Výpis ze zdravotní dokumentace cena

Od: Datum: 14.09.12 15:36 odpovědí: 14 změna: 11.10.15 19:35

Zdravím všechny...nevíte někdo,jestli se platí výpis ze zdravotní karty u obvodního lékaře a kolik stojí zdrav.prohlídka u závodního lékaře?Děkuji všem za odpovědi...nastupuji na novou pozici...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepe83*
Datum: 14.09.12 16:12

Že by nikdo nevěděl?

Od: verunkik
Datum: 29.11.12 13:52

V mojí ambulanci po me dneska -zadost o vypis z karty pro zavodniho lekare- chteli 500,- a to vlastne jen za to, ze mi dali razitko, vsechny nemoci a ne-nemoci jsem jim rekla sama...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.12 16:28

většina lékařu jsou soukromníci tak ceny se pohybují různě, u mojiho doktora preventivka 300 jak máte u něho kartu 400 jak nemáte u něho kartu, výpis z dokumentace stojí 200 kč asi tak

Datum: 14.09.12 16:29

Aha...díky...dneska člověk jenom otevře hu... a platí :(

Datum: 15.09.12 14:06

Nemáte až tak pravdu, hubu klidně můžete nechat zavřenou. Podstatné je to, že otevřete dveře do ordinace. A na to čekají. *smich*Jaga.

Od: viky®
Datum: 14.09.12 16:39

Dobrý deb, Pepe. Nevím, jak svůj dotaz, přesně myslíte?

Výpis ze zdravotní karty, když odcházíte k jinému lékaři.

Neměl by stát nic.

U soukromníka, jsem zaplatila 100,- Kč.

Výpis, kdy se jedná o záznam, pro jiného lékaře, 150,- Kč až 350,- Kč

:(

Vstupní prohlídka, když nastupujete k novému lékaři, který Vás bere do evidence, nestojí nic.

Vstupní prohlídka do zaměstnání: Může stát 300,- Kč až 500,- Kč

Každý lékař, to má napsané na vchodových dveřích.

Jen můj názor.

Datum: 14.09.12 17:15

když jsem potřebovala výpis ze zdravotní karty do práce jako potvrzení, že jsem schopná i nadále vykonávat svojí práci, stálo mě to 100 kč. Kolegyni 50, takže asi záleží na doktorovi. Ti, co nemají obvoďáka a chodí k závodnímu doktorovi, měli tu prohlídku od něj zdarma.

Datum: 14.09.12 19:30

O.K. díky vám všem za rady :) jedná se o prohlídku vstupní do zaměstnání a výpis z osobní karty od mého obvodního doktora pro závodního,kde vykonám vstupní prohlídku...

Od: lujs®
Datum: 14.09.12 20:32

Vypůjčit si kartu u svýho praktika můžete zadarmo.

Od: koukolik
Datum: 14.09.12 21:12

prohlídka u závodního by měla být zdarma, nebo by ji měl zaměstnavatel proplatit. Výpis dle ceníku jednoho každého doktora 100-300.

luisi, ne každý doktor půjčí originál zdravotní dokumentace.

Od: drejdl*
Datum: 15.09.12 07:32

Jak to tak čtu, je to pěkný zmatek. Žádný jednotný závazný ceník neexistuje, v zásadě ale: Vyžádá-li si výpis z dokumentace lékař, který bere pacienta do své registrace, tak tento výpis je bezplatný. Jedná-li se o výpis na žádost pacienta, tento se platí dle ceníku, který musí mít lékař dle zákona vyvěšen na přístupném místě - bývá to čekárna například. Cenu si stanoví lékař, bývá to 50 - 300 Kč, také dle rozsahu. Preventivní prohlídka je v určitém žasovém odstupu zdarma /jen regul. poplatek/.

Datum: 15.09.12 14:14

Jednotný ceník pro tyto úkony asi skutečně neexistuje, každý platí podle toho, jak hodně hamižného má doktora či jak se tento vyspal.

Manželův zaměstnavatel požaduje každoročně po svých zaměstnancích /ostraha objektu, lidově řečeno: vrátní/ od lékaře potvrzení, zda mohou i nadále tuto práci vykonávat. V poplatcích byly veliké rozdíly. 100,200,300,400 Kč, jeden dokonce NECHTĚL NIC!

Ovšem to hlavní potom přišlo. Zaměstnavatel /přestože prohlídka proběhla na jeho popud/ odmítl zaměstnancům tyto částky za vystavení proplatit. Manžel tak přišel o čtyři stovky.

Vím, že na toto je nárok, jenže hádejte se! Sice vám třeba tu částku po tahanicích proplatí, ale pak jste první na řadě, kdo půjde z kola ven. Je to dneska divná doba! Jaga.

Datum: 29.11.12 14:20

Nevím to přesně dopodrobna, ale letos vyšlo nějaké nařízení, že kartu dostat nemůžete. Pouze výpis a za ten se má vždy platit-pokud nemáte doktora dobráka, který mávne rukou.

Od: merke
Datum: 11.10.15 19:35

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.