Překonat strach z prvního sexu

Od: Datum: 11.10.12 08:07 odpovědí: 14 změna: 11.10.12 17:54

dobrý večer s přítelem budeme o víkendu u nich samy doma,ješte sme nemeli sex teda já ne,je mi dvacet jsem pana,budeme spolu deswt mesicu přítel počkal...htela bych aby to bylo už tento víkend,cítím se připravená,teda myslim že jo,protože nevim na co budu čekat ,bojím se ale to asi každá svého poprvé,mužete mi napsat jaký to je?a co je na sexu tak hezkýho? přítel je nežný opatrný,ale přesto furt se bojim bolesti,dekuji za všechny odpovedi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.10.12 08:18
avatar

Dobrý den. Karoll, nemějte strach už předem. Hezká je na tom vzájemnost, touha, doteky, sbližování, vzrušení...Poprvé ty obavy jsou, to je jasné a asi proto to není nic moc. Pokud je přítel něžný a neuspěchá to, bolesti se nebojte. Důležité je, být uvolněná a poddat se své touze, ne strachu. Každé další milování už bude jen hezčí a budete si ho společně užívat. Patří to k naplnění vztahu, to je na tom to hezké. Bez toho je vztah neúplný...Nezapomeňte na antikoncepci a udělejte si to, i po této stráce, mezi sebou krásné...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.10.12 08:29
avatar

Čím důkladnější plánování, tím větší zklamání :))

Neřešte to a nechte tomu zcela volný průběh, ono to už nějak dopadne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axlik*
Datum: 11.10.12 08:56

Souhlasím, když si člověk řekne ,,tak teď bude sex" tak to prostě není ono :) mělo by to vzejít tak nějako samo, jako "vzplanutí touhy" :D pak je to nejlepší :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.12 09:06
avatar

Hlavně se, karoll, do ničeho nanuťte jen proto, že to už tedy kluk po vás chce. Vy musíte být připravená. Pokud nebudete psychicky, tak se vám to stejně líbit nebude. Nejlepší ale je nic neplánovat dopředu, mělo by to být takové spontánní. Bolesti se nebojte. Pokud se jí budete bát, tak stejně nebudete uvolněná a pak to fakt nebude stát za nic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.12 09:17

Udělejte si hezký večer, povídejte si, filmek, něco popijte, aby opadly zábrany a půjde to samo.

Čím víc nad tím budete přemýšlet, tím to bude pro vás horší. Nechte přítele (pokud už má nějaké zkušenosti),

ať vás vede.

Poprvé je to většinou takové malinko strojené a nervózní, ale není se čeho bát.

Co je na sexu tak hezkého těžko povědět, každý to určitě prožívá jinak, ale myslím si, že nakonec nebudete zklamaná.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ladaadal*
Datum: 11.10.12 09:35

Jak píšou ostatní, neřeš to. Nech tomu volný průběh, třeba k tomu dojde, třeba ne, ale nic neplánuj, až ta chvilka přijde, tak to poznáš a pak taky poznáš, co je na tom hezkého, to se nedá nějak popisovat, to si musíš prožít. A pokud je tvůj přítel hodný, něžný a opatrný, nemáš se čeho bát. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.12 10:18
avatar

Vzpomeň si na krásný film SESTŘIČKY. - Jestli ho máš ráda, tak Tě to bolet skoro nebude!

A to je pravda. První sex není vážně nic moc, ale když po tom oba toužíte a partner je citlivý a opatrný, proč ne?

A pozor na antikoncepci. Jedna moje tetička otěhotněla hned při svém prvním styku. Dneska je jí 85, ale pořád si to pamatuje. My se pokaždé kácíme, když spustí: Tak jsem si, děti, poprvé se strejčkem povyskočila a hned na to byla svatba a Zděneček! *haha* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.10.12 11:01
avatar

Je to jako u zubaře *smich*. Zbytečně se bojíte a pak to nic není. Jak píšou ostatní. Nechte to koňovi. Pokud to má přijít, tak jo, pokud ne, nic se nestane. Panna ve dvaceti není žádná hanba. Naopak to svědčí o uvědomnělém přístupu k sexu a vztahu vůbec. Mazlete se a co bude pak?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 11.10.12 11:32

Ringo, jen doufám, že tazatelka má dobrého zubaře. Kdybys tohle poradil mě v tom období, tak jsem panic dodnes, stejně jako nenávidím zubaře. A u toho našeho, když jsem byl mladej - TO NĚCO BYLO, nééé, že nic *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axlik*
Datum: 11.10.12 11:57

Spíš je to dneska hodně světlá výjimka..Holky sou dneska neskutečný čuňata a kde jaká o to příjde na první piškotéce s prvním blbečkem..Ale dobře jim tak :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 11.10.12 13:15

Se mi nechce věřit, že by si 20ti letá slečna nikdy "neklikla na myšku" a tedy neví do čeho jde. A nebo jde o osobu asexuální, která za celá léta nepoznala chtíč?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 11.10.12 13:59

1) Pokud si to takhle plánujete, buete se nejspíš oba cítit pod tlakem, neuvolnění a nebude to nic moc. Ty, když se neuvolníš, možná pocítíš o něco více bolesti, než kdyby ses uvolnila, u mužů to zase může vést k nepříjemnostem s mizející erekcí a tak. Moje zkušenost je, že sex moc plánovat nejde. Někdy na něj je nálada a někdy prostě ne, i když se podmínky zdají být ideální.

2) Zaráží mě, že se ptáš, co je na sexu tak hezkého. Chápu, žes ho nikdy neměla, ale nějaké sexuální praktiky, jiné, než přímo pohlavní styk, už jste spřítelem vykonávali, ne? Pokud ano, jistě víc, co je to vzrušení, touha a tělesná slast.

Pokud jste se se svými těly ještě moc dobře neseznámili a nevíte, co se vám líbí a co vám dělá dobře, začala bych raději pettingem, než rovnou sexem.

3) Sex, poklud je žena dostatečně uvolněná a lubrikovaná, ať už přirozenou cetsou, nebo za použití lubrikantů, by neměl být bolestivý. Troška bolesti může přijít při protržení panenské blány, ale někoho nebolí ani to. Dost dívek ji dokonce má protrženou již před prvním sexem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zubar
Datum: 11.10.12 14:11

mám pocit, že si z nás někdo dělá srandu nebo to psala nějaká třináctiletá...naplánovat si to na tuhle sobotu a mít z toho hrůzu...

at´ už je vám hodně nebo málo, zralá na to nejste...protože tohle se neplánuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: romcule
Datum: 11.10.12 17:54

nemáš se čehi bát pokuď se milujete tak to bude pro vás krásná noc ;)..psala jsi že je něžný a opatrný tak to se nemáš vubec čeho bát ..pokuď ho miluješ užiješ jsi to *palec*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.