Poškozená náhrobní deska atd

Od: Datum: 12.09.12 17:17 odpovědí: 1 změna: 13.09.12 21:25

Dobrý den mám dotaz ohledně náhrobku a poničené náhrobní desky. Nedávno jsme pohřbívali a zjistily jsme že se náhrobní deska časem poškodila. Na místním hřbitově nám bylo řečeno že za poškození nejsou zodpovědní. Já myslela že se má s tímto zacházet opatrně aby se to nepoškodilo. Jen by mě zajímalo jestli jsou za toto poškození zodpovědní a měli by nahradit škodu. Taky za vykopání hrobu jsme dávali 8.000,- kč a nelíbí se nám jak neustále po dešti vylezají z hrobu dřívější kosti atd. Myslela jsem že se tyto ostatky sbírají a u umístějí zpátky do hrobu. Myslím si že je to neúcta. Jestli stím někdo máte také nějaké zkušenosti a nějaký názor či radu jak se tomuto ubránit budu ráda za každou radu. Předem děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.09.12 21:25
avatar

Tak nějak nevím, jestli náhrobní desku poškodil zub času a nebo hrobníci při kopání hrobu. To není nějak jasný.

Cena se asi odvíjí od místa a fůry jiných věcí. Já dával na jaře za vykopání hrobu kolem dvou tisíc. Kosti dali hrobníci do látkového pytle a byly vedle rakve dole. Napovrchu aby vylézaly určitě ne. To je nějaký divný.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.