Jak zjistit něco o elektronické peněžence?

Od: Datum: 17.09.12 11:08 odpovědí: 3 změna: 18.09.12 07:11

Dobrý den mám takový problém.Jednou jsem si chtěl zřídit elektronickou peněženku PayU,abych mohl obchodovat na aukro a nevím ani jak,ale nějak jsem si ji vytvořil.Bohužel mi nastal takový problém, že jsem ji nikdy nepoužíval a občas mi přijde nějaký mail celý v angličtině,čemuž nerozumím a tak nevím,co přesně po mě chtějí. Zajímá mě toto:

1) Platí se na elektronické peněžence nějaké poplatky (nechodí mi ty maily jako informace, že po mě něco chtějí? Vím, že jsem blbec,když neumím anglicky, ale nějak jsem to neřešil a teď se bojím,abych tam neměl nějaký dluh.)

2) Potřebuji tu elektronickou peněženku při obchodování na aukru?Vím, že jsem si to musel nějak nastavit, abych mohl obchodovat na aukru, ikdyž stejně to nepoužívám a platím,nebo vybírám platby klasickým převodem na účet.

3)Mohu tu peněženku nějak zrušit?

4)Pokud ji zruším, budu moci obchodovat dále na aukru?

Děkuji moc za rady a přeji krásný den


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.12 11:42
avatar

Na aukru se dá obchodovat i bez payu. Otázka je zda chcete na aukru prodávat, či jen kupovat. Já ji zřízenou nemám a nakupuji i bez ni. Oficiální stránky PayU jste jistě navštívil ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hop®
Datum: 17.09.12 18:46
avatar

PayU máte na Aukru automaticky (zrušit tedy nelze), pokud prodáváte, může kupující platit právě na tento Váš účet. Peníze "vidíte" dříve a můžete tedy dříve odeslat zboží.

Poplatky za PayU nejsou, ovšem funkce tohoto účtu je velmi omezená. Při prodeji se Vám tam mohou hromadit peníze a Vy si je můžete převést na Váš bankovní účet. Pokud jako kupující chcete zaplatit prodejci na PayU, musíte peníze převést z Vašeho bankovního účtu. Za peníze na PayU NELZE nakupovat!

Pokud chcete, zveřejněte zde e-mail z Aukra nebo mi ho přepošlete na poradte_hop@volny.cz - zjistíme co po Vás chtějí...

P.S.: Máte roztomilý avatar! ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kina®
Datum: 18.09.12 07:11

Dobrý den,moc děkuji za pomoc.Až mi zase přijde nějaký mail od PayU, hned Vám ho pošlu,abych věděl,co vše přesně po mě chtějí.

Jsem rád,že jsou mezi námi ještě stále slušní lidé,kteří dokáží poradit,aniž by za to něco chtěli.

Přeji krásný den.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.