Jezdit na rotopedu se zlomenými žebry?

Od: Datum: 11.09.12 10:20 odpovědí: 6 změna: 11.09.12 12:26

Dobrý den, můžu jezdit na rotopedu se zlomenými žebry?(je to už 10 dní a největší bolesti ustoupily) a kdy můžu začít s běháním? děkuji Jitka

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.12 10:25

S prominutím, ale až Vám ustoupí i horečky, tak si jezděte na čem chcete. Momentálně bych si dal tak minimálně ještě dva týdny volný režim.

Lékař Vám zajisté také řekl svůj pohled na věc, ne?

Datum: 11.09.12 10:36

Dobrý den. Váš dotaz nemyslíte vážně, že ne? Pokud máte žebra skutečně zlomená, pak to chce klidový režim. Lékař Vás jistě poučil. Bolí to dlouho a bolest by Vám nedovolila jezdit na rotopedu, ani běhat...*stop*Budete chvíli trpět i při obyčejné chůzi a i při sezení si člověk hledá dlouho polohu, aby sedět vydržel...

Od: jitka71
Datum: 11.09.12 10:57

Děkuji za odpověď - největší bolesti mám už za sebou, spát už také konečně můžu v "normální poloze" a když jsem byla s úrazem u lékaře, na sport jsem neměla ani myšlenky, o klidovém režimu mi samozřejmě říkal. Nemyslím, že bych vyběhla zítra, ani by to nešlo, ale měla jsem na mysli, jestli třeba po měsíci už můžu začít s pomalým tréninkem.

Datum: 11.09.12 11:07

Já si myslím, že určující je váš pocit. Jakmile zabolí, nechat toho. A nespěchat s ničím, dovolit tělu správně se zhojit. Přece nejste hyperaktivní klouček! ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: mowla*
Datum: 11.09.12 11:16

Pokud nejsou žebra vysloveně ´nadrcená´, můžete jezdit na rotopedu i běhat ihned, jakmile si troufnete - bez ´prášků´ proti bolesti! Nejde o stav, který se pohybem zhoršuje, jde o stav, kdy limitem pro pohyb je jeho bolestivost!

;)

Ohodnoceno: 2x

Od: jitka71
Datum: 11.09.12 12:26

Díky moc, to jsem chtěla slyšet, že limitem je bolestivost... a prášky od bolesti jsem brala jen pár dní, te´d už se dá bolest vydržet i bez nich

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.