Natáčení v autosalonech a u dealerů (14 let)

Od: Datum: 19.09.12 18:21 odpovědí: 8 změna: 21.09.12 15:08

Dobrý den chtěli by jsme s kamarádem udělat pořad o autech spíše z nudy aby jsme nějak zabily čas naším největším hobby jsou auta a tak nás napadlo udělat si takový malý pořad o autech je nám 14-15 let. A když sme tak přemýšlely kde by se to dalo točit takové recenze o autech tak nás napadly třeba právě showroomy kterých je třeba v Brně nespočet a Brno máme kousek problém je jestli se tam natáčet smí (po domluvě) .

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.09.12 19:44

Se v tom autosalonu zeptejte. A jinak než začnete dělat, doporučuju poštudovat češtinu. V tvém příspěvku je několik chyb. ;)

Od: hrasek*
Datum: 19.09.12 19:57

Zdravím, doporučuji se zeptat v daném autosalonu, ale vzhledem k Vašemu věku tomu nedávám moc naději. Přeji hzké pořízení

Datum: 19.09.12 21:57

Proč nedáváte naději? V autosalonech rozhodně nemají natřískáno zákazníky, takže je možné, že pokud to hoši pojmou nějak rozumně, nechají je natáčet. Koneckonců je to jednak východisko z nudy a jednak i kousek reklamy.

Já jsem už sice věkově jinde, ale vzhledem k mé dvoumetrové postavě jsem potřeboval vyzkoušet před koupí služebáku , do jakého auta se vůbec vejdu tak, abych dal bez újmy na zdraví i delší trasy. Takže jsem vyzkoušel spoustu autosalonů, přičemž jsem jim na férovku řekl, že já u nich auto nekoupím, že si jej jen chci vyzkoušet. Absolutně bez problémů, věnovali se mi, poradili když bylo potřeba něco ujasnit.

Od: naacetc
Datum: 20.09.12 14:50

První by jsme chtěli recenzovat Peugeot Partner Tepee který je velice zajímavý svojí historií na trhu a teď když tu je nový model nejde to se o něm se nebavit. Navic se mi líbí a mám k němu kladný vztah už jen kvůli tomu jaký je ;). Chtěli by jsme recenzovat hlavně auta které si lidé opravdu mužou koupit třeba ten Partner , kangoo a podobný a kombíky prostě auta za "normální" cenu na super mercedesy a ferrari a další se moc orientovat nebudem.

Datum: 20.09.12 00:45

Po domluvě je určitě možné natáčet. Otázkou však je, žda budete schopni autosalónu předložit zajímavý scénář (bez chyb!), a jak chcete recenzovat auta, když je vzhledem ke svému věku ještě nesmíte vyzkoušet.

Od: naacetc
Datum: 20.09.12 14:47

Recenzovat se dá i jiné věci než ve všech jiných recenzích dá se recenzovat vzhled , prostor uvnitř , konkurence , dobré a špatné vlastnosti , exterier , interiér , cena , klady a zápory o motoru se dá povídat i s teoretické stránky a podle recenzý na internetu. O autě se dá vyprávět 5 minut a během toho nemusíte vůbec zavadit o motor.

Od: tg
Datum: 20.09.12 17:50

Nic ve zlém, ale jste ještě malí smradi! A nemyslím že bez toho aby ste se s těmi auto projeli ( rozumný člověk vám auto nepůjčí, zvláště ne nějaké drahé ) Pokud chcete příští rok budu pořádat závody do vrchu- bude tam Top Gear, potřeboval bych někoho kdo bude prodávat lístky.

Upozornění od sys hejkal 21. 09. 2012 15:50:29
Nic ve zlém, ale kontrolujte si vyjadřování. Teda nejen ve smyslu pravidla poradny Z2, ale i úplnosti textu. Ti mládenci chtějí srozumitelnou radu.

Datum: 21.09.12 15:08

Já jsem ani celou otázku nepřečetla, omlouvám se. Ale doporučila bych vám studovat raději ČJ. Protože jestli se míníte v dospělosti živit třeba jen inzerováním aut a váš inzerát někdo uvidí, tak "potěš koště". A na kameru máte? Neberu z elecrowordu za 10 000,- , když budete dělat pořad. A jaká televize vám ho koupí. nebo jen youtub?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.