Přepsaná neschopenka

Od: Datum: 06.09.12 09:38 odpovědí: 5 změna: 06.09.12 10:19

Dobrý den,chtěla by jsem poradit nebo se jenom zeptat,jsem prvý krát v živote na neschopence,Doktorka mi ji vypsala ale až po té jsem ši všimla že mi špatne vypsala jméno zaměstnavatele,ihned jsem ji zavolala a na druhý den mi kázala dojít,myslela jsem že mi vystavý novú neschopenku ale sestrička mi ji jenom ručne přepsala moje díly,které budu zasílat já ,ona přepsala své díly,které bude zas odesílat ona..Nevím, máte s tým někdo skušenost? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.09.12 09:42

To není problém.

Od: ornela*
Datum: 06.09.12 09:54

To doufám i já :)

Datum: 06.09.12 09:43

Vycházej z toho, že doktorka ví, co může a co ne. Podstatné jsou stejné údaje na všech dílech. Těžko by prošly dvě neschopenky na stejnou osobu, stejný datum a s rozdílnými údaji.

Od: ornela*
Datum: 06.09.12 09:54

děkuji

Od: ron*
Datum: 06.09.12 10:19

Dobrý den.

Vystavení nové neschopenky je zbytečné. Oprava údajů na všech dílech neschopenky úplně stačí.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.