Jakou práci, abych vydělal na dům?

Od: Datum: 08.09.12 14:11 odpovědí: 13 změna: 10.09.12 21:15

Ahojj chtěl bych se zeptat. Zatím mám nejvyšši vzdělání výuční list a maturitu nezvládam a nwm zda dobře dopadne jak je obtížná.. :( Chci se zeptat jaká je nejlepší práce abych si vydělal dost peněz a mohl bych např. koupit vlastní dům atd? pls poradtemi =) ;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.12 14:55

Práce? Ta, kterou umíš líp než všichni ostatní. Co umíš, to jsi nenapsal. Pokud ale chceš zbohatnout, tak jdi do politiky.

Od: kolo*
Datum: 08.09.12 15:12

Maturita je prakticky dneska k ničemu.Protože když chceš podnikat třeba něco vyrábět tak s maturitou celkem nic neumíš.Znáš jen teorii.Ale je spousta podnikavců,kteří mají maturitu a žijí z práce jiných lidí. a sami nic neumějí.Ale když chceš jen sedět v kancelář jako zaměstnanec,tak to bez maturity nejde.

Datum: 08.09.12 15:47

No, ono nezáleží na tom, jaké vzdělání máte ;)

Znám třeba automechanika, co vyrábí výborné uzeniny a prodává je- ze začátku to bylo takové souběžné (automechanik/řezník), ale protože servisy už byly, teď už se zaměřuje jenom na uzeniny ;)

Tak záleží, jaké jsou na co podmínky- nicméně přeji hodně štěstí :)

Od: jajin
Datum: 08.09.12 16:08

jsem vyučen automechanikem

Datum: 08.09.12 16:10

šikovnej automechanik si vydělá hodně sušný peníze , tak to chce otevřít dílnu , dovážet auta , dělat pořádně servis a další služby zákazníkům . A jestli chcete hodně peněz , tak jdete dělat fin. poradce .

doplněno 08.09.12 19:05:

takže chcete peníze ,ale né moc pracovat a riskovat?

Datum: 08.09.12 17:31

nj ale u finančního poradce je za potřebí mít vlastní živnosták a to se mi moc do toho nechce jít má to i nevýhody..

Od: peha
Datum: 08.09.12 18:00

Když chcete zaměstnanecký poměr, tak dobře placeni jsou generální ředitelé bank. Úplnou třesničkou na dortu je pak místo generálního ředitele a předsedy představenstva ČEZ. Tam se dá při troše šikovnosti a slušném opčním programu vydělat i nějaká ta miliarda za jedno funkční období. Když si někdo něco hodně přeje, tak se mu to splní. Být váma, tak jdu do toho.

Datum: 08.09.12 19:11

to zní dobře... můžete mi poslat více informací na email?

Datum: 08.09.12 23:22

Kolega Vám to určitě pošle, ale neznáme Váš mail...

*zed*

Datum: 09.09.12 08:05

email jajass@email.cz:)*zed*

Datum: 10.09.12 21:09

nic mi na email nepřišlo...*hej*

Datum: 09.09.12 08:06

pracovat klidně jj ale ne moc riskovat

Datum: 10.09.12 21:15

*smich**haha* takovych vas po svete beha. Tak jedine opravdu ta politika.*zed*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.