1x

Jak se zbavit kruhů pod očima

Od: Datum: 16.09.12 11:59 odpovědí: 10 změna: 17.09.12 13:34

Dobrý den, mám takový problém..mám kruhy pod očima a to i když dlouho spím, pravidelně jím a piju a nejsem něják, jakkoliv nemocný. Nevím čím to je. Neznáte nějákou metodu, či způsob jak se toho zbavit. děkuju :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: amelikaame*
Datum: 16.09.12 12:07

Tak to jsme na tom stejne. Kruhy pod ocima, ne takove ty cerne, ale takove ryhy, mate asi od narozeni. Ja je mam velke podle toho jak dlouho spim, ale nemizi, ale nejsou nijak velke. Lze to chladit napr. Ledem ale na nijak dlouho nezmizi. Tento problem ma vice lidi, ale nemyslim ze ubira na krase. Ja to napriklad skryji jemnym nanosem pudru. Ale oprravdu jen malem a mi staci :)
Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.09.12 12:09

Dobrý den. Známým a dobrým trikem na kruhy pod očima jsou plátky salátové okurky. Položit na oči a nechat 5 minut působit. Vyzkoušejte!

Ohodnoceno: 2x

Od: itan71*
Datum: 16.09.12 12:09

@shady neboli v překladu stín, tak nezdá se Ti že ty kruhy jsou jen stín? Dobře se vyspat do růžova,mít milence nebo milenku a nechlastat (pančovaný alkohol)*haha**haha**haha**haha**haha* Po ránu se osprchuj vlažnou vodou slyšel jsem že to pomáhá a osvěží já ty kruhy mám většinou když mám perný alkoholový večer*pivo*

Datum: 16.09.12 12:27

Zdravím, já má kruhy dědičné a nic s tím neudělám:D Máma je má taky, měl je i děda... používám korektor, ale to se rpo chlapa moc nehodí... radí se hodně pít a podobně, ale z vlastní zkušenosti vím, že to moc nepomáhá.

doplněno 16.09.12 13:55:

Tak se zeptá:)

doplněno 16.09.12 19:12:

Já mám korektor od Mary Kay, jmenuje se to oficiálně Rozjasňovač:) A je perfektní, na kruhy, nerovnosti atd.

doplněno 16.09.12 19:13:

Je to tenhle http://www.marykay.cz/pripravky.php?kat=76, světlejší odstín Ivory:) A není to reklama...

doplněno 16.09.12 21:22:

To já také ne, ale bez korektoru ani ránu:) Prostě s ním uděláš pár teček v těch tmavých kruzích a v tom obloučku to jakoby vklepeš jnebo jemně rozetřeš:)

Datum: 16.09.12 13:06

A co když jde o zšenštilého chlapa který je zvědavý na značku korektoru?

doplněno 16.09.12 18:59:

Tak honem Martííí (ptá se) nebo mi praskne žilka... i když pokud je to ten kofeinový korektor od (TV reklama) tak to bylo bez efektu. :/

doplněno 16.09.12 21:08:

Ajcaramba šminka, s tím já neumím a ta nejlbižší co by mě to asi měla neučit se prakticky nemaluje :/

Od: laybor*
Datum: 16.09.12 12:57

Podle čínského lékařství znamenají kruhy pod očima problémy s ledvinami.

Od: polinek*
Datum: 16.09.12 20:16

,,pod očima je nejjemnější kůže,,a já mám několik známých,co mají operaci (plastickou) a OK!

Bylinky nepomohou .

doplněno 17.09.12 09:50:

ty bylinky,,to jsou jen babské rady ,,

Od: ron*
Datum: 16.09.12 20:27

Dobrý den.

Mě zabírají vlhké sáčky heřmánkového porcovaného čaje. Sáčky spařím, nechám vychladnout a přiložím na pár minut na oči.

Při nedostatku času pomáhá třeba přiložení ledové lžíce na oči. Lžíce si dejte do lednice už večer.

Od: tomasgulas
Datum: 17.09.12 04:26

No, vzhledem k tomu, že čumím denně 12 hodin do monitoru, už to ani neřeším. Zbavit se toho? No vyspat se, ale nepřespat :)

Od: lumirel*
Datum: 17.09.12 13:34

Jo, to pomáhá i mně. ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.