Poradíte dovolenou Žďársko,Vysočina?

Od: Datum: 13.09.12 18:09 odpovědí: 8 změna: 15.09.12 07:35

Umřela nám jorkšírka,nedokážu být doma,abych se nezbláznila,tak hledám nějaké místo,kam bychom mohli ujet,někde Žďársko,Nové Město,Vysočina a okolí.Představu mám nějaký hotýlek s vnitřním bazenem,ne moc drahý,kdyby nebylo počasí,že bychom se courali po okolí,abychom si mohli zaplavat.A protože jsme starší důchodci,mužovi je 75 let,mě o něco míň,abychom to neměli daleko,jsme z Vysočiny,ale hotýlky neznáme.Díky všem Anna

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.12 19:18

Vážená paní Anno, myslím, že bych vám mohla napsat pár podrobností o ubytování ve Žďárských vrších. Registrujte se a napište mi do vnitřní pošty.

V tuto chvíli jen to, že bazén mají velké hotely. Hotýlky a rodinné penziony mají své kouzlo, ale bazén ne.

Zkuste si vyhledat

Hotel Ski Nové Město na Moravě

Hotel Podlesí Svratka

Hotel OREA MIlovy

Ohodnoceno: 2x

Od: patynka
Datum: 14.09.12 07:46

Bimbam,Vaše odpověď mi pomohla,díky.Byli jsme před pár lety s pejskem na dovolené na hotýlku někde u Tří studní,jezdili a chodili jsme po okolí a dostali jsme se k hotelu,který se nám líbil,hlavně okolí,tak jsme si říkali,že bychom jindy tam pobyli,jenže i když tam mohl pejsek,nesměl do prostor kde se stravuje,což by byl problém.Už se nám to stalo,že někde být nesměl a my se pak střídali na jídlo,nemohli jsme s mužem oba,naše Paty nezvládala v cizím prostředí být na pokoji sama,to by svým naříkáním rušila hosty,s náma v pohodě,tam,kde mohla do restaurace,seděla u nohou a nikdo o ní nevěděl.Jenže jsem si nemohla vybavit,kde ten hotel byl,ani jak se jmenoval,tak jsem zkusila dát do poradny tento dotaz s nadějí,že se někdo trefí a tento hotel napíše,což jste udělala,jde o hotel Podlesí Svratka.Zajistila jsem nám u malé cestovky pobyt autobusem do termálek na Slovensku,jenže se nepřihlásil dostatečný počet lidí a autem vzhledem k věku muže si už jet nedovolíme dálky.V úterý se dozvíme,zda se pojede,tak jsem hledala náhradní pobyt někde poblíž nás.Tak když termálky nevyjdou,zkusím do Podlesí zavolat a zajistit to tam.Případně bychom si tam udělali dovolenou příští rok.Ty další 2 hotely známe,byli jsme se tam podívat,když jsme jezdili po výletech.Ještě jsem si vzpomněla na hotel Svratka,že jsme cestováním toho jména hotel někde viděli.Moc díky za pomoc a přeju hezký den .Anna

Datum: 14.09.12 08:03

Jsem ráda, že Vám moje rada pomohla. Ať už pojedete na Podlesí teď nebo později, klidně se ptejte na další a na aktuality.

A cestování a dovolené s pejskem - znám. To si pak člověk musí říct, že nemůže mít všechno. A protože pejsky mívá mnoho lidí ve stupnici hodnot hodně vysoko:), je pak cestování obtížnější.

Datum: 14.09.12 08:07

Ano, kdysi za totáče byla ve Třech studních nádherná odborová zotavovna, jmenovala se tuším nějak Zotavovna 14. všeodborového sjezdu. Já tam nebyla, ale kamarádka a moc si to užívala. Dneska je to snad OREA. Okolo je zřícenina Karlštejn, Mílovy, Svratka, hodně turistických stezek. Vysočina je nádherná, zvláště na podzim, kdy se barví listí a červenají chomáče jeřabin.

Pěkně si to užijte a paní pejskové ať je ve psím nebíčku dobře. Prožila jsem to před 3 lety, kdy se nám pejsek Čertíček utopil v hasičské nádrži. To jsme pak ráno sedli na vlak a jezdili bez cíle až do noci... celý den. A když jsem někde cestou uviděla pejska, začala jsem znovu bulit. Lidi na mě koukali divně. Ale kdo zažil odchod svého psího člena rodiny, ví, o čem tady píšu. Teď při těch vzpomínkách už bulím zase.*plac*

Tak si pěkně odpočiňte a věřte, že nejlepším lékem je pořídit si co nejdřív nového chlupáče. Uvidíte, že Vám hned bude líp, když se budete starat o jiného pejska. Ať už si ho koupíte od chovatele, či si ho vezmete z přeplněného útulku - to je ještě záslužnější. Uvidíte, že tam někde čeká ten, který Vás vezme za srdíčko a bude Váš. A ještě uděláte dobrý skutek. Hodně štěstí, zdraví a radosti s novým pejskem - kamarádem. :) Jaga.

Od: fram
Datum: 14.09.12 10:25

Pro milovníky zvířat doporučuji návštěvu jihlavské ZOO, pokud budete poblíž.

http://www.zoojihlava.cz/seznam-zvirat

Jihlava je pěkná, ale přišla mi dost drahá. Pěkně s bazeném by bylo tady tady, poblíž Jihlavy:

http://www.hledej-ubytovani.c…valdi-rancirov-u-jihlavy.html

ale 2035 Kč za dvoulůžák. Bez bazénu v Jihlavě za 840Kč, ale už nic potom moc tak dovolenkového:

http://www.penzion-jihlava.cz…p?nid=8317&lid=cs&oid=1594204

Datum: 14.09.12 11:57

Ještě dám tip na HOTEL FIT ve Žďáře a HOTEL JEHLA ve Žďáře. Ze Žďáru je krásná procházka do Polničky, okolo Pilské nádrže po cyklostezce až do Polničky na Vagón, kde je na co se dívat. - zvířátka, vláček, občerstvení...potom procházka na Velké Dářko a okolí. Začaly růst hodně i houby, tak pobyt v přírodě je využitý i na to. Jinak to Podlesí a okolí je moc pěkné, letos tam otevřeli jakousi pohádkovou vesničku a lze se v ní také ubytovat. Koukněte na jejich stránky. Myslím, že Vysočina má co nabídnout, je tu krásně...tak ať Vám to vyjde, a něco najdete, a potěší Vás to a potom si rychle pořiďte nového psíka, holt takový je život...

Od: patynka
Datum: 14.09.12 17:06

Všem moc děkuji na netu si nabídky prohlídnu.S odchodem mé psí holky-babky končí pejsci,už nechci prožívat,že by mi pejsek umřel nebo nás p řežil a zůstal by sám,takže mi zůstane v srdíčku Patynka,byly jsme spolu jak psí dítě a já její psí máma.Zatím nemůžu o ní psát,je to krátká doba a bylo by to na román.Odešla mi v náručí na inj.paní dr.z veteriny,než dostala první inj.hlavičkou se mi třela o ruku a olizovala mi ji.Moc mi chybí,všude ji vidím a hledám.Dožila se krásného dlouhého psího věku plného veselí,radosti,oddanosti,jejího rošťáctví -až do loňského podzimu,pak začala ztrácet sluch i zrak,bolely přední packy-artroza,ještě v dubnu jsme byly spolu čistit zoubky ultrazvukem.Víc pospávala,ale byla pořád veselé,ukecaná,až poslední 2 dny před inj.byla jiná,to nežrala a jídlo milovala,myslela jsem,že zas ty zoubky,ale bohužel jí selhaly ledviny,měla neměřitelné hodnoty.Měla 16 roků,pro mně 16 roků pořád spolu a není,není najednou nic,doma je ticho a prázdno.Jen jsem si trošičku ulevila,omlouvám se,patřilo by to do jiné rubriky.Všem díky Anna

Datum: 15.09.12 07:35

Milá Anno, nemusíte se omlouvat, kdo má rád zvířata, nese to, jako když odejde člověk. Byl to prostě člen rodiny. Patynka byla krásná a její vysoký psí věk dokazuje, že jste se o ni dobře starali a měla se s vámi fajn.

Nemusíte si nic vyčítat, byli jste jí dobrými a laskavými páníčky. Bohužel, to stáří jednou přijde a nic se s tím nenadělá. I když už máte s pánem vyšší věk, pořiďte si pejska. Uvidíte, jak Vám osvěží život. Ne nějakého ďáblíka, se kterým byste museli běhat. Líbí se mi bíglové a jack russel teriéři, ale to jsou žihadla a pro starší lidi nevhodní, protože nestačí jejich temperamentu.

Co takhle novou Patynku - yorkshirku, nebo třeba čivavku? Může to být podobné jméno - třeba Pegynka, Betynka apod.

Určitě nezůstávejte sami. Budete se mít o koho starat, s kým se těšit. A když pojedete někam na dovolenou, malý a vychovaný pejsek nikomu nevadí. Hodně štěstí a zdraví a nesmutněte. /Já vím, ono se mi to řekne, ale sama jsem bulila půl roku, jen jsem někde uviděla pejska/. Jaga.*slunce*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.