Má holka mít ráda fotbal?

Od: Datum: 12.09.12 20:40 odpovědí: 17 změna: 13.09.12 17:33

Mám takový dotaz. Chápu, že každý kluk je jiný, ale přece jen bych chtěla znát Vaše názory. Mají chlapi rádi spíše holky, které jsou fanoušky do hokeje/fotbalu, nebo spíš ty, které tomu vůbec nerozumí. :D Možná Vám to zní divně a trochu stupidní dotaz to je, ale zajímá mě to. Protože já hokej miluju a i fotbal mám ráda a ráda si o něm povídám s klukama, protože tomu rozumím a znám jména, pravidla, historii a hlavně mám ten fanouškovskej zápal. Ale třeba taková kámoška, ta sotva ví, že když ta černá oválná věc projde do branky, tak je to gól :D A její přítel mi říkal, že se do ní zamiloval právě na základě toho,že jí mohl vysvětlit pravidla fotbalu a hokeje, protože nerozuměla absolutně ničemu. Prý mu to přišlo krásný, roztomilý a ženský. Tak jaký je váš názor? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hmtc
Datum: 12.09.12 20:45

Můj názor je takový, že nevím nic o fotbalu a hokeji, nesleduji to a ani mi to nic neříká! Takže asi tak. :) Ale máš pravdu je to stupidní dotaz a každý je jiný!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.12 20:46
avatar

Dle mne byla holka měla zůstat holkou:) Takže, i když jsem se odmala prala, lezla po stromech, učila se plivat a provedla kdejakou lumpárnu, fotbal je pro mně španělská vesnice a ani mně nezajímá. Jako sport se mi nelíbí. Hokej mám ráda, tam už se trochu vyznám, ale odborník rozhodně nejsem:)

A příteli? Tomu je to fuk, fotbal stejně jako já nesleduje:D

Myslím, že kulky by spíš vyděsilo, kdybych na něj vychrlila všechna data, zápasy, jména atd.:D Ženské to moc není, a přílišná zažranost je pro normálního kluka (ne profi hokejistu), spíše na škodu.

doplněno 12.09.12 20:59:

Jéééžišmarja*smich* Pardon*hi* Ale když Vám to přijde nádherné*smich*

doplněno 12.09.12 21:08:

Tak to bych jednou chtěla vědět, jak se kulky děsí*smich**smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 12.09.12 20:52

"Myslím, že kulky by spíš vyděsilo," - náááádherný překlep...

*smich**haha*

doplněno 12.09.12 20:54:

BTW - já nesleduju ani fotbal ani hokej - a ani těmto (a jiným) sportům neholduju a nerozumím...

doplněno 12.09.12 21:06:

Martino - když já si vzpomněl na situace, kdy se ty ´moje´ děsily... *haha**uf*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: au1
Datum: 12.09.12 20:50

spíš maj rádi, když jim ženský do toho fotbalu/hokeje nekecaj .) a nezáleží jesi tomu rozumí nebo ne

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.12 20:55

Osobně mi vysedávání u jakéhokoliv sportu (v televizi i nastadionu) přijde jako ztráta času... mám sice obecné znalosti a gól poznám... *smich*

Ale zcela upřímně... holka která by ze sebe sypala ligové kluby spolu se sestavami a tabulky výsledků dvacet let do zadu by mě moc neoslovila, protože bychom si nejspíš neměli o čem povídat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.09.12 21:11
avatar

Tak tak..

Pokud by to byl "její" koníček, klidně. Asi jako chození s kamarádkama po nákupech. Ale na "společnou" zábavu bych to moc neviděl :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: itan71*
Datum: 12.09.12 20:57

@kachnicka Dva spolu nežijí jen kvůli sportu ale kvůli něčemu jinému *srdce*

doplněno 12.09.12 21:29:

Tomu překlepu se není čemu smát kluci je stejně mají a holky ne *haha**haha**haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.12 20:57
avatar

Já jsem skórovala otázkou: Fotbal? To je to jak se hraje černejma a bílejma figurkama a k tomu se hází kostkou?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.12 21:53
avatar

Když pominu prvotní zamilovanost - už jste někdy viděli takového skalního fandu, který by připustil, že ženská sportu rozumí stejně jako on a navíc by byl ochoten s ní o tom diskutovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dery*
Datum: 13.09.12 07:32

To je různé - na jednu stranu mají muži rádi bezradné ženy, protože je můžou chlapácky "zachraňovat" a dělat machry ) (v tomto případě vysvětlit pravidla hry). Na druhou stranu jsou třeba rádi, když to ženu zajímá taky, protože mají společného koníčka a ona je neodhání od zápasů v televizi a podobně.

Buďte taková, jaká jste, někomu se to líbit třeba nebude, jinému to bude naopak imponovat a najdete společnou řeč.

Krom toho - existují i chlapi, kteří o hokeji a fotbale neví nic. Např. můj manžel je chlap se vším všudy (to myslím žádný neschopný podpantoflák nebo nějak zženštilý), ale nikdo nikdy by ho nedonutil dívat se na hokej nebo fotbal. Nebo nedejbože ho dokonce hrát! :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 13.09.12 07:40

Dery, tak to je jako já. U nás se taky na tyhle blbiny kouká jen manželka a pes*smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 13.09.12 07:35

ono se také může stát, že pak holka miluje třeba celou Spartu a chlapec utře nos

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.12 09:48
avatar

Láska prochází žaludkem. Chlapa zajímá to, co mu ženská uvaří a dá na talíř. Ocení to víc, než kdyby s ním ženská vedla řeč a fotbale, či hokeji a neuměla uvařit. Řečí se nenají. A naopak _ aby chlap ženské vysvětloval např. při tom vaření pravidla sportu, mi také nepřijde nijak roztomilé a krásné. Člověk může druhé pohlaví zaujmout mnoha jinými způsoby a nemusí rozumět všemu. Debatovat s chlapem o fotbalu, či hokeji mi přijde stejně marné, jako kdyby chlap debatoval s ženskou o šminkách, dietách apod.:D

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: buss
Datum: 13.09.12 09:53

Kdyby mi měla ženská vykládat o fotbalu, hokeji .,.. tak... je mi to ukradené, o tom se dá debatovat v hospodě, ne při styku,

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.09.12 11:08
avatar

Váš kamarád své dívce vysvětloval a vysvětloval a ta dodnes ví zase jen to, že ten oválek, když vlítne do branky, tak je to gól. Že jo?*hej*To je zajímavé, že poučoval o hokeji, ale sám se nechtěl nechat poučit o tom, jak se vaří knedlíky. Že ne?!;) Takže se naučte obdivný pohled, kterým se díváte na páva s roztaženým ocasem a také je třeba ovládnout pár "chápavých" a obdivných zvuků, citoslovců, kdy i celá věta se může stát citoslovcem. Takové to -jooo, opravdu, faakt, to jsem nevěděla, bez tebe bych byla úplně blbá. Zůstaňte sama sebou a na pitomoučkou naivku se naučte hrát. Úspěch je zaručen. *placni*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.09.12 11:18

Jak píšete sama, každý chap je jiný a každému může připadat sympatická jiná varianta.

Mě osobně je to úplně jedno. Fotbalem netrpím a nebaví mě koukat se na něj. Hokej mám rád, ale že bych si o něm musel doma nutně s někým povídat (ať už by to byl kdokoliv), tak to ani ne.

Takové řeči patří do hospody k pivu, když už jsou všichni trošku uvolnění a patřičně chytří:)

Někdy mi samozřejmě udělá radost, když se mě ženská se zájmem optá na to, co znamená ten off-side a mám možnost jí do toho zasvětit a někdy je fajn, když si se mnou sedne večer k telce a nadšeně kouká na finále MS a je z ní cítit to zapálení a fandovství, aniž by tušila, kdo to po ledě jezdí nebo co tam dělá ten strejda v tom pruhovaným mudůru.

Je to spíš věc nálady a není to rozhodně věc nějakých zásad.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladaadal*
Datum: 13.09.12 17:33

Minstreal: lehce jsi mi připoměl, když mi loni manželka s chlapama v hospodě vysvětlovali co je to ten off-side a divili se, že to tak starej chlap nezná. No - holt jsem to nikdy nepotřeboval a dodnes trpím pocitem, že právě pro tyhle zbytečnosti podobné sporty nesnáším *smich*.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.