Jak dosáhnu spravedlnosti?

Od: Datum: 05.09.12 15:42 odpovědí: 6 změna: 06.09.12 08:40

Dobrý den jak dosáhnu spravedlnosti? Připadá mi to že v tomto státě vítězí faleš a lež.

Jedná se o kriminalistický případ kdy jsem byl nevinně obviněn.Generální inspekce policie ČR jsem využil ale ta řeší pouze podložené případy.

Kontaktoval jsem krajské ředitelství policie Čr pro vnitřní věci.Myslíte že by bylo vhodné kontaktovat i státního zástupce popřípadě ministra spravedlnosti?

Je mi úzko z toho že kriminalisté v tomto směru mají být odborníci.Jde o banální případ ale připadá mi to že se naschvál pokusily to na mně hodit, jelikož to šetří dlouho a nic zatím nevyřešily.

Již mám právního zástupce na vlastní náklady ( asi se nedoplatím ale risknu to).Nikdy nevím jestli něco dostanu nazpět.

Jde na členu kriminalistického odboru podat tr.oznámení?

Napadlo mně kvůli křivému obvinění.Děkuji za spolupráci.

Přes Generální inspekci jsem řešil připad, ale říkaly že pouze pokud mohu dostatečně podložit ošetření u doktora tak poté lze podat tr.oznámení na kriminalisty.

Jedná se o chování a křivé obviňování od krim.policie.Také potřebuji přehodnotit znalecké posudky.

Jsem ze všeho zamotaný a nejvíce z toho že nechápu jak na Vás v dnešní moderní době někdo může hodit věc kterou člověk neudělá.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.12 15:56
avatar

Dobrý den. Píšete, že máte právního zástupce, kterého si platíte. Tak se poraďte s ním. Zač byste ho potom platil? On je v těchto věcech přece kompetentní víc, než rádci na internetové poradně a je povinen hájit Vaše zájmy a být Vám nápomocen.To, nač se ptáte zde, by měl vědět, nebo Vám jednodušše zjistit!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: gustav*
Datum: 05.09.12 21:05

Bez DŮKAZU, NElze NIKOHO obviňovat - na to platí obrana Pomluvy a Křivého obvinění / G.*vezen*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pavelhajek
Datum: 05.09.12 21:44

Pane máte pravdu...

Bohužel kriminalisté vytáhly moji pozitivní pachovou stopu.Upozorňuji že místem činu bylo vloupáníé do hospody, hospoda zakouřená a pachovou stopu mně dělaly několik měsíců po krádeži.

Já jsem to nebyl. Když kriminalisté na výslechu mi ukázaly pozitivní výsledek pachové stopy který byl totožný s mojí a já NESOUHLASIL tak vyvinuly nátlak ZMLÁTILY MNĚ, PSYCHYCKY VYHROŽOVALY A DEPTALY.

Donutily mně se přiznat k činu který jsem neudělal.A podepsat to že jsem to udělal.

Volal jsem na generální inspekci, řekly že mohu podat tr.zonámení ale musím si to podložit lékařsky.K tomu nic lékařského nemám.Protože kriminalisté tak jednají a umějí to.

Zítra mám schůzku s právní zástupkyní takže mám vplánu se dostavit na policii a změnit moji osobní výpověď v přítomnosti této právní zástupkyně, aby opět nedošlo k nátlaku.

Možná že podáním tr.oznámení na kriminalisté ovlivním to aby byl případ přešetřen a následně znovu vyhodnocen.

Nikoliv nemám důkazy proti kriminalistům, možnost je toho že jsem hned po výslechu kde se mnou bylo takto jednáno volal na inspekci kde jsem se ke všemu vyjádřil.

Datum: 05.09.12 21:46
avatar

Něco mi na tom nesedí. Pokud by Vás zmlátili, tak doktor snad něco poznat musí, ne? Nebo jste dostal nakládačku a odešel bez jediné modřiny?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pavelhajek
Datum: 05.09.12 22:47

Dobrý večer.

Jsou to profíci v tomto.Mohu Vám říci jsem drobné postavy, kriminalisté byli tři.Hlavní který na mně fyzicky šel je cca 95 kg vážící potetovaný chlapík, kriminalista.

Pokud sedíte na židli a křičí na Vás z blízkosti, natáhne Vám klasickou facku a několik tak že máte červenou tvář a vše zmízí tak si myslím že by člověk udělal dost.Víte tlačily na mně i psychycky, prostě jakoby mně omámyli, vyhrožovaly mně postupně co bude se mnou pokud nebudu spolupracovat a tak, mají an to psychologické školy.

další kolo bylo v tom že mně podržely daly přes tělo morký ručník a mlátily.Bolí to ale nic není vidět.Došlo i na klasickou ránu zpříma, rozsekly mně i pusu zevnitř.

Oni jsou tři, já jsem byl sám, takže vše mám bez důkazů. Tr.oznámení na inspekci podat mohu, ovšem nedokáži toto násilý.

Jediným řešením bude že se asi poradím s advokátní zástupkyní se kterou mám zítra schůzku a že bychom společně šly změnit výpověď.To by mělo jít.

Pokud bude problém zkusím podat tr.oznámení na inspekci, nikoliv proto abycho dokázal to že mně napadly, to bohužel nedokáži, ale proto že docílím toho aby se vše přešetřilo znovu včetně pachových stop.

Já tuto kráděz neudělal a mrzí mně že to prostě na mně hodily, vyšetřují to již půroku a dotyčného kdo by to mohl udělal asi nenašly nevím.

Mrzí mně ale celkový postup.Pro informaci trochu krve jsem otřel na židli kde mně výslychaly zespodu, říkal jsem to i inspekci, ta potřebuje ale vyjádření od doktora.

Nechápu jak kriminalisté kteří mají řešit profesionální vraždy mně mohou obviňit nevinně a to takto v banální věci.

Datum: 06.09.12 08:40
avatar

Pavle, Vy jste zde již jednou psal tento příběh. A já jsem Vám nevěřila. Nicméně jsem Vám poradila - první cesta k lékaři, druhá za právníkem. Udělal jste všechno možné (což je obdivuhodné na to, jak jste byl "rozrušený") jen jste nezašel k tomu lékaři . Měl byste v ruce záznam o lékařském ošetření z toho dne, kdy jak tvrdíte, na Vás použili násilí. Je hodně lidí, kteří by si toto nenechali líbit v této situaci a k lékaři by mazali, i kdyby si tu modřinu měli udělat sami. Krádež je jedna věc, druhá věc je to vše ostatní, co popisujete a jak se k tomu všemu stavíte. Možná Vám to hodně lidí uvěří, mne jste tedy nepřesvědčil o tom, že si vymýšlíte. Promiňte, ale pochybuji o tom, že Vám bude věřit i jakýkoliv advokát, pokud opradvu nějakého máte. Já bych do toho tedy nešla a naopak se Vás snažila přesvědčit o tom, že tuto pohádku Vám nezbaští nikde a nelze se o ní nikde ani opírat. Pokud byste to udělal, měl byste z toho sakra problémy! No, nic ve zlém...

doplněno 06.09.12 08:42:

Opr. Mělo být - že si nevymýšlíte. O tom jste mne tedy skutečně nepřesvědčil.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.