Váček nad dvojkou nahoře

Od: Datum: 22.09.12 11:19 odpovědí: 9 změna: 22.09.12 17:57

Dobrý den, udělal se mi váček nad dvojkou na dásni nahoře. Zub mě hrozně bolí, tabletky už mi moc nepomáhají. Nevíte co mám dělat když nechci jít k zubaři. A ještě k tomu je víkend takže bych musela jít na pohotovost, nevite co by mi tam s tím udelali?

Prosím o jakoukoliv radu

Děkuji moc za jakoukoliv radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 22.09.12 11:21

"Tam" by ti zub vyvrtali a vyčistili... Možná vytrhli...

Ovšem - zubaři se nevyhneš, takže čím dřív, tím- pro tebe, líp...

Datum: 22.09.12 11:28

Dobrý den,

pokud už nezabírají prášky, tak věřte že utrpení u zubaře je to nejmenší. Možná zub jen vyvrtají a vyčistí, záleží jak už moc je zasažen.

doplněno 22.09.12 11:29:

možná může trochu zmírnit bolest, když si dáte ledový obklad, ale ten Vám zub nevyléčí.

Datum: 22.09.12 11:33

oBÁVÁM SE, ŽE NA POHODOVOSTI SE S TÍM NEBUDKOU KAKAT A ROVNOU HO VYTRHNOU. aLETŘEBA NE.

Datum: 22.09.12 13:06

Váček je velmi nebezpečná věc. V krvi se to pozná zvýšenou sedimentací. Dostávají zabrat ledviny, kožní problémy se velice rychle zhorší, revmatici by vám mohli vyprávět, co udělá bolavý zub. Udělejte se zubem co nejrychleji pořádek, ať se vám jedy ze zánětu a z hnisu ve váčku nedostávají do krve.*hej*

Datum: 22.09.12 13:41

Tady pomůže jen zubař,určitě vám ho nevytrhnou hned.Odvrtají a nechají otevřený s drénem aby ten hnis vyšel ven.Pak váš stomatolog uzná či vytrhnout nebo vyléčit a zaplombovat.

Já bych na pohotovost taky nešel ,ale pokud hodně bolí ty dvě minuty bolesti vydržíte a máte klid.A to vám radí člověk který má hrůzu ze zubaře ale chodí tam poctivě.

Ohodnoceno: 1x

Od: natka8889*
Datum: 22.09.12 14:06

Dobře děkuji všem , a je možné že se váček zvětšuje?

Datum: 22.09.12 15:00

No jistě,však ten hnis nemá kam jít,přibývá a tak se dere kam může a tím vzniká to zvětšení.

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 22.09.12 16:36

dvakrát v životě jsem poslal do dásně v tomto případě jehlu.vytekl hnis a byl na chvíli klid, nakonec to stejně skončilo u zubaře

Datum: 22.09.12 17:57

Pokud nechcete k zubaři, zkuste vesnického kováře. Ti to dřív taky trhali. Jinou možnost totiž nemáte. Čím dřív, tím líp.

doplněno 22.09.12 18:00:

Mimochodem - pokud ještě přemýšlíte, jestli jít, nebo nejít k zubaři, tak Vás ten zub ještě dost nebolí. Až bude skutečně bolet, bude Vám úplně jedno, kdo a co Vám s ním provede.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.