Jak zjistím vlastníka garáže

Od: Datum: 07.10.12 18:45 odpovědí: 2 změna: 08.10.12 13:16

Chtěl by jsem se zeptat jak zjistím vlastíka nebo majitele garáže. Vím že na internetu je nahlížení do katastru nemovitostí a tudíž se dá najít vlastník na stránkách katastru, ale tam jsem našel jenom že to vlastní státní podník bytového hospodářství, ale já vím že to vlastní soukromá osoba, proto bych jí potřeboval dohledat. Předem moc děkuji za jakoukoliv radu.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zabu
Datum: 07.10.12 19:55

Když je na katastru st.podnik byt. hosp.(ono to ještě existuje?), tak je jejím vlastníkem. Těžko to bude soukromá osoba. A jestli si někdo myslí, že je vlastník tak se nejspíš plete. Někde se stala chybička. Buď jste špatně koukala, na jiný pozemek, nebo kdo ví. . .

Datum: 08.10.12 13:16

Skočte se informovat na nejbližší katastrální pracoviště - budete mít jistotu.

Je totiž možné, že jste se podíval na špatnou parcelu, případně v dané lokalitě je rozdílný vlastník pozemku a stavby na ní stojící. Aplikace "Nahlížení do KN" je fajn, ale 100% jistotu získáte právě na katastru. Nemusíte mít z toho strach, pokud budete chtít jen informaci (bez písemného dokladu), tak Vám ji poskytnou zdarma.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.