11.10.12 19:55:

Představa, že by tazatelka vše utajila, mi přijde dost naivní.

Ohodnoceno: 2x

Od: paninkognito
Datum: 11.10.12 19:20

proboha jen to ne, typicka babska rada, priteli nic nerikat, to muzes udelat kdykoliv "pozdeji"

Datum: 11.10.12 19:21

Zdravím. Říkáte, že nevíte, koho pořádně milujete. Mně napadá otázka, který z nich pořádně miluje Vás? Myslím si, že ani jeden, dle toho, co píšete. Najděte si někoho, kdo si Vás bude v první řadě vážit. Vztah, o kterém máte pochybnosti a v kterém se cítíte nejistá, stejně dlouho nevydrží.

Ohodnoceno: 4x

Od: ladaadal*
Datum: 11.10.12 19:25

Na mě to tedy působí dojmem, že jsi prostě na chvíli začala uvažovat rozkrokem místo srdce a mozku. A myslím, že tě to bude žrát ještě hodně dlouho po tom, co tě oba spravedlivě odkopnou a samozřejmě přestanou být kamarády.

Datum: 11.10.12 19:30

Můj názor: pokazilo se, co se dalo. Takže asi nejférovější řešení by bylo ukončit oba vztahy a najít si někoho nového, s kým Vám bude dobře a před kým budete mít čisté svědomí. Jak řekl některý z předřečníků, kamarádi si stejně u piva vyloží karty a pak už to nebude mezi Vámi a jimi a ani mezi nimi stát za nic

Ohodnoceno: 3x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.