Do kolika let můžu růst?

Od: Datum: 29.09.12 21:13 odpovědí: 6 změna: 30.09.12 10:36

Ahoj,mám takový problem je mi 15,3 a mám 186 cm a nohu 47,5 a práve se ptam do kolika mužu rust?

Strejda a deda maji 1*95 a 1*99 rodiče 1*78 a 1*85...Ne že bych nebyl rád vysokej ale už mám poroblem sehnat boty a jine veci na sebe...Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.12 21:22

Tak růst můžeš třeba do 21 let nebo třeba jen do 18-ti to těžko říct...že máš problém sehnat boty to ti věřím,já mám nohu 47 ale s ostatním oblečením asi takovej problém nemáš já mám 193cm a oblečení seženu celkem bez problému

Od: vejtaha2341
Datum: 29.09.12 21:25

Boty jsou na tom huř...Ale myslel jsem třeba mikiny...Máji bud kratky rukavy nebo zas dlouhy atd...

Od: bublina*
Datum: 29.09.12 21:36

Doufam, ze mas rad basket. mohl by z tebe byt 2 metrovy basketbalista:). neda se rict do kolika porostes, ale jestlize je ti 15 a jsi v puberte tak je to normalni, kluci v tomhle veku rostou rychle.

Datum: 30.09.12 07:09

Růst se zastavuje obvykle v 21 letech. Ale jestli jsi v minulosti rostl hodně, třeba to už teď půjde jen po milimetrech.

S těmi botami je to problém. Pamatuji si za totality, když jsme se střední školou jeli na lyžařský výcvik. Tehdy se vybavení obtížně shánělo a jeden spolužák s námi nemohl jet jen proto, že na něj nikde nesehnali tak veliké lyžáky. :(

Jinak mně se vždycky líbili vysocí kluci a zdá se mi, že je jich čím dál méně. Tak si z toho nic nedělej. U nás jednomu dvoumetrovému říkali "šlahoun" a taky, že by mohl "šacovat letadla". Ale byla to jen bledá závist a většinou to trousili takoví, co byli sami velcí jako kropicí konev. *smich* Jaga.

Datum: 30.09.12 07:39

Zeť vyrostl ještě na vojně o 1 cm. Tedy 19 - 21 letech. Přestal, když měl 203 cm. *jasne* Říká se, nejdříve roste noha. Takže s nohou téměř 48 ještě poporosteš. A tvé děti? *ee* Jen se pohybuj v nějakém sportu. Protože při růstu bývají problémy s koordinací a sport všechno vyřeší.

Datum: 30.09.12 10:36

Běžně se roste do 21 let, kdy se dokončí osifikace kostí, ale neplatí to vždy, mnoho lidí roste o 25 let, nebo se naopak růst zastaví v 19 letech.

Máš vysoké rodiče, s tím nic nenaděláš, přítel má mámu 1,83, tátu 1,97, strýce 2,03 a sám má momentálně 2,09 cm, noha č. 48. Jistě, jsou jisté nevýhody, nemůžeš sehnat pořádné boty, špatně se shání oblečení... ale holkám to imponuje, když je chlap jako hora, protože se u něj cítí v bezpečí, a na vysokého chlapa (nesmí ale být vyzáblý a samá ruka, samá noha jako hajzpavouk:D), si málokdo troufne;)

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.