Právo na změnu výpovědi

Od: Datum: 04.09.12 20:12 odpovědí: 3 změna: 04.09.12 20:49

Dobrý den, pod nátlakem ze strany kriminalistů jsem podepsal výpověď ( doznání) k činu který jsem neudělal.

bylo to dnes.

Jde výpověď stáhnout popřípadě smazat a dát jinou?

Opakuji slovem nátlak myslím opravdový nátlak, jedná se o tr.čin a obvinění mi ještě sděleno nebylo.

Potřeboval bych výpověď stáhnout anebo změnit děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laybor*
Datum: 04.09.12 20:28

Při dalším předvolání výpověd změnit můžete jak chcete.

Na postup u výslechu podejte stížnost u nadřízeného vyslychajících.

Podle závažnosti škody budete řešen dále - pokud budete klasifikován jen za přestupek , tak budete předvolán na magistrát k podání vysvětlení - tam to vše nahlásíte .

Pokud trestný čin - podejte stížnost na vyšetřovatele u jejich nadřízených, (uvalí-li na vás státní zástupce vazbu - bude vám přidělen advokát , tak tomu vše říct.)

Od: matas778
Datum: 04.09.12 20:46

Děkuji za odpověď.Jedná se o kriminalisty.Klasifikováno jako tr.čin.

Věc jsem nespáchal ale pod nátlakem jsem byl donucen podepsat výpověď a doznat se věci které jsem neudělal.

Stížnost budu dávat písemně na státní zastupitelství na vnitřní odbor a znovu žádost o prošetření.

Jde mi ještě o to že za dva dny mi má být sděleno obvinění, ovšem bojím se kriminalistů pokud budu chtít změnit výpověď že mi to bu´d neumožní nebo opět mně nějak fyzicky napadnou.Dávají přes tělo molrý ruční a poté bijí, bolestné ale nedokazatelné.

Mohu si na výslech vzít právníka?Zítra mám schůzku s právníkem, a chci ho mít všude jak na výslechu tak i u soudu.

Jedná se o věc kterou jsem nespáchal a pomohlo by mi kdyby případ řešil někdo jiný než původní kriminalisté, což bude asi nereálné řešení.

Od: laybor*
Datum: 04.09.12 20:49

Samozřejmě právníka s sebou k výslechu + podat tu stížnost , ale to ten právník snad ošetří .

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.