Co sem mohlo stát, co jsem překazil?

Od: Datum: 09.10.12 13:27 odpovědí: 18 změna: 08.11.12 16:41

Dobrý den,

zajímalo by mě co sem provedl, co se stalo. Asi před měsícem jsem byl u vzdáleného kámoše, kde jsem potkal jednu fakt pěknou holku, kámošku mého kámoše. když jsem tam byl po druhé, tak jsem s ní i pokecal, jeli sme společně na nákupy ( já a kámoš + jeho kámoška a její kámoška...). Poté si mě přidala na facebooku, vše probíhalo supr, i jsme si psali všechno. Až když jsem tam jel po třetí, pouze za ní, protože byla nemocná a slíbil jsem, že jí něco přivezu, tak jsem jí řekl, jestli bych se nemohl stavit, ona řekla, jako že určitě ano, tak jsem se tedy stavil. Pak asi po třech dnech z ničeho nic mi napsala, že už mě nechce nikdy vidět, že jsem tam u ní byl moc často - asi 3x za měsíc - to se mi zdá spíš jako málo, a že si mě vymaže z přátel na Facebooku, dokonce si mě i zablokovala apod. A mě teď vrtá hlavou, co jsem vlastně udělal tak špatného. Nevíte náhodou co jsem mohl provést, že z ničeho nic mi napsala toto?

S pozdravem

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.10.12 13:40

Druhým do hlavy nevidíš a tohle je přesně ten případ. Spíš bych na Tvém místě kontaktoval toho kámoše a přes něj bych se zeptal, co se stalo. Mohla si někoho najít nebo třeba byla zadaná a tímhle si způsobila problém a Tebe z něj viní a hází vinu na Tebe.

Od: marcedes1
Datum: 09.10.12 13:45

Kámoše jsem se ptal a prý žádnýho kluka neměla už asi rok a momentálně taky žádného nemá, tak nevím. Jinak když jsem se ptal kámoše at se zeptá, co jsem vlastně udělal špatně, tak říkala, že jsem byl strašně v pohodě kluk po prvé, ale pak jsem se jí začínal hnusit, nic víc mi neřekl, respektive ona jemu... Tak fakt nevím, co se mohlo stát...

Od: bruno*
Datum: 09.10.12 13:43

Neudelal jsi nic spatneho. Neco ji proste projelo hlavou a zmenila nazor. Zkus ji primo pozadat o vysvetleni proc takle zmenila chovani.

Datum: 09.10.12 14:40

Co se stalo a co jsi udělal, nebo naopak neudělal, to si musíš probrat sám se sebou. Někdy stačí nevhodné gesto, slovo, věta nebo pohyb. Říká se, že do žen a do melounů se nevidí a tohle je vhodný příklad. Na podobné věci si budeš muset zvyknout, ono i v manželství se ti najednou stane něco, co si nebudeš schopen vysvětlit. Ber to prostě tak, že to tentokrát nevyšlo, vyjde to podruhé.

Od: mercedes1
Datum: 09.10.12 15:00

Vyjde to podruhé? To je možné, ale nicméně já bych byl rád s ní, ne s jinou. Celou dobu mi připadalo, že jí nevadím, naopak. Až tři dny potom co jsem tam byl a potom co mi napsala to co mi napsala mi vyrazilo dech...

Datum: 09.10.12 15:11

A nemá třeba přísné rodiče, kterým se nelíbilo, že jsi tam u ní byl a seřvali ji a ona ti tohle nechce říct?

Datum: 09.10.12 15:21

Přísný rodiče má, to ano, ale když jsem byl u ní naposledy, řekla, že jim to říkat nebude, ale prý se to stejně nějak dozvěděli asi sousedi to řekli, ale prý doma říkali, že jsem tam mohl být i dýl než jednu hodku, kterou jsem tam byl protože, nechtěla, aby mě tam viděli její rodiče... Ale i tak přeci na mě nebude naštvaná i dva týdny potom, nebo ne?

Datum: 09.10.12 15:44

Dobrý den. Mercedes, těžko najít příčinu, když Vás člověk nezná. Mohl jste udělat spoustu věcí, které se jí nelíbily, např. špatně upravený, mluvil jste převážně o sobě, nebo naopak jste mlčel, byl jste dotěrný, nevoněl jste jí, měl jste trapné poznámky...Neříkám, že jste takový skutečně byl, jen co mne napadlo, jako možná příčina. Píšete, že se o Vás vyjádřila, jako o klukovi, který byl strašně v pohodě. A že jste se jí začal hnusit...Zavzpomínejte, co jste dělal a jak jste se choval, když jste s ní trávil čas poprvé. A jak podruhé atd...Někomu může druhý začít vadit v okamžiku, kdy se snaží sblížit se s ním.. Třeba odejmutí, pusa atd. nemusí to být třeba v tu chvíli příjemné. Ohmatávání někdo také nemá rád...Pokud vylučujete všechny tyto záležitosti, pak je problém třeba i ve věku vás obou. Nevím, kolik je vám let, možná je děvče ve věku, kdy ještě neví sama, co vůbec chce... Prosím, berte toto jen jako snahu, pomoci Vám najít příčinu, nikoliv jako jakékoliv urážení, či navážení se do Vás, protože tak to rozhodně myšleno není.

doplněno 09.10.12 20:14:

Hmmm...Tak kdyby o Vás stála, určitě by neřekla, že za ní jezdíte moc často...Naopak, vítala by každou chvíli, kterou by mohla s Vámi strávit...Ale napadá mne ještě možnost, zda Vás u ní někdo hodně ošklivě nepomluvil...Kdoví, možností je opravdu hodně...Až po tu, že o Vás prostě ztratila zájem jen tak, z rozmaru...

Od: medak1
Datum: 09.10.12 17:58

Ano, neberu to jako navážení, jsem rád, že jste mi pomohla dát příčinu, nicméně jsem se naopak choval jako poprvé a podruhé co jsem jí viděl. Neřekla mi, co jí vadí, jediný co říkala, že jsem tam moc často, ale nechápu to moc, protože moc času se mi nezdá 3x do měsíce, a to ještě na pár minut. A už vůbec nechápu co tak najednou a proč zrovna, že mě nechce vidět. Jinak k tomu věku jí je 17 a mě 18,5...

Od: drejdl*
Datum: 09.10.12 16:42

Náladové a rozmarné ženy...

Nejspíše jí něco přelítlo přes nos, její rozmar, racionálním rozumem nevysvětlitelný, tě zasáhl přímo do tvého rozdychtěného srdce. Doporučuji, abys nad tím nekoumal. Spíše bys jí mohl dát najevo, že se vlastně nic neděje, že se třeba někdy potkáte, když tomu náhoda bude přát. Napadá mě, jestlis nebyl moc hrr, kdyžs u n´í byl na návštěvě, mladí muži mají někdy sklon jít do věci po hlavě a na první či druhé schůzce málem plánují, kolik bude dětí. Teď si dej pauzu, pobav se jinak a za pár dní možná uvidíš věci jinak.

Ohodnoceno: 1x

Od: medak1
Datum: 09.10.12 18:01

Náhod by se našlo, to ano, třeba teď o víkendu jsem byl zá kámošem, neviděl jsem jí vůbec, ale ona mě nejspíš jo, protože pak, když jsem odjel zpátky domů se byla ptát kámoše, co jsem tam zase dělal. atd. Jinak moc hrr sem na ní určitě nebyl...

Datum: 09.10.12 18:14

To je nějaká hysterka, raději se od ní drž dál... :/

Od: kolo*
Datum: 09.10.12 18:29

V ženský moc nehledej logiku,jinak hrozí nebezpečí,že skončíš v blázinci!

Datum: 09.10.12 23:16

A co ten tvůj kámoš,nemá náhodou o ní také zájem?Mi to přijde,že může intrikovat.Ale ber to jen jako jednu z možností,těžko posuzovat ,když o tom víme,jen co k tomu napíšeš.Já bych se osobně přesvědčila ,jak se věci mají,ne jak se zdají být.Ty musíš vědět,jestli to bylo upřímné,když si byl u ní.Možná má přítele,kterému se nelíbí,že má mužské návštěvy doma.Zkus si s ní promluvit na neutrální půdě třeba,ať ti řekně do očí,že nechce s tebou komunikovat,jestli to uneseš.Budeš vědět na čem jsi.To jen nápad.Opravdu těžká rada tady.

Datum: 10.10.12 01:21

Podle toho, co uvádíte, jste nic špatného neudělal. Nemohla by být příčina naopak v tom, co jste neudělal? Třeba dívka očekávala něco, co nepřišlo...

Datum: 07.11.12 15:56

Tak jsem se u kámoše stavil, asi po 2 měsících a zrovna byla jsem jí potkal u kámoše doma, jak tam byla s kámoškou (tedy sestrou mého kámoše), nebavila se se mnou skoro vůbec jenom chvilkama. Teď jsem dostal od kámoše informaci, že mu říkala, že už tam nemám vůbec nikdy jezdit, že mě má plný zuby atd. Připadám si jako bych provedl něco střašnýho, i když si toho nejsem vědom. Teď už mi nejde tak o to, že mě ta holka chtít nikdy nebude, ale abych i nepřišel o kámoše, když mu řekla, abych se tam už nikdy neukázal. Co myslíte, jak to dopadne, když mě tam ještě uvidí nikdy?

Datum: 08.11.12 12:17

Je to jasný. Ta holka má evidentně někoho jinýho. Prostě jsi byl vyměněn. A možná právě za toho kámoše...

Datum: 08.11.12 16:41

Podívej,když ta holka není dost dospělá a silná,aby ti toto řekla přímo,že nechce s tebou vůbec komunikovat,tak se na to prostě vykašli.Nestojí za to.Ber to tak,že se nebude chtít ani v žovotě postavit k problému čelem a to bude vychovávat jednou děti,že? Najdi si děvče,kterého si budeš vážit,krom jiného.Škoda času a energie se tím zabývat. Co se týče kámoše,tak jestli je to opravdu tvůj dobrý kamarád,nic neovlivní názor na tebe a ani názor té holky na tebe.on ví dobře,kdo jsi a jaký jsi.Jezdila bych za ním a pokud jby tam byla ta holka,je tam stejně na návštěvě jako ty.Ignoruj ji.Slušně pozdrav,chovej se slušně,ale nic víc.Pokud chodí s tím tvým kámošem,což předpokládám,tak tam je riziko,že ho ovlivní a může dojít k tomu extrému,že přijdeš o kamaráda.Toť ale otázka.Když by kamarádovi vadila má přítomnost,nejjezila bych tam vůbec. i když to zpočátku může bolet.Hrdost ti nikdo neveme.Pokud ano,buď v klidu,není to žádná tvá chyba.Buď sebevědomý a nadnes se nad to. V tom případě si najdi jiného kamaráda,který tě nepodrazí.;)

Co tě nezabije,to tě posílí!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.