Naražené zápěstí

Od: Datum: 25.09.12 15:48 odpovědí: 2 změna: 25.09.12 15:55

Dobrý den,před třemi týdny jsem měl úraz na tenise,narazil jsem si zápěstí a na tři týdni mi to dali do sádry,dnes mi to sundali a chci se zeptat,jestli je normální,že mě stále ještě bolí zápěstí,mám ochablou celou přední část ruky,nemůžů zatim hýbat zápěstím,nevíte,kdy bych tak mohl zase začít trénovat?doporučíte mi něco ještě,zatím provádím rehabilitace děkuju moc za odpověd

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sojka*
Datum: 25.09.12 15:51

Po sundáni sádry nebo jen déle nošené dlahy je bolest postiženého místa běžná. Doléčit rehabilitacemi.

Od: mowla*
Datum: 25.09.12 15:55

Kdy můžeš začít trénovat a jak se zeptej sportovního doktora - to tady nikdo vědět nemůže...

Ale - hrubým odhadem, před větší zátěží, musíš nejmíň 3-4 týdny rehabilitovat (chybou byla ta sádra, bez ní bys mohl dřív). A bolet tě to pravděpodobně bude ještě několik měsíců - zejména při a po zátěži.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.