Chodíme spolu - mám holku?

Od: Datum: 27.01.13 10:48 odpovědí: 3 změna: 27.01.13 11:26
Před měsícem jsem si s jednou holkou začal rozumět více než s ostatníma. Pravidelně ji doprovázím domů a parkrát jsme byli v kině. Mám ji moc rád a ona me taky. a zde dostáváme k jádru problému. Okolí se mě neustále ptá jestli už mám holku. A já nikdy newím co odpovědět. Co vůbec obnáší, ,chodit s holkou" P.S. je mi 15
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.13 10:50

co to obnasi. laska, porozumeni, stesk, a vetsinouto konci zlomenym srdcem

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.13 11:15
avatar

Ve tvém věku to obnáší vlastně to, co právě děláš. Děláš ji dobrého kamaráda, společnost, partnera :). Snad kdyby ses jí zeptatl, jestli s Tebou nechce chodit? Pokud odpoví kladně, máš holku, pokud né tak je to tvá kamarádka :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jfhshbv
Datum: 27.01.13 11:26

Ahoj,

Pro mě je vztah to, kdy toho kluka mám ráda, on mě, věříme si, řešíme spolu problémy, zvládneme si povídat, rozumíme si, smějeme se spolu, rádi spolu trávíme čas... A pak takové ty fyzické věci jako líbání, držení za ruce, objímání... :)

Jinak já bych se jí přímo neptala.. Většina těch starších holek tuto otázku nemá ráda - připadá jim dětinská... Spíš ji zkus políbit, obejmout, chytit za ruku apod. a potom to nějak samo vyplyne... A ujistit se dá např. otázkou "A co, můžu teď říct klukům že mám holku?" :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.