První setkání - musí být vyjímečné

Od: Datum: 28.01.13 20:07 odpovědí: 9 změna: 31.01.13 23:04

Dobrý den,

jaké by podle vás mělo být první rande, samozřejmě, každý teď napíše - kafe, kino ... Mám teď na mysli mnohem výstižnější událost a zížitek, který by měl být možná nezapomenutelný ... Nemyslím tím nějaký extrém, ale nějaké decentní řešení.

Děkuji za případné návrhy...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.13 20:11

První rande určitě bude nezapomenutelné i bez toho kafe a kina. Stačí jen, že budete nervozní jak hafan, slečna též a o nezapomenutelnost je postaráno. Určitě si to první rande budete pamatovat hodně dlouho.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 28.01.13 20:17

Od prvního rande moc neočekávejte, oba budete hodně rozpačití. Já pro kino při první schůzce nejsem, protože se dvě hodiny rozpačitě mlčí a nemáte možnost se poznat. Spíš je dobrá nějaká rozumná procházka (ne nějaký "výšlap") a pak kavárna nebo čajovna podle Vašeho naturelu.

Ohodnoceno: 3x

Od: rande
Datum: 28.01.13 20:28
S tim kinem souhlasim. Nikdy jsem to nepochopil. Nehlede na to, ze vybrat neco, co minimalne jednoho z vas nebude nudit k smrti, je nadlidsky ukol.
Tu prochazku bych take omezil. Zvlast ted v zime. Zenske si vzdycky z nejakeho duvodu vezmou na schuzku ty nejnepohodlnejsi boty a ted v zime se jeste budou klepat zimou.
Spise bych sel nekam, kde si muzete hezky popovidat. Prece se chces neco o tom druhem dozvedet, ne?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.01.13 20:18

S přítelem jsme měli první rande u brněnské přehrady. Nejlepší byla cesta šalinou, kde jsem se vlastně zamilovala:) Takže každé první rande je něčím vyjímečné, a čím víc se budeš snažit, tím větší to bude trapas:)

Od: rande
Datum: 28.01.13 20:23
Prece si na prvnim rande nedelate nazor na toho druheho podle toho, kde se sejdete, kam a v cem pojedete a kolik to cele bude stat. Kdyz mezi vami letaji jiskry, tak muzete klidne sedet v tissim bufetu, cpat se loupakama a kakaem z keramickych hrnku a obema vam to bude pripadat jako nejlepsi misto na svete. Nebudete si totiz vsimat na spodek stolu prilepene zvykacky, ale budete mit oci jen pro toho druheho.

Od: askmenow*
Datum: 28.01.13 20:28

Volte příležitost, kde si můžete povídat, nebo aspoň kombinaci něčeho, kde se povídat dá, s něčím jiným. To je důvod, proč kino nepovažuji za dobré rande. Ve zbytku to, aby rande bylo nezapomenutelné, hodně závisí na její a vaší osobnosti. to co jednoho nadchne jiného nudí. Napadají mě věci jako planetárium (+pak kafe/večeře,víno), návštěva nějaké zajímavé výstavy, pokud ve vašem okolí něco takového, co by vás zajímalo je (+kafe/večeře/víno...), návštěva motýlí farmy... Na mě udělá dojem i dobře naplánovaná procházka, když mě někdo zavede na místo, které má atmosféru... V létě piknik (když ten druhý má vše nachystané, deku, jídlo...)...

Datum: 28.01.13 23:36

Decentní neotřelé řešení? Galerie, výstava obrazů, soch, fotografií, ... A rovnou si budete mít i o čem povídat.

Datum: 28.01.13 23:44

První setkání a první rande jsou podle mě dva dost odlišné pojmy a pro každou tuto eventualitu bych volil něco úplně jiného.

Ohodnoceno: 2x

Od: kopretina25*
Datum: 31.01.13 23:04

Dobrý den,

souhlasím s pisatelem LadinPraha. První setkání a první rande je úplně něco jiného. Na první setrkání bych zvolila procházku, kafčo a pokec. A první rande, kafčo, pokec, procházka, kino a hodně romantiky.;) Mohu úpřimně napsat, že pro mě byla nezapomenutelná právě ta procházka městem, ikdyž zrovna hodně pršelo. A budete se divit, ani jednomu z nás to vůbec nevadilo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.