Jak mu to říct?

Od: Datum: 11.09.12 21:25 odpovědí: 3 změna: 27.09.12 11:37

Ahojky,

brzy mi bude 13 let a mám moc ráda spolužáka. Když jsem byla na 1. stupni, tak mě tři holky pořád ponižovali, tahali mě za vlasy, vysmívali se mi i mi zarývali nehty tak hluboko do kůže, že tam ještě teď mám jizvičky. Když jsem přešla na 2. stupeň tak jsem se dostala do studijní třídy (ty holky naštěstí ne) a tak to naštěstí všechno přestalo. Ty holky jsem manipulativní. Ony něco řeknou a celá třída souhlasí a souhlasila i na 1. stupni. Asi po dvou měsících tohoto tyranství mě to začalo hodně vadit, byla jsem zoufalá. A tak jsem se s tím svěřila mamce. Nejdřív si z toho dělala srandu, ale když viděla, že mám slzy v očích a na rukách bílé jizvičky, nehlala toho. Řekla mi, abych si jich nevšímala a našla si nějakou kamarádku. (nikdo se se mnou nebavil) Ale jediný kdo ty holky neposlouchal byli tři kluci. Tak jsem se s nimi začala kamarádit. Ve 3. třídě se z nás stali nejlepší přátelé. Oni se za mě vždy postavili. Několikrát se za mě poprali a nechali si dát poznámku kvůli tomu, aby mě ochránili. Na 2. stupni mi došlo, jak moc toho jednoho z kluků co se mě nejvíc zastával miluji. Když tyranství přestalo, už jsme takoví kamarádi nebyli. Jo, jasně že jsme kamarádi, ale už ne tolik protože-... já ani nevím proč. Možná proto, že jsem si našla kamrádky. Ale já od toho jednoho nechci jen nej kamaráda, ale chtěla bych s ním chodit. Když jsem si při Tv zlomila kotník, podepřel mě a skoro mě odnesl do šatny. Sundal mi botu a obul mi tenisky ve kterých jsem přišla. Přinesla mi z Tv šatny batoh a podal mi telefon. Zavolala jsem mamce a ona pro mě přijela atd. Ale když přijela, skoro mě odnesl do auta, na sedačku vedle mě položil batoh mezi tím mamka vyjednávala s p. uč.. Připoutal mě, přitom to, bych opravdu zvládla sama. Usmál se, řekl mi snad to bude v poho a ahoj a odešel. Ještě se otočil než odešel do budovi a já se na něj zarudlíma očima podívala a usmála se. Moc ho miluju. Jak mu to mám říct? Napadlo mě, že bych mu řekla jestli by nešel do kina. Ale teď mám ten kotník tak to musí počkat. Ale nevím jak mu to mám říct! Jak ho mám pozvat? A nebyl by to trapas kdyby nešel? Nebo by se mu kámoši smáli atd.. A mě by se pak kámošky také smály. Co mám dělat?

Prosím poraďte mi. Děkuji :/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 11.09.12 22:14

Ahojky Andullko,

podle toho jak to popisuješ, tak ten kluk Ti pomáhal víc, než by udělal kamarád, asi k Tobě taky něco cítí. Nepřemýšlej nad tím, kdo by se ti smál, přemýšlej, že ten kluk Tě bere asi trošku víc než jako kamarádku. A neboj se mu něco říct, začni třeba tím, že mu poděkuješ že Ti pomohl a že Tě to od něj hodně potěšilo. Pak už na jeho reakci sama uvidíš, jestli ho do toho kina pozveš. Ale třeba bude rychlejší a až se uzdravíš, pozve Tě sám...

Držím vám palce! *slunce*

doplněno 11.09.12 22:35:

Pardon, "Adullko", přehlédl jsem se...*hi*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.09.12 22:51

Mmmm, je pěkné vidět, že gentlemani ještě nevymřeli

Kino bych řekla, že je úplně v pořádku, tam můžou kamarádi i víc než kamarádi, ničemu to nemůže vadit. Když nepůjde, tak co? Zdá se, že se k tobě chce chovat hezky, takže to asi nebude nikde ve zlém vykřikovat. Jen pozor, abys byla dobře pochopena a nebo si to nemalovala víc na růžovo, než to je - tohle je na kluka hodně nízký věk a většina z nich je opravdu "jenom" kamarádem a dál moc nevidí, nebo si s tím ještě tak dobře jako holky neporadí. Ostatně je to i dobře, kamarádství vydrží víc. I sama v sobě si upřímně řekni, jestli to není zamilovanost hodně způsobená tím, co pro tebe udělal a že jsi ho potřebovala.

Ber to s nadhledem, podnikej s ním co se dá a zkus dát věcem tak moc volný průběh, jak jen ti zamilovanost dovolí

Ohodnoceno: 1x

Od: lucka98*
Datum: 27.09.12 11:37

Je moc fajn vidět, že někteří kluci se nechovají jako ...hm... idioti! :)

#3300ff">No být na tvém místě zkusím za ním zajít(až bude někde sám) a zeptat se ho jestli by s tebou nechtěl

#3300ff">zajít třeba do kina nebo do cukrárny. Pokud by odmítl-víš aspoň na čem si a můžeš hledat další ,,idoly''

#3300ff">Nezapomeň si o něm nejdřív zjistit nenápadně, co nejvíc informací abysi věděla jestli třeba nemá holku

#3300ff">nebo co má nejraději atd. Hlavně na něj nespěchej a neboj se že se ztrapníš.

#3300ff">Pro začátek stačí tak jednou za 14 dní s ním někam jít a znát jeho telefonní číslo/facebook/e-mail...

Držím palce!

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.