Kořenové kanálky

Od: Datum: 07.10.12 19:00 odpovědí: 2 změna: 07.10.12 19:50

Zdravím,

u své dřívější zubařky jsem byl zvyklý, že se zubařka snažila zub neumrtvit, co to šlo. Pokud vím, je pak křehčí, začernává... Jednou sem byl v ordinaci s tím, že zub bolí ale doktorka mě poslala domů s tím, že mám zkusit jestli nepřestane, aby jej nemusela umrtvit. Zub bolel.. za 2 dny přestal a je v pořádku dalších 8 let. Přestěhoval sem se a v nedostatku zubních doktorů jsem se dostal k jednomu, který i zub, který nebolí chce umrtvit, připravit pro kořenové kanálky. Tahle procedura je dost drahou srandou, tak se chci zeptat na vaši zkušenost. Jestli je pro pacirnta výhodné a pokud ano čím, aby si nechával umrtvovat zuby a následně vyplňovat kořenové kanálky i u zubů, které nebolí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 07.10.12 19:35

Dobrý den.

Nejsem odborník, ale pokud mě zub nebolí, nenechala bych si s ním cokoliv dělat. Nikdy jsem ani neslyšela, že by lékař umrtvoval zdravý zub a připravoval si ho pro vyplnění kanálků. Pokud je to ale pravda, výhodné to je. Ovšem pro jeho kapsu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.12 19:50
avatar

Nevím,mně nikdy zubní nic takového nedělal,ani při vrtání ani při trhání nervů nic,umrtvení jen když mi minule trhal zuby (dva a nešli zachránit )

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.