Věřitel dal TO,

Od: Datum: 07.09.12 10:49 odpovědí: 3 změna: 07.09.12 12:18

Dobrý den, v červnu mi refinancovali nebankovní úvěr, protože jsem byl po splatnosti a OZ mi vyhrožoval, že přijedou a vezmou mi věci doma. Ještě jsem ten refinanc musel doplatit cca 1300Kč. Po té mi přišli další dva exekuční příkazy z jiné banky. V srpnu jsem si požádal o insolvenci. Věřitel z nebankovní společnosti na mě dal TO, že jsem to nechtěl nikdy splatit atd. Do práce přišel nějaký papír od policie, kde se ptají zaměstnavatele na mě, snad i na číslo bot. Máte s tím někdo zkušenost?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lolaprasatkova
Datum: 07.09.12 11:17

Je to standartní jednání. Prosím okamžitě si vemte právníka nebo přijdete i o ty boty. Je to případ mých známých. Dnes už nemají ani byt ani chatu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.12 11:23
avatar

Dobrý den. Co konkrétně se Vám na tom nezdá? PČR i soud si od zaměstnavatele může vyžádat potřebné info. A zaměstnavatel je povinen spolupracovat. Snaží se zjistit a prošetřit, zda Váš postup nebyl čistě účelový zřejmě, abyste se vyhnuli placení. Dokud soud neschválil Vaší insolvenci, pak tomuto zabránit nemůžete nijak.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ron*
Datum: 07.09.12 12:18

Dobrý den.

Je to naprosto běžný postup. Insolvenční řízení Vám ještě nebylo schváleno, Vaše závazky i exekuční příkazy jsou tedy splatné.

Policie pouze požádala zaměstnavatele o součinnost. Zaměstnavatel je povinen v zákonné lhůtě a požadované míře na součinnost odpovědět.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.