Miluji ji, ale má ráda jiného

Od: Datum: 21.09.12 20:47 odpovědí: 7 změna: 22.09.12 21:23

Nazdar lidi, potřeboval bych poradit.

Je mi 15 let, miluju jednu úžasnou holku(taky 15 let). Je o ní velký zájem. Jsme kamarádi a jednou už jsem to nemohl vydržet a zeptal jsem se jí, jestli by se mnou nechtěla chodit. Řekla, že bude lepší, když zůstaneme kamarádi a že má vyhlídnutého jiného. Co mám dělat? Díky za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.12 20:54
avatar

Zdravím. S tím asi nenaděláš nic. Smiř se s tím, co Ti řekla - že bude lepší, když zůstanete kamarádi. Tím dala slušně najevo, aby sis nedělal marné naděje na něco víc. Tak jí respektuj a ber jí za kamarádku. Někdy je lepší mít prima kamarádku, než lásku, která nestojí za nic. A z kamarádství se může časem vyklubat docela jiný vztah...Takže není vše ztraceno. Záleží jen na vás, zda mezi vámi někdy ta jiskra přeskočí, či ne.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.09.12 20:55
avatar

Je o ni zájem, ona si vybírá. To znamená, že i kdyby s tebou začala chodit, Tak by to nemělo dlouhé trvání. Máš dvě možnosti: zapomenout a najít si holku, která bude mít zájem jenom o tebe nebo se zapsat do pořadníku a čekat, jestli na tebe někdy přijde na chvíli řada.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vladka*
Datum: 21.09.12 20:56

Milý zamilovaný, budeš se muset smířit s tím, že jsi jen kamarád. Nemá smysl si dělat naděje. Možná si k sobě později najdete cestu, ale nebran se tomu poznávat nové lidi a kdo ví třeba se zamiluješ a láska ti bude vrácena..

Bud jí dobrým kamarádem a bud za to rád..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 22.09.12 06:43

Ptáš se co dělat v okamžiku kdy už je naprosto jasné co dělat.Odpověd jsi dostal - najdi si jinou a na tu úžasnou holku zapomen ... pro jedno kvítí slunce nesvítí chlape.Časem potkáš ještě mnohem zajímavější, hezčí a úžasnější holky - To mi prosím věř!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olinlito
Datum: 22.09.12 08:45

Tyhle "perfektní holky " až jí bude okolo 30-ti let se změní na ukřičený nesnesitelný panovačný ženský. Najdi si až budeš o nějakej týden starší klidnou, pracovitou a ochotnou holku a máš vyhráno! Jestli je Ti 15, tak než se oženíš, stejně poznáš ještě pár holek, který by byly ty pravý...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 22.09.12 13:35

To je pravda ... ale není třeba mu v 15-ti kazit sny a iluze a lásce a tak ne?! :-D Však on časem pozná sám, že vybrat tu správnou je nejtěžší a chce to předtím poznat minimálně dvě pravé "mrchy" s andělskou tvářičkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 22.09.12 21:23

Hochu, s tím nenaděláš nic. Na to musí být minimálně dva. Vyhlídni si jinou, která bude chtít tebe a budete spokojeni všichni tři. No a až budete mít třídní sraz po 20ti letech, tak si třeba opravdu řekneš - ještě že mě tenkrát nechtěla. Tak jí pust z hlavy a hurá do života. Nebude poslední, která tě nechá, ale určitě najdeš jednu poslední, která s tebou zůstane.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.