Jde na mě moc rychle, to mě děsí!

Od: Datum: 04.10.12 14:48 odpovědí: 6 změna: 05.10.12 14:01

Ahoj, chodím teď s o tři roky starším klukem (19). Mám problém, který je asi vážně divný. On to se mnou myslí opravdu vážně, plánuje budoucnost na dlouho dopředu a mě to pořádně děsí! Je to vztah, který netrvá ani týden a jsem z toho pořádně vyklepaná! Nemám už ani žádné motýlky v břiše a lehké obavy o krásnou budoucnost... Jen vidím jak nám to nalinkoval, chce si mě vzít a být se mnou už napořád. Možná jsem sobecká, ale ještě bych taky chtěla trochu užít. Poraďte co mám dělat?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.10.12 14:55

Poraďte co mám dělat?

Uložte si tento Váš dotaz...

Až Vám bude 30...přečtěte si ho...a krásně se pobavíte..a čím budete starší, tím víc se mu budete smát.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.10.12 14:55

Zřejmě máte každý jiné představy.. pro něj to i po pár dnech může vypadat jako osudová láska, pro tebe je to prostě chození a uvidí se, zda to vyjde. Už jsi s ním o tom mluvila? Že tě to děsí? A to plánuje nahlas, před tebou, aniž by se zajímal, co tomu říkáš?

Pokud plánuje bez ohledu na tebe a už to bere jako hotovou věc, možná se bude snažit ti nalinkovat i další věci. Nevím, ale osobně bych také nebyla ráda a vadilo by mi to. Ve vztahu jsou na rozhodování dva. V klidu si o tom s ním promluv, že ještě nevidíš důvod bavit se o svatbě a vážném vztahu, když spolu chodíte tak krátce.

Datum: 04.10.12 15:02

Zdravím. Pokusím se, brát tento dotaz vážně, i když mám pochybnosti o tom, že vážně myšlený je...Nicméně, Karoline, buďte v klidu. Jednoduše si s přítelem promluvte o tom, že po týdenní známosti si společné plány do budoucna dělat nechcete. Že chcete pracovat v klidu na tom, aby byl váš vztah pěkný a pevný. Teprve pak se uvidí, co bude dál. Vůbec nejste sobecká, nenechte si od nikoho linkovat svojí životní dráhu a znervozňovat se tím, jak si život představuje ten druhý. Takové plány musí být společné a musíte k nim dospět oba dva. Nikoliv jen jeden. A upřímně řečeno, ani ne po týdnu, kdyby někdo plánoval život takto za mne, bych si myslela, že si ze mne dělá srandu a ne, že to se mnou myslí vážně. Pouvažujte o tom, zda si z Vás přítel jen nestřílí, protože vážně to brát opravdu nelze. Neznepokojujte se tím a prostě žijte. Užívejte si života tak, jak chcete a jak uznáte za vhodné. Je to přece jen a jen na Vás...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.10.12 16:07

Je treba si popovidat o tom , pokud si myslis ze ztratis "mladi a uzivani si" tak ten vztah ukonci (hlavne , kdyz mas pocit , ze to neni OK) tak neni duvod snim vubec byt. Po tydnu to vidis spatne a co treba po 5ti rokach?! Svatba a zachvili po tom bude chtit urco miminko a co pak? Proste si popovidejte , ukoncit to , nebo vyresit. A jdi si uzivat ... vztah na volno atd... existuji

Datum: 04.10.12 17:45

Tak se neděste a přibrzděte jej. Vysvětlete mu, že si nemíníte v 16 letech dělat plány tak daleko do budoucna. A rozhodně se nenchte přimět k něčemu, čeho byste mohla později litovat (= dělejte jenom to, co Vy sama chcete)!

Od: buss®
Datum: 05.10.12 14:01

Podívejte se na jeho rodinu, tam bude problém.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.