Přitelkyně asexual

Od: Datum: 30.09.12 21:53 odpovědí: 16 změna: 02.10.12 19:45

Ahoj

poslední dobou něco přes měsíc nemá přitelkyně vůbec chuť na sex

přitom byly doby, kdy jsem ji odháněl a do tehle doby s tim neměla žádné problémy

když jsem se snažil o tom diskutovat tak mi řekla, že neví čim to je...

jsem z toho už na prášky, ne protože bych to nutně potřeboval ale protože nevím, co se děje

předem díky za cokoliv k tématu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dcmen
Datum: 30.09.12 21:56

mimochodem je ji 21

Od: ondik007
Datum: 30.09.12 22:56

ja bych to vydel na milence je to ukazkovej priklad

Od: ondik007
Datum: 30.09.12 22:57

blbec:D VIDEL! sorka

Datum: 30.09.12 22:00

Stres z práce? Ze začínající školy? Nemá nějaké problémy v rodině, s kamarády? Je psychicky v pohodě? I zdravotně?

Je miliarda faktorů, které ovlivňují ženskou chuť na sex. Stačí horší den, pomluva, hádka - a chuť je pryč.

Jako horší variantu berte v potaz i tu, že už ji to s Vámi možná až tak nebere, jako nejhorší variantu pak, že má někoho jiného.

Zkoušel jste o tom v klidu mluvit? Řekla Vám k tomu něco?

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.09.12 22:05

je pravda že je hodně času v práci, někdy i celý den ale spiše mě zaráží že se nechce nechat ani navnadit k tomu

taky mě napadlo že by jsi to nemuselo bavit ale náš vztah je na stejné úrovni jak za čerstvé zamilovanosti takže doufám že tím to nebude

Od: hop®
Datum: 30.09.12 22:08

Martinaa dala pár nápadů, čím by to mohlo být, kde je příčina, Zkuste si o tom s tou svojí miláčkem v klidu promluvit, opravdu v klidu a v pohodě, abyste problém vyřešili - co nejdřív - čím později, tím těžší...

Datum: 01.10.12 13:11

Třeba je unavená, pokud je v práci celý den. To se ale musíte zeptat jí - hlavně nic nevyčítejte a zajímejte se, co si myslí, jaké má potíže a co se s ní děje.

Od: mowla*
Datum: 30.09.12 22:07

A - není těhotná? - hormonální změny se mohou projevit všelijak...

*smich*

Datum: 30.09.12 22:14

no myslím, že neee :)

Od: karla1
Datum: 30.09.12 22:41

může to být skoro cokoliv. To chce citlivou diskuzi, přímo se jí zeptat, že je ve vztahu nějaká změna, jak to vidí ona..

Od: buss®
Datum: 30.09.12 23:04

Možná má jiného šmajstra.

Od: patriktorri*
Datum: 01.10.12 11:13

Zeptejte se jí v klidu a bez emocí. Můžete třeba říct, že si myslíte, že je toho na ni moc a jestli nechce nějak pomoct. Když říká, že neví, tak pravděpodobně nemluví pravdu. Určitě je jí známo jestli je unavená, nebo má zdravotní potíže, nebo něco není v pořádku s vaším vztahem. Kdo jiný by to měl vědět?
.
Kromě toho, co tady už bylo psáno jako možné příčiny, by ještě bylo dobré zmínit hormonální antikoncepci. Nějaká změna v této oblasti? Nebyla by rozhodně první, kdo zjistil, že po vysazení prášků se chuť vrátila.
.
Jinak: jestliže žena po dobu jednoho měsíce nechce sex, neznamená to, že je asexuální. Vezměte na vědomí, že ženské libido (bohužel) není tak intenzivní jako to naše.
Ohodnoceno: 1x

Od: vanni
Datum: 01.10.12 23:01

Hormonální antikoncepce - já po ní úplně ztratila chuť na sex. Nezměnila přítelkyně značku? Třeba to ani nevíte...

Dále to může být tím, že spolu trávíte hodně času - dejte si od sebe občas volno, třeba na víkend, nevolejte jí, nepište jí...

Má nějaké vlastní koníčky? Často se chu%t na sex ztrácí při silné fixaci na partnera a nulovém vlastním životě, nulové seberealizaci. Nebo je nespokojená se svým životem.

Kdyby vám zahýbala a nechtěla by, aˇna to přijdete, tak s vámi bude schválně spát, abyste nepojal podezření přece;) Takže toho bych se nebála;))

Datum: 02.10.12 16:51

ano je pravda že tady byla změna

nějakou dobu nebrala antikoncepci a pak ji zase začla brát

Datum: 02.10.12 17:30

tu stejnou

Od: ladaadal*
Datum: 02.10.12 19:45

No už to vynechání ji mohlo rozhodit hormony, nemusí to být zrovna, žes jí přestal přitahovat, tyhle experimenty s hormonama mají vždycky nějaké dopady.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.