Jak zjistit, zda jezdí řidič autobusu?

Od: Datum: 15.09.12 18:30 odpovědí: 8 změna: 17.09.12 16:05

Dobrý den rádcové a rádkyně,

od nového školního roku jezdí nějací jiní řidiči autobusu! Před prázdninami jezdli každé ráno dva řidiči, kteří se různě střídali, teď jezdí nějací úplně jiní. Nevím, co je s těmi dvěmi, jestli dostali výpověď nebo co... Dá se někde zjistit, jestli ještě u toho autobusového dopravce pracují, konkrétně u Tredosu?

Díky Anzionka.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.12 18:46

K čemu by ti to bylo? Budeš snad jezdit do školy jinam? Přes prázdniny se spousta linek mění, ruší, omezuje, prostě různě překopává. Linku může jezdit jiná firma, mění se trasy. Řidiči jezdí nejen linky, ale i zájezdy a jiné akce. Není výjimkou, že řidič jezdí třeba pro dvě firmy. Takže jediná reálná možnost je zeptat se těch, kteří tu linku jezdí teď.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.09.12 19:09

No, já jsem si na ty řidiče zvykla a je mi líto, že už se s nimi nevídám. Jiná firma linku nejezdí a řidiči jezdili jen pro firmu Tredos, pokud já vím. Nynějších řidičů se ptát nebudu, tak odvážná nejsem a pochybuji, že by to věděli. Ale i tak díky za odpověď.

Datum: 15.09.12 19:23

Anzionko, nějak Vašemu dotazu nerozumím: Jak se chcete něco dozvědět, odmítáte-li se zeptat toho, kdo by mohl vědět?

doplněno 15.09.12 20:49:

Zaměstnavatel takové informace zveřejňovat nesmí. Ovšem požádáte-li zdvořile kolegu/y zmíněných řidičů o informaci, můžete se dozvědět i to, co zaměstnavatel nesmí zveřejnit.

Datum: 15.09.12 19:42

Pochybuji, že by to noví řidiči mohli vědět. Myslela jsem, jestli by to nebylo možné zjisti někde na internetu.

Od: fram
Datum: 17.09.12 16:05

Jestli tihle noví jezdí také od toho Tredosu a nevíš od těch starých jméno, tak to nevidím jinak, než se zeptat těchto nových. Můžeš se zeptat jen tak, jako tady: "Nebyly nějaké výpovědi?...Vozili nás takoví ..."

Od: buss®
Datum: 15.09.12 20:21

Bože můj, zeptej se na dopravním podniku co provozuje tu linku,

Od: lumirel*
Datum: 17.09.12 13:49

Noví řidiči by to vědět mohli, třeba se pouze vyměnili na linkách a tak už tyto trasy nejezdí.

Doopravdy Vám doporučuji se zeptat stávajících řidičů. Jsou to taky jen lidé a neukousnou Vás. ;)

Datum: 16.09.12 07:32

Milá Anzionko, nikdo Ti asi nic neřekne. Leda snad v té společnosti. My jezdíme do Itálie pokaždé už se známými řidiči - 1800 km. No a letos najednou jeli jiní. Byli ale také moc fajn.

Proto Ti chci říci, ať jede Pepa, nebo Pavel, ať je hubený nebo tlustý, velký nebo malý, podstatné je to, že je dobrý řidič, že je střízlivý a že Tě v pořádku doveze do cíle. Zvláště, když se jízdné od nás do města z kdysi 3 korun postupně navýšilo za stejnou trasu na 21 korun. Za to občas čekám, zda mi za ty peníze k tomu nedonese letuška zmrzlinový pohár. A ono nic.

Tak buď ráda, že aspoň nějaký řidič jede. Během následujícího školního roku se jistě spřátelíš i s těmi dvěmi novými. Jaga.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.