Na mém blogu jsou reklamy, které nechci

Od: Datum: 20.09.12 08:08 odpovědí: 3 změna: 21.09.12 11:44
avatar

Zdravím.

No, jak asi někteří z vás vědí, mám blog. Blog, který je určen asi spíš pro děti, protože je o dracích. Ale zpět k problému. Na mém blogu se už delší dobu objevuje dosti nevhodná reklama - a to na lubrikant. No a ta reklama je takové video, kde je natočené, jak jeden páreček ten přípravek používají. No, a to se mi nezdá zrovna vhodné pro děti, ne?

Co s tím mám dělat, aby ta reklama zmizla? Dá se to nějak nastavit v nastavení?

MrňousekSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.12 08:24
avatar

No asi bude problém v tom, že to není tak uplně Tvuj blog. Jsi na cizích stránkách, něco jako parazit a oni parazitují zas na Tvém výtvoru, že tam umístí reklamu, ze které potom profitují. Řešením je mít svoje stránky. Jak velký ten blog máš a kolik dat tam ve svém výsledku chceš posílat? Klidně Ti svičně věnuji ze začátku 100 MB na mých stránkách. Bez reklam s linkou 100Mbps ...

Reklamy nemám rád ... brrrrr...

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.09.12 15:56
avatar

Už jsi upravila písmo, aby se tvůj blog dal vůbec číst? (Příště radši navaž na původní otázku.)

Používáš službu zdarma Blog.cz, v jehož podmínkách je zobrazování reklamy (reklamu nelze vypnout, to bylo možné na Bloguje.cz, jež bohužel skončilo.). Blog.cz vydělává na zobrazování reklam, uživatelé mají zdarma blogovací systém a prostor v internetu.

Vadí-li někomu reklamy, musí si najít jiné řešení (jinou službu nebo se naučit tvořit webové stránky a opatřit si vlastní doménu - to už samozřejmě zdarma nebude.).

___ Můžeš se zkusit zeptat na obsah reklam, ale vzhledem k tomu, že Blog.cz koupila Nova, moc nevěřím tomu, že by brala nějaký ohled na to, komu jakou reklamu zobrazuje.

Ptali se tě při registraci na tvůj věk? Jestli ano, měla bys pádný argument - vědomým zobrazováním reklamy na lubrikant na dětském blogu určeném především dětem by Nova udělala "pěknou botu".

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.09.12 11:44
avatar

Jo, na věk se mě ptali, zadala jsem, že je mi 13. :-/ Ta reklama tam ale je. Zkusím se teda zeptat na ten obsah reklam, no... Uvidim.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.