Otýkají mě kotníky

Od: Datum: 03.10.12 21:46 odpovědí: 5 změna: 04.10.12 11:46

Dobrý den,chtěla bych se zeptat čím to může být,že mi otýkají oba vnitřní kotníky?Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: polinek*
Datum: 03.10.12 22:50

tak mi také ,,ale už ne tak moc,,ledviny,srdce ,cévy, žíly ,,,dloudé sezení...horko. Ve zkratce.

Od: ellin*
Datum: 04.10.12 00:27

Možná se jedná o špatnou funkci ledvin, jak už bylo napsáno. Může to být také dehydratace, takže je důležitý vysoká příjem tekutin, malé množství tekutin také vede k svalovým křečím, nemíváte je někdy? Nateklé kotníky také mohou být od dlouhého stání nebo špatného obutí.

Datum: 04.10.12 10:17

Dobrý den. Dojdete si k lékaři. Může to být od špatných bot,ale to by Vám neotékaly pořád. Je možné,že máte špatné ledviny nebo srdce. Buď se Vám dostatečně nevrací krev do srdce a nebo máte ledviny,které nedostatečné pracují a tím se Vám tvoří otoky. Ani jedno není správné a musím se to začít urychleně řešit. Doktor by Vám měl napsat léky,které Vám z těla odvedou tekutiny a zabrání se tak otokům zabrání. Vlastně se podpoří ledviny. Jsou to léky spadající do lékové skupiny diuretik. Opravdu to začnete řešit. Tady jsou totiž babské rady na nic,protože pokud je to ně srdce či ledvin,pomůže pouze lékař. Babské rady užívejte pouze jako podpůrné.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.10.12 10:29

Tech duvodu proc,muze byt tolik,ze diskuze o tomto vbez jinych info nema cenu.Proto prvni co by chtelo udela,navstivit lekare a nechatt si udelat krevni rozbor a byt dusledni,nekdy trva dlouho,nez se prijde na pravou pricinu.

Datum: 04.10.12 11:46

Dobrý den.může to mít voce příčin.U mne to na pravém tvoří díky hodně úrazům (vymknutím a jednomu či dvěma naštípnutí kotníku) s následkem uvolnění vazů.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.