Alergie vs otěhotnění

Od: Datum: 11.10.12 08:12 odpovědí: 4 změna: 11.10.12 16:10

Dobrý den, manžel pořídil dětem v dubnu 2x morče rozeta. Cca od května, jen se probudím začne mě štípat v nosu, kýchnu a spustí se rýma, ať jsem v kterémkoli ze 3 pokojů, při otevřeném i zavřeném okně, Za dopoledne jsem vypotřebovala 3 balíčky kapesníků, poslední měsíc je to o něco lepší, odpoledne to ustává a až při spánku je to v pohodě, ale jen do doby, než se opět neprobudím. Může to být alergie na morčata nebo na seno? Nebo nějaké jiné alergeny květen-září? Venku jsou ale příznaky minimální. Co mě nejvíce zajímá: MÁ PRO MĚ PŘÍPADNÁ JAKÁKOLI ALERGIE NEGATIVNÍ VLIV NA ZDÁRNÉ OTĚHOTNĚNÍ?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.10.12 09:10

Zdravím, tady si přečtěte http://www.proalergiky.cz/mag…/clanek/tehotenstvi-a-alergie. Jinak lékaři říkají, že alergie a brané léky snižují možnost početí, je dobré se proto vyvarovat alergenů, o kterých člověk ví, že je na ně alergický - třeba pokud mám silnou alergii na pyly, zkoušet otěhotnět v zimě apod.

A Vy evidetně alergii na morče máte - zdraví je (doufám) přednější, obávám se, že morčata budou muset pryč. Mluvila jste o tom s manželem? Všiml si Vašich problémů od doby, co morčata máte?

Ohodnoceno: 3x

Od: minimami
Datum: 11.10.12 11:43

Ano, manžel i děti o tom vědí, vždyť jsou tu se mnou a vidí, jen si nikdo nechce připustit, že bysme morčata dali pryč, ,manžel říká, že se chci jen morčat zbavit a původ obtíží více neřeší. 4. dítko si moc přejeme, již 2x, pozitivní těhu test a pak se oplodněné vajíčko samovolně odloučilo*plac*Nezbyde, než tedy zajít na alergologii udělat testy a vyřešit ve prospěch zdraví miminka;)

Od: ron*
Datum: 11.10.12 09:53

Dobrý den.

S manželem si promluvte, morčata dejte pryč. Třeba do Zverimexu. Každá alerická reakce zatěžuje organismus. Potíže, jako kýchání, štípání v nosu, rýma jsou přece velice nepříjemné. Na možnost otěhotění a donošení dítěte má alergie také vliv.

doplněno 11.10.12 09:57:

http://www.itehotenstvi.cz/zd…v-alergie-na-tehotenstvi.html

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.10.12 16:10

Nechte si udělat testy, bude ti stát 30kč, ale budete vědět, na čem jste. Třeba to může být zásadní něčeho úplně jiného.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.