Joalis - detoxikace organismu

Od: Datum: 08.10.12 10:14 odpovědí: 25 změna: 14.07.16 18:42

Dobrý den,máte někdo zkušenosti s detoxikaci organismu a co si o tom procesu vůbec myslíte?Konkrétně se mi jedna o stránky MUDR.Jonáše...

http://www.joalis.cz/cs-CZ/uvod.html

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.12 10:39

Je to perfektní, přírodní báze léčení, doporučuji. Výsledky jsou vidět.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.10.12 13:11

Výsledky jsou vidět...

Hlavně v peněžence. *smich*

Od: drejdl*
Datum: 08.10.12 12:14

Tahák na peníze důvěřivých lidí, krytý pseudovědeckými termíny (detoxikace mikrobiálních ložisek z diencefalonu - cha-cha). Podle mého názoru je to vymyšleno pro lidi, kteří nejsou dostatečně poučeni laxními zdravotníky, nebo pro ty, kteří jsou v podstatě zdraví, ale chtějí pro sebe něco udělat. Obecně - na detoxikaci máte v těle bezvadnou laboratoř - játra a ledviny, s nimiž se žádný jonáš nemůže měřit.

Ale šarlatánství kvetlo v každé době, tak vlastně proč ne.

Ohodnoceno: 4x

Od: polinek*
Datum: 08.10.12 12:37

Datum: 08.10.12 12:54

Drejdl® má pravdu: Chcete-li Dr. Jonášovi zvýšit příjmy, jděte do toho.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 08.10.12 13:10

Tak jsem si přečet pár těch článků pod výše uvedeným odkazem... Ještě mi tam chybí "tisíce děkovných dopisů" od nadšených zákazníků:D. Je to na podobné úrovni, jako bývyly za první republiky inzeráty na "zaručené prostředky" na růst vlasů, či poprsí (samozřejmě pojaté v duchu dnešní doby).

doplněno 10.10.12 09:16:

Kdysi na Divokém západě obchodníky s deštěm věšeli. Možná by nebylo od věci se k téhle praxi vrátit.

Ohodnoceno: 4x

Od: wamp®
Datum: 08.10.12 13:56

Proboha,hlavně ne Jonáš!Je to podvodník,lhář a zloděj!Pokud ovšem nevíte co s penězi,vložte jej do "firmy:ŠarlatánJonáš*cteni*

Ohodnoceno: 2x

Od: out
Datum: 10.10.12 08:42

Jak je možné,že se tohle děje?Co je vlastně v těch lahvičkách a kde je možnost ověření tohoto zázračného mudrce?

Datum: 10.10.12 09:21

Víte co je zvláštní*sok*? Autor otázky, "dex" se už neozval. Jestlipak on čirou náhodou nedělá jen reklamu panu MUDR Jonášovi? Soudě podle zdejších odpovědí se mu to ale moc nepovedlo:D.

doplněno 10.10.12 09:30:

Cituji z Wikipedie:

Metoda řízené a kontrolované detoxikace... Jonáš dostal za tuto metodu v roce 2009 zlatý Bludný balvan se zdůvodněním:

"MUDr. Jonáš je svým způsobem geniální tím, jak do své "detoxikační medicíny" zabudoval většinu existujících pseudovědeckých názorů a alternativních metod nejrůznější provenience, stáří a typu. Fantaskním konglomerátem ohromuje nejen pacienty, ale i lékaře. Vesměs to jsou metody teoreticky vyvrácené, odporující vědeckým poznatkům a neúčinné, pokud jde o diagnózu i terapii."[

Ohodnoceno: 1x

Od: dex
Datum: 10.10.12 10:48

Reklamu rozhodně nedělám,jsem odpůrce jakovych mudrců.Chci dojid k přesvědčení,že to co jste napsal a je vespano na wikipedii je pravda nebo je genialni mudrc ve svém oboru.Když prohlížím videa na youtube tak přinejmenším se tomu musím smát.

Datum: 11.10.12 17:53

Dexi, to je jediný správný postoj k takovým nabídkám doktorů Jonášů Středů a dalších...

Od: soleil*
Datum: 10.10.12 10:00

mne to dycky pomohlo

Datum: 10.10.12 11:04

soleil...co vám pomohlo...

Vepište sem svůj příběh...*klik*

Od: wamp®
Datum: 10.10.12 16:46

Soleil:anó,písněte nám,co Vám pomohlo,možná se budeme diviti*sok*

Datum: 10.10.12 17:38

soleil je asi mrtvy...*smich*

wamp a ty mas nějaky svuj pribeh...prosím moc me toto zajíma...:)

Datum: 10.10.12 20:25

no cejtila jsem se po tom lip. a kamaradce to vylecilo chlamydie.

Datum: 11.10.12 17:56

Po čem jste se cítila líp? Jak moc líp? Ve srovnání s čím?

A umí to léčit i téměř neléčitelné chlamydie? Potlesk!

Datum: 11.10.12 20:15

proc ta ironie. kdyz to nepomohlo vam, neznamena to, ze to nepomuze nekomu jinemu

Datum: 11.10.12 22:21

Soleil, já mám dost rozumu, abych za podobné nesmysly nevyhazovala peníze.

A proč ta ironie? Leccos jsem si o chlamydiích přečetla.

Vy tu tvrdíte, že Vám něco pomohlo. Proč své tvrzení nedoložíte?

Datum: 14.10.12 09:48

jak mam dolozit sve tvrzeni? delate si legraci? to mam jako nascenovat zpravu od doktora predtim a po? mam kolem sebe mnoho lidi, kterym to pomohlo a nemam potrebu se tu nejak ospravedlnovat a neco dokazovat. tak to dokazte vy, ze to nefunguje.

Datum: 14.07.16 11:47

Protože se zde otázky na různé "detoxikační" produkty stále opakují, je možné, že zde někdo najde i tuto opožděnou reakci:

Tvrdí-li někdo, že něco funguje, musí dokazovat on. Neexistenci nebo nefungování něčeho totiž na rozdíl od existence či fungování dokázat nelze...

Od: dex
Datum: 12.10.12 13:56

Trošku naivně sem se domníval,že zde budu mít dost ohlasů na toto téma...anic,no nevadí?

Asi jsou všichni rádci opravdu moudří a hlavně zdraví...*afro*

Datum: 18.10.12 08:51

Mě se zdá, že tu máte ohlasů docela dost. Zřejmě ale jiných, než jste očekával. Dr Jonáš si asi bude muset hledat klienty jinde. ;)

Od: maky®
Datum: 14.07.16 12:45

nějak přehnaně se o to nezajímám, ale náhodou jsem si dnes ráno vyrobila tzv. DETOXIKAČNÍ VODU,

nakrájela na kolečka domácí salátovou okurku, natrhala hrst máty na zahrádce, umyla a nakrájela citron na kolečka a to vše zalila vodou a dala celý džbán na chvilku do ledničky, správne se to má luhovat celou noc, možno i kousky zázvoru nebo co kdo chce, ale řekla bych, že základ je ta okurka.

Od: balzerka
Datum: 14.07.16 18:42

Mám několik knih od Dr. J. Jonáše.Všechny mají opravdu úroveň. Poznatky v nich jsou na logickém základě a moc mi daly. Kéž si je osvojí i naši medici! Je to lékař s úžasnou nadstavbou staré východní mediciny. Nejdřív si knihy prostudujte, běžte na jeho přednášky a pak suďte. Nevím, proč lidi, kteří o věci vědí houbeles, prohlašují Dr.Jonáše za šarlatána. Já taky nevlezu do rubrika Auto- moto, když nemám řidičák! :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.