Skříplý nerv v zádech?

Od: Datum: 19.09.12 20:54 odpovědí: 7 změna: 20.09.12 12:56

Dobrý den. Dnes jsem jezdil na motorce a při jedné zastávce mi spadly rukavice na zem. A jelikož jsem měl ledviňák, tak jsem se nemohl ohnout, čímž jsem si prostě sednul na bobek s narovnanýma zádama a když jsem se zvedal, louplo mě v zádech. Při uršitých pohybech to bolí. Například teď když sedím zde u PC opřený o opěrátko, nebolí to, když se hodně předkloním tak taky ne, ale když jdu z předklonu zpět k opěrátku, loupne to (ne zvukově). Chodit po schodech můžu, ale ne moc dolů, při běhu bolí. Na pohmat nic necítím. Co s tím? Děkuji

Na obrázku je znázorněn černým kroužkem místo bolesti.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 19.09.12 20:59

Dobrý den.

Postižené místo namažte chladivou Koňskou mastí, Alpou nebo jakýmkoliv masážním gelem. Nechte záda v klidu, za pár dní bolest sama odezní. Pokud nedojde ke zlepšení (2-3 dny), nezbývá než navštívit lékaře.

Ohodnoceno: 2x

Od: polinek*
Datum: 19.09.12 22:51

studenou nééééé! páteř potřebuje suché teplo.!

Mám také ten problém,kupte si mast -gel INDOBENE také se s tím mažu. Ale To trvá dost dlouho,,až to přijde do normálu. Také se prodává Kapsicínová náplast,vyzařuje teplo. Ale Nedělat prudké pohyby a klid. Měla jsem ještě jinou mast,ale ta mi nezabírala ,,také si můžete vzít tablety. Zajděte si k doktorovi,,nebo pro radu do lékárny. Ale hlavně to teplo!Já už to mám 3 týdny. Ach jo

doplněno 19.09.12 22:52:

,mydokalm je dobrý ,,uvolňuje hladké svalstvo..

doplněno 19.09.12 22:55:

já to mám zase pod pasem v tom dolíčku.

Ohodnoceno: 1x

Od: pt®
Datum: 20.09.12 12:28

"polínek", manžel si také maže záda koňskou mastí nebo Aloe mastí větrovou, ale pak se obleče a na to župan, aby byla záda v teple. - pt

Od: polinek*
Datum: 20.09.12 09:56

ron,ta vaše odpověď mne nenechává klidnou,,vše naopak -jedině jít k doktorovi. ..je správné..Smím se zeptat,proč píšete bludy?

Od: ron*
Datum: 20.09.12 12:56

Pro Polinek.

Celá naše rodina používá na bolest zad, natažené svaly, atd. s úspěchem chladivou koňskou mast. Máme obě: hřejivou i chladivou. Ta chladivá vždy přinese okamžitou úlevu od bolesti. Radím dle vlastní zkušenosti, s přáním pomoci. Proto také uvádím, že v případě nezlepšení doporučuji návštěvu lékaře. Ani koňská mast a žádná jiná lékaře nenahradí. Mast beru jako první pomoc, toť vše.

doplněno 20.09.12 12:58:

Dobrý den, Pt.

Děkuji za podporu.

Datum: 19.09.12 21:06

Dobrá je i teplá náplast z lékárny a podle mé zkušenosti Midokalm (nevím jak se to píše) od lékaře.

Od: itan71*
Datum: 19.09.12 21:45

@ zajdi k lékaři se zády není žádná prdel kdyby se to seklo víc tak si ani neoblékneš ponožky a na záchodě nebudeš moct ani tlačit.Máš stejné příznaky jako mám já (po schodech,židle) když mě to šlehne, jenomže já mám vyhozené 2plotýnky a ty jsou níž.Možná máš natažený jen nějaký sval ale to zjistí nejlépe lékař*dril*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.