Má mě jenom na sex?

Od: Datum: 06.09.12 18:22 odpovědí: 12 změna: 07.09.12 11:21

Ahoj chtěla bych vás moc poprosit o radu protože užsi dlouhou dobu nevím rady. Už je to neco málo přes rok co se scházím s jedním ,,kamarádem´´se kterým se znám ze základní školy. Jednoho dne jsme se náhodou potkali a zašli spolu na kafe a od té doby se vídáme. Ze začátku mezi náma nic nebylo ale jednoho dne se to zvrhlo a spali jsme spolu.. bylo to asi na 4 schůzce.
Nejdřív jsem to brala jen jako sex a nic víc,několikrát sme se spolu opili a já se kněmu chovala někdy i špatně že sem na ně byla hnusná protože je to typickej hezounek a vím že měl moc holek.a taky na něj letí skoro každá. A proto mě prekvapuje že i přesto mě chtěl pokaždé vidět znovu, ale s postupem času jsem kněmu začala něco cítit ale nevím jestli on to má stejně. Náš vztah vypadá asi takto zajdeme spolu na kafe, víno a pak jdeme k němu domů, kde se spolu vyspíme, sex sním je fakt krásnej, stará se o mě a je fakt hodnej, ale ráno už si jdeme zase každej po svým. Pak se třeba měsíc někdy i dva neozve. A já nejsem člověk co by psal první takže vždycky čekám až se ozve on. Když jsem se ho ptala proč se vždycky ozve až za tak dlouho tak mi napsal že chce abych se taky ozvala někdy ja.Tohle už mi říkal vícekrát i sám od sebe že se mu mám ozvat a že by byl rád kdybych napsala první. Nedávno jsem to tedy udělala a napsala mu že bych ho ráda viděla.
Domluvili jsme se že zajdeme do zoo.V ten den mi ale napsal že by mě rád viděl už dnes tak jsem šla kněmu, dívali jsme se na film a opět sme spolu spali.Tentokrát to bylo ale jiný celou noc i ráno jsme se k sobě tulili a i ráno mi přinesl snídani do postele.Potom už musel jít do práce a při loučení mi řekl že se uvidíme až půjdeme do zoo. Jenže tu musel zrušit protože mu do toho něco vlezlo a že to přesuneme na jindy.A od té doby se neozval. Dneska jsou to 2 dny. Vůbec nevím co si o tom mám myslet. Děkuji za vaše rady a zkušenosti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.12 18:34
avatar

Jednoduše? Ano, připadá mi, že mu jde jen o sex a to tulení a snídaně do postele je takové divadýlko, aby sis to nerozmyslela a nechtěla ho nechat.

Silně pochybuji, že člověk, který by tě měl rád, by dva měsíce čekal, až se sama ozveš. Takto mu ho nejspíš vyhovuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: itan71*
Datum: 06.09.12 18:42

Tipyckéj sukničkář.Nedá mu jiná dáte mu Vy a on na to spoléhá raději se na něho vykašlete *srdce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: koukolik
Datum: 07.09.12 07:38

proč by to dělala? píše přece, že sex s ním je krásný ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 06.09.12 18:52

No - já nevím - obvykle se ozve jednou za "měsíc - dva" a najednou se divíš, že už "jsou to 2 dny"... Do ZOO prostě zajdete příště, se sexem řed či po (možná obé) - proč ne?

BTW - "jenom na sex" je výrazně pohodové pro oba (pokud to tak berou a s tím souhlasí) - žádná dohadování, žádná očekávání (zejména ta nenaplněná mrzí až se*ou), klídek...

;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hankauk*
Datum: 06.09.12 18:52

Citronelko, pán tě má přesně tam, kde tě chce mít! Ty ses do něj zamilovala a jen čekáš, až se ozve. A on ví, že když se ozve, tak za ním poběžíš jako poslušný pes. (Omlouvám se za to přirovnání, ale je to nejtrefnější.) Jestli vaše setkání začínají popíjením alkoholu a končí v posteli, do života to asi moc nebude. Být tebou, "změním lokál".

Ohodnoceno: 5x
 
Od: kolo*
Datum: 06.09.12 19:40

Uvědom si Tvou situaci.Akutní nebezpečí-udělá Ti dítě a zbudou jen oči pro pláč...Stojí to za to?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.12 19:40
avatar

Hm, mně to přijde takové divné. Toto není normální chození. Dost možná vás chlapec jen využívá, anebo je to jeho styl chození. Jenže chození - však spolu nikam nejdete. Jen u něho doma a pak hnedka do postele. Možná, že on to pochopil tak, že i vám to tak vyhovuje. Jestli chcete zjistit něco víc, tak příště to zařiďte tak, aby k žádnému sexu nedošlo. Buď mu to natvrdo řeknete, že sex žádný nebude, nebo se na něco vymluvte (ženské problémy atd.) a hnedka uvidíte, jak mladý pán zareaguje. A příště zase. On to má velice jednoduché, vám stačí nějaká ta lahvinka vína, jeho snídaně do postele a má vás jistou. Dostane, co chce. A co chce? Ukojit svoje libido. Jestli vy chcete něco víc, musíte se k celé záležitosti postavit jinak - nebýt tak snad k dosažení, aby se musel on sám více snažit. A když se snažit nebude, tak je jasné, na co vás má...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.09.12 20:01
avatar

Zdravím. Citronelko a nač ho máte Vy? Kdyby Vám to nevyhovalo, netrávila byste s ním čas. To, co je mezi Vámi je tedy vzájemné a chcete to oba dva. Vyhovuje to Vám i jemu. K ničemu Vás nenutí, ani nepřemlouvá, nevyužívává Vás...Popřemýšlejte tedy o tom, co sama chcete. Jestli sex nebo vztah a řekněte mu narovinu, co od něj očekáváte. Jen tak se dozvíte, co chce on od Vás. Udělejte konec dohadům a spekulacím a nebojte se dozvědět se pravdu. Mám dojem, že i kdyby Vás měl jen na ten sex, stejně byste se s ním sešla, zašla na vínko a skončila s ním v posteli... Pak berte věci tak jak jsou, žijte a užívejte života s ním, nechtějte věci měnit a neřešte to pokud je vám spolu dobře. Pokud chcete od něho víc, zjistěte, jakou máte u něho šanci a podle toho se zařiďte. Je to Váš život a jen na Vás záleží, jaký si ho uděláte a s kým...Přeji Vám, aby byl spokojený.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: citronelka*
Datum: 06.09.12 20:33

moc vam děkuji za vase rady moc si toho vazim a urcite si z toho neco vezmu!

Od: lolaprasatkova
Datum: 07.09.12 11:21

Vyhoď ho, ještě od něj něco chytneš. Třeba rakovinu děložního čípku. Je to drsné, ale sex můžeš mít i s chlapem, co to nestřídá jako ponožky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: patriktorri*
Datum: 06.09.12 21:28
A já nejsem člověk co by psal první...
Co tohle má být? Tak chcete ho, nebo ne? Milujete ho? Jestli ano, jasně mu to sdělte a chtějte vědět od něj na co Vás má.
Rozhodně z ničeho nevyplývá, že o Vás nemá zájem. Rozhodně ne z toho, že se pouhé 2 dny neozval. Co když si myslí "Ona se ani neozve, jen když za ní přijdu sám, nechá si to udělat. Asi mě má jen na sex."?
Ohodnoceno: 1x
 
Od: nokofein*
Datum: 07.09.12 08:35

citronelko,

kapka má pravdu. Musíš si napřed v sobě srovnat, co od kluka chceš: Vztah nebo přátelství s bonusem:D? Až to budeš vědět, tak mu to na rovinu řekni a uvidíš..., hlavně nespoléhej na to, že ho jen "postel" omrzí jako prvního, hlavně, pokud je, jak píšeš, pro slečinky "in"*frajer* ... Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.