Výpověď smlouvy

Od: Datum: 02.10.12 10:10 odpovědí: 6 změna: 03.10.12 23:25

Včera jsem podepsal smlouvu s Centropol energy a.s. Usti nad Labem ,kde mi slibovali levnější energii a plynu.Jsem už starý a neuvědomil jsem si ,že jsem naletěl na sliby.Chtěl bych,abyste mi pomohli s výpovědi této smlouvy ale nevím jak ji napsat,aby byla platná.Ti lídé jsou tak neodbytní,že si ani neuvědomíte co pdepisujete.Chtěl bych vědět co ta výpověd má hlavně obsahovat protože vyhrožuji pokutou 2.500 Kč když smlouvu předčasně vypovíte. Myslím,že to je podvod na důvěřivé lidi tak mi prosím pomůžte.Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.12 10:32
avatar

Dobrý den. K tomu by bylo nutné vidět (znát obsah) té smlouvy.

doplněno 02.10.12 10:35:

Vyplatilo by se Vám zajít za právníkem. Vzít s sebou smlouvu a on Vám s tím pomůže. Budete mít jistotu, že je to uděláno správně.

doplněno 04.10.12 08:49:

Massoni - jsou i bezplatné poradny. Tam se na smlouvu advokát podívá za darmo a poradí postup, i posoudí šanci na úspěch odstoupení od smlouvy. Není vždycky nutné řešit věci hned soudní cestou mimo jiné. Pokud se věci ujme advokát a jedná v zájmu svého klienta, pak se s druhou stranou leckdy domluví snáz, než klient sám. Pokud je advokát slušný, klienta určitě finančně nezrujnuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.12 22:50
avatar
Ehmmmmmmm. A kolik tazatel zaplatí u toho advokáta? A je 100% jistota, že mu spor vyhraje? Asi ne, co. Případná pokuta 2.500,- asi vyjde levněji. A se 100% jistotou. . .
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobryradce*
Datum: 02.10.12 13:49

Souhlasim s vyse uvedenym. Odkladani navstevy advokata castokrat zpusobi len dalsi problemy, pripadne prohlubuje problemy stavajici. Navic v tomto pripade je znalost konkretnich smluvnich podminek nevyhnutelnosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.12 19:17
avatar

Zkuste si na internetu zjistit, jestli ve Vašem městě funguje bezplatná právní poradna, obvykle bývaly takové poradny 1x týdně v okresním sídle ROH. Vezměte smlouvu a vydejte se tam. Bez právníka byste to pravděpodobně nedokázal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.12 22:23
avatar

Jestli jste smlouvu podepsal teprve včera, znamená to, že u nich zatím nejste. Napiště jim (zaslat doporučeně s dodejkou), že od smlouvy odstupujete, protože chcete zůstat u svého současného dodavatele.

Zároveň zavolejte svému dodavateli, informujte jej o situaci (připravte si k tomu potřebné údaje i smlouvu s Centropolem) a dohodněte se s ním, jak budete dále postupovat.

Pokud vím, budete muset zneplatnit výpověď současnému dodavateli, ale netuším, jaký je pro zneplatnění postup. Pak Vás Centropol nebude moci pod sebe převést (současný dodavatel Vás nepustí). ___ Dejte nám prosím vědět, jak to dopadne. S podobným problémem se potýká více lidí, Vaše zkušenost by jim mohla pomoci.

Děkuji

ivzez

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.12 23:25

Řešení je jednoduché. Kontaktujte stávajícího dodavatele s tím, že berete zpět výpověď jeho služeb. A je to *placni*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.