Nakažení černoši

Od: Datum: 17.09.12 20:51 odpovědí: 10 změna: 18.09.12 13:06

Dobrý den, mám dotaz. Jsem dost, řekněme zaujatá do černochů a asiatů. Ovšem je všeobecně známo, že černoši, obzvláště pak afričtí černoši jsou často nakažení virem HIV. Dalo by se to vyjádřit nějak procentuelně? Kolik procent černochů je nemocných? Normálně to nepoznáte a ne čele to napsaná také nemají. U asiatů se žádných přenosných nemocí nebojím. Mám dva kamarády černochy, jeden z česka a jeden z USA. Pravděpodobnost, že ten američan přijede je malá, nebo že bychom se dali dohromady. Ale s tím druhým je větší. Jediné, co mě napadá, jsou krevní testy. Myslím, že i kdyby nemocný byl, nepřiznal by to... A pochází z Afriky, v česku se pouze narodil.

Prosím porďte, líbí se mi odlišné rasy a přitom se vůbec bojím, abych něco nechytla:(

Karina.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hahanaj*
Datum: 17.09.12 20:59

A ty nevíš co by měl používat ,abys něco nechytla?Zdraví máš jen jedno .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 17.09.12 21:05
avatar

"A pochází z Afriky, v česku se pouze narodil." - tuto větu nějak nechápu...

Nicméně bych nerozlišoval národnost ani barvu kůže. Důvěryhodnost je o něčem jiném. Jestli se nebojíte asiatů a bojíte černochů, je jen Vaše přesvědčení a netuším, čím ho máte podložené. Pokud se nebudete chránit, můžete jakoukoli pohlavní chorobu chytit třeba od rodilého pražského pepíka, pokud s ním něco budete mít...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.09.12 21:07
avatar

No přece se mu nebudu koukat na čelo, ale nasadím mu kondom. Kdybych tedy nemohla odolat jeho půvabu...Nebo raději dva, on člověk dneska nikdy neví. Kvalita všeho se mění...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 17.09.12 21:16

No, upřímně, pokud máte pocit, že by vám lhal ohledně takto závažné věci, máte skztečně chuˇ%t s ním navazovat intimní poměr?

Jinak chytit totéž můžete i od Čechů.

Kondom neřeší vše. Spousta dalších sexuálních praktik s nkaženým člověkem je riziková.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.09.12 21:16
avatar

to je podle různých zemí různé. Někdeje tošílené číslo a někde je to malé procento.Pochybuju, že to v česku někdo spočetl. To moc ani nejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 17.09.12 21:50

Dobrý den, Karino.

To se přece takto nedá říct, kolik procent černochů je nemocných. Když Vám někdo řekne třeba 5%, pak budete hrát "ruskou ruletu" a risknete to? I kdyby byl jeden černoch, běloch nebo třeba indián nakažený, tak je šance, že onemocníte i Vy. Musíte se tedy přece chránit, vyvarovat se rizikovému chování. Žádná pravděppodobnost se spočítat nedá. Je to jen a jen Vaše zodpovědnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.12 21:50
avatar

V některé africké zemi (nebo oblasti?) to bylo šílené číslo, třetina? Polovina? Už nevím.

Na krevní testy si klidně zajít můžete, když to ovšem řeknete normálně a nebudete to zdůvodňovat jeho rasou.. stejně jako s jakýmkoli jiným partnerem.. není problém.

Jinak teda nevím, jestli nemocný, který o tom ví, by "to nepřiznal", pořád má snad nějakou zodpovědnost, zejména k osobě, o kterou má zájem.. asi na to bude i paragraf..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 18.09.12 07:04

Tak teď už se nedivím, že se HIV šíří takovým fofrem. Jak může někdo napsat, že u některé rasy je větší riziko? To nezáleží na rase, ale na promiskuitě každého jedince. Když se vyspíš s "prašským pepíkem", jak tu někdo vtipně pronesl, který tě bude mít jako výroční třístou pipinku na svém kontě, tak riskuješ víc, než když to samé provedeš s černochem, který se narodil v Praze, ale pochází z Afriky*ee*, ovšem dodnes nepoznal drogy, ženu, ani muže a nedaroval krev.

Přece tohle nelze brát podle toho, v jaké komunitě je jaké procento nemocných. V přvní řadě musí přijít na řadu ochrana, krevní testy a pak až někde vzadu důvěra.

Ovšem, máš-li ráda adrenalin, s chutí do čehokoli, vlastně kohokoli. Jako v Ruské ruletě - ono to jednou snad dopadne, HIV přece nemá kdejaký blbec.*zed*. A když se po milování společně napijete nějakého alkoholu ze stánku s etiketou Drak, tak to budete mít pojištěný dvakrát, kdyby to náhodou nevyšlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fram
Datum: 18.09.12 08:48

Z Afriky ta nemoc pochází, přeskočit na člověka se jí podařilo z opic. Jsou tam nejpromořenější oblasti (50%) a největší bludy o léčení, které spíš šíření napomáhá. Tím ale spojitost s černochy končí, měli smůli, že byli těm opicím nejblíž.. HIV se šíří napříč všemi rasami a jsou rizikové skupiny, které to umožní víc, a jsou i bílé. Asiaté mají způsob života dost HIV nenakloněný. Tj. žádná rasa pravděpodobně není náchylnější. Slušný Černoch narozený v Česku by mohl být v pohodě, Američana bych raději pohlídala - HIV-testem, ...atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.12 13:06
avatar

Jestli se nimi chcete spát, chtějte po nich aktuální test na HIV.

doplněno 18.09.12 13:08:

Jinak souhlas s těmi, kdož říkají, že nakažení nezávisí na barvě kůže, ale na povaze a promiskuitě jedince. Bílého jako černého.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.