Rozloučení s kolegyní z práce

Od: Datum: 23.09.12 13:30 odpovědí: 8 změna: 18.03.14 10:31

Ahoj rádcové,

zítra nás čeká v práci rozloučení s kolegyní. Dárek a kytku jsem už zajistila, zbývá mi vymyslet nějaké "přáníčko", kam bychom se všichni podepsali a co by jí zůstalo "na památku"... Pracovala s námi dva roky, je to žena, něco přes 40 let.

Nápady už mi všechny došly Jak vy jste se loučili s kolegou/kolegyní? Máte nějakou vtipnou básničku?

Děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 23.09.12 13:48
Škoda,že už nezbývá čas.Když jsme vyšli devitku na Zš(sice s práci nic společného),tak nas všechny vyobrazil karikaturista s předmětem který byl u nas každého totožný.Mám je všechny v jednom rámu.Jen obličeje.Je to pěkný.
Proč odchází?Do duchodu ,na mateřskou?situovat básničku na druhou sféru života.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.09.12 15:31

Ahoj Krkovičko, "byla odejita" naší šéfovou... :(

Od: ron*
Datum: 23.09.12 17:42

Dobrý den.

Básničku nemám, ale když jsme se my loučily s kolegyní, věnovaly jsme jí společnou fotku s přáním. Součástí toho přání byla pozvánka do oblíbené restaurace na setkání "bývalého i současného pracovního kolektivu". Bylo tam uvedeno konkretní datum. Kolegyně odcházela také nedobrovolně, ale plánované společné setkání ji moc povzbudilo a potěšilo. Nezůstalo jen u jednoho takového setkání.

Datum: 23.09.12 17:44

Ahoj, my máme připravené rozloučení s pohoštěním, kytku a dárek - poukázku do Datartu - sama naznačila, že by ji chtěla, když jsme sondovaly, co bude. Kolegyně odešla sice nedobrovolně, ale řekla bych "v přátelském duchu". Tak snad to zítra dobře dopadne i bez básničky

Od: ladaadal*
Datum: 23.09.12 18:11

Míšo, ty trumbero. Tos to nemohla napsat dřív? V práci mám kolegu, tomu stačí sepsat, věk, práci, koníčky, co má dotyčný rád a podobně a on složí báseň na celou stránku. Stačí vytisknout ozdobným písmem, eventuelně doplnit grafikou, podepsat a zavařit do fólie a vždy to má velký úspěch. Ale takhle na rychlo to nejde. To sis měla vzpomenout dřív.

Datum: 23.09.12 18:40

Ach jo, Láďo, i tak děkuji Bylo to dost narychlo, včera jsem přijela z Moravy a dnes jsem byla rychle zajistit kytky (ještě k tomu dvě kolegyně slaví narozeniny) a dárky... Ale budu si to pamatovat, a až budu nějakou tu "blbinu" potřebovat, obrátím se na tebe (resp. na kolegu) - pokud dovolíš

Od: barcetta
Datum: 18.03.14 10:31

Dobrý den,

prosím Vás, všimla jsem si, že tu nabízíte složení básničky a chtěla jsem se zeptat, jestli máte pořád možnost.

Děkuji

Od: ladaadal*
Datum: 24.09.12 09:28

To víš, že jo, není problém. Kdyžtak to ale napiš tak 2 týdny dopředu, ať na to má dost času - je fakt dobrej*placni*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.