Detoxikace organismu

Od: Datum: 02.10.12 19:43 odpovědí: 10 změna: 03.10.12 12:29

Chci se zeptat jestli někdo nemáte tip na detox těla po antibiotikách. Nejlíp zeleninové a ovocné sťávy, jak kombinovat, co namíchat a v jakém třeba poměru, jak dlouho pít atd.. Antibiotika neberu často, ale mám zánět tlustého střeva a tak bych chtěla aby se po tom šoku trochu zmáteřilo a celkově se "vyčistit". Díky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hahanaj*
Datum: 02.10.12 19:47

myslím, že po takové nemoci by ses měla poradit s lékařem co tě ošetřuje - to není legrace - jistě ti rád poradí,aby to bylo pro tebe bezpečné

Datum: 02.10.12 20:26

To střevo - to je dlouhodobá, vlastně takřka doživotní diagnoza. Ty antibiotika beru na angínu, normální penicilin, ale i ten narušuje mikrofloru ve střevě, tak proto chci tělo trochu pročistit.

Datum: 02.10.12 21:45

Na obnovení mikroflory si kupuji v lékárně tablety. Poraďte se v lékárně, zda jsou vhodné i pro vás. Tuto radu jsem kdysi dostala od lékaře.

Od: paninkognito
Datum: 02.10.12 20:58

detoxikace organismu je absolutni blbost a nesmysl stejne jako treba homeopatika, za odvadeni skodlivin z tela jsou zodpovedne hlavne ledviny a jatra, pitim stav vymackanych z lucniho kviti pri mesicku to neovlivnis

Od: pepab
Datum: 02.10.12 21:58

No kdyz si to myslis, taky nazor no.

Datum: 03.10.12 10:21

PanInkognito má pravdu, tzv. "detoxikace" je jen způsob, jak lidem vytahat peníze z peněženek.

Postačí jíst syrovou zeleninu a bílý jogurt bez příchutí.

Datum: 03.10.12 00:12

Po ATB hlavně bílé jogurty, to je věc, která po nich mátoří a která dává dohromady střevní mikroflóru. Lze to nahánět i tabletami, ale osobně jsem přítel přirozenějšího postupu, pokud je možný (což je tady snadno, snášíte-li je). Udává se, že trvá několik měsíců, než se tělo po těchto lécích vzpamatuje, takže to zohlednit při volbě stravy.

Jinak moc konkrétních doporučení asi dodat nelze, vzhledem k tomu střevu a neznalosti celkové situace a toho, co snesete

Od: drejdl*
Datum: 03.10.12 08:01

Jak říká sargo - je třeba dát dohromady střevní mikrofloru, která produkuje důležité vitaminy, např. B; na detoxikaci máte játra. Nesnažte se zasahovat do citlivých biochemických pochodů v těle, pokud to není nutné.

Ohodnoceno: 2x

Od: polinek*
Datum: 03.10.12 10:44

Já si beru Flavobion na játra,,,,

Datum: 03.10.12 12:29

Luciferko,, na obnovu střevní mikroflóry si kupte v lékárně Lactobacillus, ale chtějte ten, který se musí uchovávat v lednici - pouze v těchto kapslích jsou bakterie opravdu životaschopné (mám pocit, že výrobce je Rosell, Kanada?). To by mělo fungovat. A pak jíst hodně čerstvé zeleniny, jak vám radili už přede mnou.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.