Práce v Německu, zahraničí

Od: Datum: 07.10.12 20:39 odpovědí: 6 změna: 08.10.12 18:23

Dobrý den, prosím vás scháním kontakt na člověka, který zaměstnává lidi v Německu a nebo v EU. S minimální znalostí jazyka. Něbo někoho, kdo již v německu pracuje a mohl by mi poradit jak se tam dostal. Jak je to s agenturou, bydlením atd.

Předem děkuji za odpověď

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.12 22:14

A co kdybyste nám třeba napsal(a),co umíte,co byste tam chtěl(a) dělat?

Protože lidí s ideály,kteří neumí jazyk a nemohou ani nabídnout potřebnou kvalifikaci a přesto touží vydělávat eura,jsou mraky.

Od: iirenuska*
Datum: 07.10.12 23:10

Dobrý den, nevadilo by mi dělat jakékoliv manuální nebo dělnické profese. Ano máte pravdu, že takových lidí je mraky, ale málo kdo má tu odvahu odjet.. Já jí mám, ale jsem na tom špatně z německým jazykem. Ale jsem schopna se učit a zdokonalit se. Mám střední školu a tady nemohu sehnat prác,i protože nemám praxi, proto to chci zkusit jinde.

Od: pavel12
Datum: 07.10.12 22:19

Kontaktní osoba: Petr Hruška
E-mail: hruska@bartlett.cz
Tel.: +420608709029

Od: iirenuska*
Datum: 07.10.12 23:10

děkuji mnohokrát

Datum: 08.10.12 07:01

Minimální znalost jazyka - to je o ničem. Budete tam pořád jenom ten outsider vzadu.

Raději bych cestu o rok odložila, přihlásila se na jazykový kurs u dobrého lektora a opravdu se tomu jazyku intenzívně věnovala. Jen tak budete mít šanci najít něco lepšího, než pomocné a podružné práce.

Co se týče agentur, dávajte si opravdu dobrý pozor. Každou chvíli na netu nebo v TV proskočí, jak lidé složili předem poplatky /a ne nízké/ a neodjeli nikam. Jaga.

Datum: 08.10.12 18:23

Když si zadáš do Googlu Práce v Německu, vyjede Ti spousta odkazů, agentury atd., např ajob.cz, bala.cz/prace-v-nemecku,nemeckoprace.cz atd., atd. Nejdříve si o tom něco přečti, a pak teprve hledej. Neobracela bych se na soukromou osobu, ale na agenturu, a to na nějakou velkou, a předem si ještě našla na ni recenze. Na stránkách agentrur se dočteš, jak se tam dostat, co pro to musíš udělat, prostě všechny informace, které potřebuješ.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.