Platonická láska

Od: Datum: 12.09.12 15:30 odpovědí: 5 změna: 12.09.12 23:04

Je mi 13 let a bráchovi 22.Našel si přítelkyni,se kterou bude bez mála rok.Její rodiče napadlo,že by jsme se všichni mohli seznámit.Takže jsme jeli my k nim.Teda musím říct,hrozně super lidi,ale je tu jeden háček- hrozně se mi zalíbil její otec,kterému je 47... Večer proběhl velmi dobře a po 2 měsících jsme se sešli znovu,tentokrát u nás doma.Teprve teď to začne: ten její otec se mnou začal dělat různé kraviny,blbi jsme spolu,smáli jsme se a po chvilce mně plácl po zadku.Nechápala jsem to.A celý večer se to několikrát opakovalo.I když byl naprosto střízlivý,z ničeho nic mně objal.Já jsem celá zčervenala a cítila jsem,jak se potím a že mi je horko.V tom se ozvala její mamka: ,,Ty červenáš!'' sice se pousmála,ale utekla jsem do koupelny. Prosím co s tím mám dělat? nechci přijít o tyhle pocity,ale ještě víc nechci,aby to všecko prasklo!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: itan71*
Datum: 12.09.12 16:21

Když je to jen obejmutí tak je to ještě v pohodě, zřejmě nejsi na to zvyklá.Řekl bych že se stydíš a myslím že je to normální.To plácnutí po zadku to ještě ujde ikdyž to není normální chování, jestli se to bude stupňovat upozornil bych na to svoji maminku.*slunce*

doplněno 12.09.12 17:52:

*palec**andel*DĚKUJI ZA HODNOCENÍ*ua**tuc*

Ohodnoceno: 3x

Od: matulda13
Datum: 12.09.12 17:15

S mamkou už jsem o tom několikrát mluvila,ale ona řekla:,,To je normální,ve tvejch letech jsem to měla taky!''.Stejně si myslím,že to není jenom tím,že už jsem v pubertě..A to obejmutí: asi proto,že jsem to od něj nečekala.Nikomu jsem neřekla,jak jsem do něj zakoukaná...

Datum: 12.09.12 17:32

Zdravím. Pokud ses opravdu zakoukala do muže, kterému je 47 let, drž si od něho odstup. To, co jiní mohou pokládat za nevinné a naprosto neškodné, Ty cítíš jinak. Nikdo Ti do hlavy nevidí, takže pokud se pereš se svými pocity a nechceš, aby to někdo zpozoroval, drž se od něho dál. Ono to přejde, jen jsi teď v hodně citlivém věku a jsi zranitelná v citech a pocitech. Nepodléhej tomu, ušetříš si hodně rozpaků a možná i trápení.

Datum: 12.09.12 16:22

A co, že tě objal? Chtěl tak dát najevo, že si tě oblíbil, koneckonců jsme možná budoucí přízeň. Nic víc bych v tom nehledala.

Jen to plácání po zadku - myslím, že na to už jsi dost velká, to se dělá spíš malým dětem. To by mi osobně vadilo.

A pokud cítíš, že se ti líbí, bylo by dobré se s ním nevídat, aby nevznikla nějaká špatná situace. Platonickou lásku měl nebo má každý, ale uvědom si, že je to opravdu možná bratrova budoucí rodina. A toho se drž, když tě to zase přepadne.

Od: hop®
Datum: 12.09.12 23:04

Ahoj Matuldo, ten její taťulda se Ti asi zalíbil jako dospělej chlap. a ty jemu jako mladá slečna. Někdy podobné vztahy fungují třeba opravdu jen na principu "blbnutí" a "odreagování", je to prostě jen zábava. Jindy se z toho "blbnutí" vyvine plnohodnotný vztah se vším všudy. Vzhledem k věkovému rozdílu tyto vztahy většinou nemívají delšího trvání, ale jsou i výjimky. A i kdyby ten hezký vztah měl trvat pár měsícu nebo let, mohou na to pak oba vzpomínat v dobrém.

Ovšem tyto vztahy "se vším všudy" jsou zákonem povoleny až po patnáctém roce, takže si asi budeš ještě chvíli muset počkat, pokud toho "taťuldu" nechceš přivést do průšvihu - velkého průšvihu! Raději ho moc neprovokuj, vím, jak puberťáci ve Tvém věku dovedou provokovat, někdy je těžko té provokaci odolat...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.