Chci ji zpátky

Od: Datum: 28.09.12 17:27 odpovědí: 9 změna: 26.07.14 21:21

Zdravím je tomu už 2 měsíce co jse se mnou rozešla přítelkyně píšem si jako kamarádi, ale když jsem jí napsal co k ní stále cítím... přestala psát napsal jsem ji 2 sms a ani na jednu neodpověděla nějakou radu prosím moc ji chci zpátky udělám cokoliv děkuji za každou radu... vztah skoro rok :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.12 17:33
avatar

V pvní řadě ji nechej být. Čím víc ji budeš otravovat a psát jí, tím víc ji to bude štvát a bude se ti vyhýbat. Dej tomu čas, třeba si slečna za nějaou dobu uvědomí, že udělala chybu. Za čas ji třeba můžeš pozvat na zmrzlinu nebo prostě ven.

Moc na to ale nespoléhej, pokud tě slečna jako přítele nechce, ber v potaz i variantu, že je opravdu konec. Bohužel člověk vždycky nemůže mít všechno, co by chtěl.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: viky®
Datum: 28.09.12 17:50
avatar

Dobrý den, Kubo. Nechce to založit telefon do kapsy, přestat psát SMS a začít jednat? Zjistit, kdy půjde přítelkyně domů,

koupit třeba malou kytičku, nebo nějakou maličkost.

Nevím, co má ráda přítelkyně, pozvat jí do kavárny na něco dobrého? Nebo do kina? Kam jste dříve chodili? Jen můj názor.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.10.12 07:49
takže se mám dnes třeba sbalit a jít za ni zazvonit na barák jestli nepude ven? je to rozumné? děkuji..
Od: nela*
Datum: 26.07.14 21:21

kašli na ni...nestojí ti za to, radši hodně pracuj nebo buď s někým venku, kamarádky ti poradí líp...pár citátů nakonec : „Je těžké milovat ženu a současně dělat něco rozumného.“, „Šťasten být neumíš, protože po tom, co nemáš, se ženeš, a co máš, na to zapomínáš.“, „Na hezkou ženu je příjemné pohlížet, s rozumnou je příjemné žít.“, „Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.“, „Muž se naučí milovat jen s jednou ženou. A s více ženami se jen naučí opovrhovat láskou.“...hodně štěstí s budoucí partnerkou :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: itan71*
Datum: 28.09.12 17:57

VZTAH? Ten už není je to jen kamarádství, zapomeň na ní jako holku a chovej se k ní jako kamarád, dřív u ní uspěješ a budeš aspoň kamarádit pokud to bude stačit. Nechej ji nějaký delší čas možná ledy povolí. *pusa*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: askmenow*
Datum: 28.09.12 18:05

I kdybys udělal cokoli, nemusí to mít žádný efekt. Na vztah a lásku musejí být dva. Pokud to ona už necítí, máš prostě smůlu, smiř se stím. Má jistě důvod, proč neodpovídá, tak ji nech být. Časem ji můžeš zkusit pozvat ntřeba na kávu, ale nic si od toho neslibuj.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.09.12 19:29
avatar
Já tvrdím jednu věc a sice, slepovaný hrníček nedrží.
Když jste se jednou rozešli, zapomeň na ni. Stejně by to nefungovalo.
Svět je plnej holek a najdeš jinou, lepší.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 28.09.12 19:32

Kdyby měla o tebe zájem, tak by se takto nechovala. . Předpokládám, že z tvé strany by bylo jenom kamarádství s ní pro tebe těžké tak to ukonči a už jí nepiš. Láska se nedá vynutit. Neponižuj se a nedolejzej. Tím se akorát shodíš. Určitě potkáš přítelkyni, která bude mít o tebe zájem. Tento vztah by stejně skončil. Tak to prostě je a tak to chodí.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mm*
Datum: 29.09.12 12:17

A kdyz ji budes zase mit zpatky?,co z toho kdyz uz za sebou bude mit par jinejch chlapu,to i po tom na ni vlezes,jinak zkus si najit kamaradku a ukaz se s ni nejak aby te videla treba bude zarlit a prileze.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.