Rovnoprávnost v práci

Od: Datum: 30.01.13 14:50 odpovědí: 4 změna: 31.01.13 07:08

Dobrý den, prosím Vás pracuji ve velkoobchodě v pekárně, jsem ve zkušební době, mám uhradit škodu za spálené pečivo,které jsem pekla, cca 1500kč, ale nechápu proč ostatní kolegyně ,které udělaly zaměstnavateli větší finanční škody nic neplatily. Např rozbití skla za 7000 kč, zničená pec a pod. Může zaměstnavatel -manager takto jednat,? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.13 15:04

tak ostatní maj větší škodu na majetku a tu zaplatí pojišťovna . Jestli nejste pojištěná , musíte hradit sama ,udělala jste škodu na výrobku a to z nedbalosti . Tady bych asi nezůstal , protože budete jen platit,nebo začít pracovat pořádně

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.01.13 15:14

Dobrý den. A není to právě tím, že jste ještě ve zkušební době? Možná, že spálené pečivo zaměstnavateli způsobilo větší škodu a potíže, než ostatní věci, které třeba řeší jinak. Pochybuji, že by na někoho chtěl doplácet ze své vlastní kapsy, kdyby mu působil škodu...Nechápejte to hned jako křivdu, nemusí to tak být...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.01.13 18:30

Také to nevidím na diskriminaci.

V průběhu zkušební doby si zaměstnavatel nemůže být jist, jestli ještě další pracovní den přijdete, takže chce škodu radši uhradit hned.

Po skončení zkušební doby to podle mne bude stejné, jako u ostatních zaměstnanců.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.13 07:08

bohuzel o tom rozhoduje manazer , kdyztak vyjednejte si pojisteni na "blbost"

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.