Možnost výdělku pro 15letého kluka

Od: Datum: 02.10.12 17:54 odpovědí: 11 změna: 03.10.12 01:05

Zdravím,chtěl bych se zeptat,zda nevíte jak bych si jako 15 letý kluk s nedokončenou povinnou výchazkou mohl vydělávat.Chci si vydělat na posilovací lavici v hodnotě 12 tisíc Kč.Vím že to není málo,ale beru každou práci,stačilo by kdybych si vydělal alespon něco.Viděl jsem novinách plnění obálek,ale jak to funguje?Dají vám papíry a obálky nebo papíry musíte tisknout sami? Děkuji moc!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.12 17:56
avatar

Je ti patnáct, můžeš na normální brigády, co třeba obejít podniky v okolí a poptat se?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomas447*
Datum: 02.10.12 17:58

Napsal jsem to špatně.Mám stále nedokončenou povinnou školní docházku.

Datum: 02.10.12 18:17
avatar

Plnění obálek je podvod nejhrubšího zrna. Dej si do vyhledavače "plnění obálek" nebo "domácí práce" a dozvíš se víc. A prokoukneš. Nikdy neber nic, kde budou požadovat dopředu jakoukoliv platbu.

Jinak: roznášení letáků, sběr papíru, železa, teď na podzim i ovoce do výkupu. Na tom se také dá vydělat.

Hlavně upaluj pryč od plnění obálek, kompletace propisek apod. Uznej sám: když už má někdo tolik prospektů, které by potřeboval dát do obálek, sežene v městě či obci okolo sebe spoustu ochotných lidí. A nemusel by to inzerovat po celé republice. PROČ ASI? *cert*Jaga..

A pokud jsi bezproblémový a ve škole máš dobré výsledky, určitě Ti Tví rodiče také nějakou částkou přispějí.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tomas447*
Datum: 02.10.12 21:39

Díky za názor.Jednu nabídku k plnění obálek jsem našel v našich krajských královehradeckých inzertních novinách.Uvidím,proberu s rodiči a dohodneme se.Děkuji všem za názory a tipy.

Datum: 02.10.12 18:20
avatar

Plnění obálek a podobné práce nedoporučuji. Většinou se jedná o podvod. Podívej se po nějakém roznášení letáků, vím že za to není asi dost peněz, ale možná když rodiče uvidí, že to myslíš vážně, tak ti část peněz přidají ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.12 18:32
avatar

Pokud už Ti bylo 15., vezmou Tě na brigádu u Mc.Donalda.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: spajkz*
Datum: 02.10.12 19:44

Bohužel nevemou:), musí mu být 15 (což mu je), ale musí mít také dokončené základní vzdělání, což tazatel nemá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben*
Datum: 02.10.12 21:46

co takhle sběr jablek u silnic...platí docela slušnej peníz a za den si můžeš vydělat klidně 2000-3000 a tolik se nenadřeš..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.12 23:52
avatar

Podmínkou pro jakékoliv zaměstnání je věk 15 let a ukončená povinná školní docházka. Do té doby lze pouze vypomáhat jako rodinný příslušník v rodinné firmě nebo nabídnout výpomoc sousedům (opatřit nákupy, venčení psů, ...)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 02.10.12 23:56
avatar

Škoda že nejsi z Prahy, často potřebuju nějakého pomocníka, kdybys u mě byl chvíli na brigádě, možná bys tu posilovací lavici ani nepotřeboval...;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: askmenow*
Datum: 03.10.12 01:05

Zatím je tvá šance jen vydělávat si různě po známých atd. Zkus se porozhlédnout, zda někdo nepotřebuje venčit psy, mýt okna, shrabat listí, mýt auta, sekat (asi až zase na jaře), v zimě bys mohl za drobný peníz odklízet třeba sousedům sníh. Prostě vytiskni své telefonní číslo a jméno na papírky, obejdi sousedy, co znáš, a řekni jim, co všechno bys zvládal a řekni, ať si na tebe vezmou telefon. Papírků jim dej více a řekni, ať je klidně dají i svým známým. taťka to může dát třeba chlapům v hospodě, nebo tak...

A zamysli se, zda neumíš i něco "náročnějšíhoů, drobné opravy, nebo tak...

Plnění obálek nevěř. V dnešní době je mnohem levnější nechat obálky plnit strojově, nebo někým, kdo dojde tam, kde se tisknou, než aby je někam vozili atd. ... prostě je to podvod.

K sněhu mě ještě mě napadlo toto: v některých městech a vesnicích je v zimě odklízení sněhu organizováno tak, že se kdokoli může nahlásit, dostane odklízecí "výbavu" a pokud v noci napadne, musí ráno do určité hodiny v určitém "rajónu" odklidit sníh, co kdybys dělat toto, pokud by to u vás šlo? Samozřejmě ani na to by tě nezaměstnali, ale třeba by to šlo napsat na rodiče, jen bys pak reálně sníh hrabal ty...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.