Pravidla vyřazení z evidence úřadu práce

Od: Datum: 12.09.12 16:31 odpovědí: 2 změna: 12.09.12 16:58

Dobrý den, mám dotaz na pracovním úřadě jsem byl vyřazen z evidence, to znamená že po dobu 6ti měsíců se nemohu znovu zařadit do evidence.

Nicméně po uplynutí 2 mesícú jsem si našel práci v které jsem pracoval měsíc jako záskok za pracovníka který byl na nemocenské, pracovní smlouvu jsem měl na dobu určitou 3 měsíce.
A moje otázka zní, mohu se jít přihlásit na pracovní úřad i přes to že 6 měsíců ještě neuběhlo? Má na to nějaký vliv to že jsem byl zaměstnán i když pouze na měsíc? Ruší se nástupem do práce 6ti měsíční prodleva zařazení do evidence uchazečů o zaměstnání?
Za všechny odpovědi předem děkuji.
pravidla


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.12 16:39
avatar

Obávám se, že zaměstnání by mělo vliv až po zmíněných 6 měsících (jinak by sankce ztratila svůj smysl). Ale za zeptání nic nedáte.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.09.12 16:58
avatar

Dobrý den. Neruší. Pokud jste byl vyřazen z evidence uchazečů o zaměstnání, do evidence úřadu práce můžete být znovu zařazen až po uplynutí šesti měsíců. Nezaevidují Vás tedy dříve, něž po uplynutí 6. měsíců. To, že jste byl měsíc zaměstnán na věci nic nemění.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.