Fotky na přítelově ploše

Od: Datum: 24.11.12 11:56 odpovědí: 6 změna: 25.11.12 08:06

Ahoj,

možná řeším kravinu, ale nevím, co si myslet. S přítelem jsem přes 2 měsíce. Neni to tak moc, ale spolu jsme skoro pořád.

Jsem jeho 10. přítelkyně. Není to ale žádný kurevník. Je o 8 let starší, tak jsem s tím smířená. Včera, se šel vykoupat a nechal mě na jeho pc, na který mě niky nechtěl pustit ( vždy mi zapínal noťas, který má na heslo). To docela i chápu, také jsem v nejistotě, když je někdo na mém počítači. Počítač jsem už chtěla vypnou, ale zaujala mě fotka na jeho ploše. Bylo tam napsaný Společná. V tu chvíli mě vůbec nenapadlo, že by tam mohl být s jeho bývalou. Tak jsem ji otevřela v domnění, že tam bude s kamarádama, ještě jsem si řikala, že budu alespoň v obraze. Pak se tam objevila ona s ním. Pak jsem si jeho plochu prohlédla pořádně a vidím asi 6 obrázků s názvem Danuška1, Danuška2...Docela mě to zamrzelo. Žádnou fotku jsem už neotvírala, protože mu nelezu do osobních věcí. Až tedy na tu, na které jsem si myslela, že je s partou. Se mnou se fotit nechce, nemáme ani jednu společnou fotku ani u žádné nebylo napsáno mé jméno. Kdyby alespoň na jedné:( Přitom se s tou kdoví kolikátou bývalou rozešel už asi před 2ma roky...Nejhorší je, že všechny jeho bývalé kromě mě a ještě jedné byly jeho kolegyně...tato také.

Přitom máme krásný vztah, lepšího muže jsem nikdy nepotkala, hýčká si mě, udělal by toho pro mě hodně. Tak nevím, jestli si mám dělat starosti. Určitě si s ním o tom promluvím, ale opravdu nevím, co si mám zatím o tom myslet. Kdyby ty fotky měl alespoň někde ve složce, to by mi ani tak nevadilo. Já mám své bývalé taky ve složkách, ale takhle na očích...:(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: drejdl*
Datum: 24.11.12 12:28

Tak z tohoto si nedělejte hlavu. Mnoho mužů má nostalgické vzpomínky na své minulé lásky, občas se i rádi kouknou na nějaké společné fotky, někdy si dokonce i napíšou nebo se sejdou, ale to pořád nic neznamená. Je rozumné s tím nedráždit současnou partnerku a Váš přítel udělal chybu, když ty fotky nechal na očích, ale opakuji - nic to neznamená.

Zajímavé je, že Vaše úvaha směřuje proti stokrát ověřené zásadě - muži žárlí na své předchůdce, ženy na ty, co přijdou po nich...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.11.12 12:54
avatar

Klasický příklad toho, že nemáme strkat nos kam nemáme. Dozvídáme se tak někdy věci, o kterých ve vlastním zájmu vědět nemusíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.12 13:32
avatar

A třeba je to jen náhoda. Mohl zrovna v PC uklízet a tohle zatím hodit na plochu. Pokud je jinak fajn jak píšete, neřešte to a pusťte to z hlavy. A hlavně víckrát nikam nekoukat!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.12 13:54
avatar

Tak to bych vůbec neřešil, taky mám schovaný fotky se svýma bejvalkama. No a co jako, když máte dobrej vztah tak nějaká stará fotka nemá co pokazit. Buď v klidu :)

doplněno 24.11.12 14:09:

" Co oči nevidí, to srdce nebolí." :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.12 19:17
avatar

Já bych to s ním neřešila vůbec. Akorát ho naštvete, že jste se mu hrabala ve fotkách.

Píšete, že máte krásný vztah, a to je podle mne rozhodující. Něco jiného by bylo, kdyby se s bývalými přítelkyněmi dále scházel, nebo byl v častějším kontaktu (elektornicky, telefon, SMS, ...)

Na fotkách nevidím nic špatného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.12 08:06
avatar

Nemějte strach z toho, čemu se říká "zahraná partie". Co je pryč, to je pryč, řada lidí má nějakou vzpomínku na své bývalé.

Být Vámi, povznesla bych se nad to a s partnerem o tom ani nemluvila. Jinak budete za nepříjemnou stíhačku a v jeho očích byste mohla hodně ztratit.

Dělejte jako by nic, horší by bylo, kdyby za nimi pořád chodil.:) Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.